01.02 godz. 22:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 4
( 0 : 1 )
Skład: Kędzierski, Gilewski, Kwiecień, Golińczak, Ciota, Nakielski, Kras, Matuszyk, Rejmer, Brzęczek, Gilewski
Skład: Kitek, Tyc, Jakubowski, Pawlak, Tymieniecki, Grzelak, Nowotarski, Różalski
16' Jakub Rejmer (Rzut karny)
17' Przemysław Matuszyk
26' Przemysław Matuszyk
31' Przemysław Matuszyk
37' Jakub Gilewski
16' Mateusz Pawlak
23' Adam Grzelak
30' Grzegorz Tymieniecki
39' Adam Grzelak
Zawodnik meczu: Jakub Rejmer (W tym spotkaniu mieliśmy trzech "ojców" tego sukcesu! Rejmera, Matuszyka oraz Kędzierskiego! Z tej trójki zaś największy wkład miał Jakub i to właśnie po jego akcjach "Spece" zdobyli dwie bardzo ważne bramki.)

Obie ekipy dysponują świetnymi ofensywami, ale zwłaszcza "Niebiescy" słabo prezentują się w defensywie. Podopieczni Krzysztofa Tyca nie będą się tutaj bronić i zrobią wszystko, aby przerwać świetną serię "Speców". Kto okaże się lepszy w pojedynku snajperów i zapewni swojej drużynie cenne trzy punkty - Tomasz Moskal czy Hubert Nowotarski? Zobaczymy.

2' Uderzenie Jakuba Rejmera ląduje w "koszyczku" Marcina Kitka.
3' Wprost w mur z rzutu wolnego uderza Rejmer.
5' Po strzale Nowotarskiego pewnie futbolówkę chwyta Grzegorz Kędzierski.
7' Rejmer z dystansu, lecz wprost w Kitka.
8' Fatalnie kiksuje z drugiego metra Mateusz Gilewski.
10' Udana interwencja Kędzierskiego po strzale Huberta Nowotarskiego.
12' Niecelny strzał z dystansu Krzysztofa Jakubowskiego.
13' Ależ fatalnie w dogodnej sytuacji przymierzył Grzegorz Tymieniecki.
14' Nieudany próby zza pola karnego Jakuba Rejmera i Franciszka Krasa.
15' Rejmer z pierwszej do Matuszyka, ten z woleja i o milimetry niecelnie.
16' - Interwencja ręką w polu karnym Mateusza Pawlaka i mamy rzut karny dla "Specy", a grający z numerem "16" zawodnik "VW" ukarany żółtym kartonikiem.
16' (0-1) - Pewnym egzekutorem "jedenastki" Jakub Rejmer.
17' - Niebezpieczny wślizg w nogi rywala Przemysława Matuszyka i mamy żółtą kartkę.
18' Minimalnie niecelna techniczna próba z dystansu Tymienieckiego.
19' Nie zamknał wślizgiem dogrania Rejmera Kwiecień.
20' Słupek po strzale Jakuba Gilewskiego!
22' Błysnął refleksem Grzegorz Kędzierski, który obronił zaskakujące uderzenie Błażeja Różalskiego.
23' - Nierozważny atak w nogi przeciwnika Adama Grzelaka i mamy karę indywidualną.
25' Dobra interwencja Marcina Kitka po strzale Jerzego Cioty.
26' (0-2) - Rejmer obraca się z rywalem na plecach, dogrywa do Przemysława Matuszyka i mamy drugą bramkę dla "Żółtych".
27' Starcie z Kędzierskim przegrywa Tymieniecki.
28' Wprost w bramkarza "Specy" uderza z dystansu Różalski.
30' (1-2) - Po zagraniu Kitka interweniującego Kędzierskiego ubiega Grzegorz Tymieniecki i strzałem głową zdobyw bramkę.
31' (1-3) - Błyskawiczna odpowiedź "Mistrzów" i po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Przemysław Matuszyk.
33' Na boisku iskrzy! Piłkarze nie okazują szacunku do nóg swoich rywali...
35' Pawlak do Nowotarskiego, ten uderza głową, lecz wprost w dobrze ustawionego Kędzierskiego.
37' (1-4) - Chyba mamy po meczu! Tomasz Nakielski zagrywa do Jakuba Gilewskiego, a ten precyzyjnym uderzeniem w róg bramki podwyższa prowadzenie "Specy".
38' Minimalnie nad bramką ląduje uderzenie głową Mateusza Gilewskiego.
39' (2-4) - Fenomenalny strzał "skorpionem" Adama Grzelaka i piłka ląduje "za kołnierz" bramkarza "Żółych".

Do tego spotkania obie drużyny przystępowały w niemalże najmocniejszych składach, a to zapowiadało nam niesamowite emocję! I tak własnie było! Przez 40 minut byliśmy świadkami emocjonującego pojedynku, w którym mieliśmy niemal wszystko! Rzuty karne, kartki, kapitalne parady bramkarzy, piękne bramki, a przede wszystkim zacięty bój o prym pod "balonem"! Większe doświadczenie pokazali gracze Grzegorza Kędzierskiego i to oni wyszli zwycięsko z tego starcia! Dzięki temu triumfowi "Żółci" umocnili się na pozycji lidera i wielkimi krokami zmierzają po tytuł mistrzowski! Ekipa przegrana, mimo ambitnej walki nie zdołała urwać punktów wyżej notowanemu rywalowi, lecz swoją ambicją i zaangażowaniem pokazała, że Ich celem jest miejsce na pudle! W następnej kolejce o komplet punktów "VW" zawalczy z będącym w kryzysie Fulanito, zaś "Spece" o kolejny komplet oczek z z 3M.