03.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
7 : 6
( 3 : 1 )
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Sikora, Jastrzębski, Rasel, Pastuszka, Dubiel, Kokociński, Luźny, Kokociński
Skład: Gul, Serwatka, Guźniczak, Pikul, Sienkiewicz, Wyszomierski, Procyszyn, Janik
8' Damian Kokociński
22' Damian Kokociński
24' Szymon Jastrzębski
28' Mateusz Sikora
30' Szymon Jastrzębski
31' Marcin Kokociński
33' Damian Kokociński
38' Marcin Kokociński
6' Damian Serwatka
10' Mateusz Sienkiewicz
14' Damian Serwatka
25' Marcin Janik
36' Michał Wyszomierski
38' Mateusz Sienkiewicz
39' Damian Serwatka
Zawodnik meczu: Damian Serwatka (Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa, strzelił trzy ważne bramki dla swojego zespołu. Swoją aktywnością w przedniej formacji boiska nękał obrońców drużyny przeciwnej.)

W poprzednim sezonie KP Ogrodomania ograła walczące o najwyższe cele Moico - 4:2, a bohaterem spotkania został strzelec dwóch bramek - Bartosz Sikora. Bartka w KPO już nie ma, a obie ekipy nieco zmieniły swoje składy. Narazie wygląda, że na lepsze, bo obie plasują się w czubie tabeli, ale, żeby powalczyć o coś więcej niż spokojne utrzymanie, muszą wygrywać. Team Pawła Dobosza ma rachunki do wyrównania z "Ogrodnikami" i na pewno zrobi wszystko, aby zwyciężyć i przybliżyć się jeszcze bardziej do fotelu lidera. Czy defensywa "Niebieskich" powstrzyma świetnego Marcina Janika wraz z jego kolegami i znowu pokrzyżuje plany "Białym"? Czas pokaże!

3' Od pierwszych minut aktywniejsza ekipa Moico.
6' (1:0) Faulowany tuż przed polem karnym Marcin Janik, do piłki podchodzi Damian Serwatka który mocnym strzałem pod poprzeczkę otwiera wynik spotkania.
8' (1:1) Damian Kokociński strzałem z rzutu wolnego po rykoszecie pokonuje bramkarza Moico.
10'(2:1) Pięknym strzałem głową na listę strzelców wpisuje się Mateusz Sienkiewicz.
13' Gra toczy się głównie w środku boiska. Zespoły próbują gry górną piłką lecz to nie jest dobre rozwiązanie.
14'(3:1) Drugą bramkę w meczu zdobywa Damian Serwatka, który pokonał bramkarza strzałem zza pola karnego.
15' W doskonałej okazji do zdobycia bramki znalazł się Marcin Janik lecz źle przyjął futbolówkę i od bramki zacznie bramkarz KP Ogrodomania.
17' Jarosław Procyszyn znalazł się "oko w oko" z Rafałem Raselem lecz piłka po uderzeniu Jarosława przeleciała minimalnie obok bramki.
18' Strzał w słupek Marcina Janika i wynik nie ulega zmianie.
21' Od mocnego uderzenia zaczynają gracze KP Ogrodomania. Strzał z linii pola karnego Marcina Kokocińskiego spokojnie łapie Zbiegniew Guźniczak.
22'(3:2) Damian Kokociński wpada w pole karne i strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza Moico!
24' Żółtą kartką napomniany zostaje Szymon Jastrzębski za faul w środku boiska.
25' (4:2) Po podaniu z rzutu rożnego Marcin Janik powiększa prowadzenie swojego zespołu.
28' (4:3) Po szybkiej kontrze zespołu KP Ogrodomania, piłkę do bramki Moico kieruje Mateusz Sikora.
30' (4:4) I mamy wyrównanie! Bramkę na wagę remisu  zdobywa Szymon Jastrzębski.
31'(4:5) KP Ogrodomania wychodzi na prowadzenie! Marcin Kokociński wpisuje się na listę strzelców!
33'(4:6) Strzałem zza pola karnego popisuje się Damian Kokociński.
34' Gracze Moico stawiają wszystko na jedną kartę i narażają się na groźne kontrataki.
35' Dobra interwencja bramkarza Moico który zbija uderzenie w boczny sektor boiska.
36'(5:6) Kontaktowego gola strzela Michał Wyszomierski.
37' Emocje w tym meczu będą trwały do ostatniego gwizdka sędziego!
38' Marcin Kokociński ukarany żółtym kartonikiem przez sędziego.
38'(6:6) Mateusz Sienkiewicz strzela gola wyrównującego na 2 minuty przed końcem spotkania!
39' (7:6) W poprzeczkę trafia Mateusz Sienkiewicz, piłka wraca pod nogi Damiana Serwatki który strzela do pustej bramki!

Szalony mecz zafundowały nam oba ekipy które łącznie strzeliły 13 bramek. Ostatnie słowo jednak należało do graczy Moico który w ostatniej minucie meczu zdobyli bramkę na wagę 3 punktów. Zawodnikom KP Ogrodomania zabrakło szczęści i czasu aby wyrównać wynik meczu. W kolejnym spotkaniu zawodnicy Moico zmierzą się z M.W Trade, a gracze KP Ogrodomania zagrają z Old Blue Angels.