01.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Niorba, Halai, Salo, Prymachenko, Shevchenko, Poltoratskiy
Skład: Kalimow, Gąsowski, Tendaj, Gawziński, Lechowski, Garbarczyk, Sokalski
11' Ivan Shevchenko
15' Ivan Shevchenko
33' Konstantyn Poltoratskiy
36' Nazar Halai
37' Konstantyn Poltoratskiy
3' Patryk Gawziński
10' Jacek Lechowski
14' Patryk Gawziński
24' Rafał Garbarczyk
37' Rafał Garbarczyk
Zawodnik meczu: Ivan Shevchenko (Poprowadził Dynamo do remisu z wyżej notowanym rywalem! Do dwóch bramek dołożył asystę i jedno oczko trafiło na oczko "Bordowych".)

"Obcokrajowcy" mają ogromnego pecha, ponieważ ich gra nie wygląda źle, ale niestety jest nieskuteczna i w ten oto sposób pozwoliła im zgromadzić na koncie zaledwie jedne oczko w trzech pojedynkach. Zadanie przed "Bordowymi" trudne, bo "Acerowcy" to nie tylko zgrany, doświadczony team, ale również posiadający wspaniałe indywidualności takie jak Rafał Garbarczyk czy Bartłomiej Tendaj. Czy drużyna Siergiego Niedbailo w końcu zgarnie komplet punktów i sprawi nielada sensację?

2' Uderzenie Garbarczyka na rzut rożny paruje Niorba.
3' (1-0) - Strzałem w krótki róg gola zdobywa Patryk Gawziński.
5' Od pierwszych minut aktywniejsza ekipa "Acerowców".
7' Nazar Halai przegrywa pojedynek z Patrykiem Kalimowem.
9' Strzał Vasila Salo na rzut rożny paruje Kalimow.
10' (2-0) - Po zagraniu Rafała Sokalskiego bramkę strzałem w długi róg zdobywa Jacek Lechowski.
11' (2-1) - Po strzale Ivana Shevchenko Dynamo łapie kontakt z rywalem!
14' (3-1) - Starcie sam na sam z Niorbą wygryw Gawziński.
15' (3-2) - Po dograniu z rzutu rożnego Halaiego gola zdobywa Shevchenko.
17' Niecelna prób z dystansu Vasila Salo.
19' Minimalnie niecelne uderzenie głową Jacka Lechowskiego.
22' Po uderzeniu z dystansu Lechowskiego piłka trafia w słupek, a następnie w "koszyczek" bramkarza.
23' Bardzo niecelny strzał zza pola karnego Nazara Halai.
24' (4-2) - "Skręcił" teraz rywala Rafał Garbarczyk, a następnie strzałem z "dużego" palca pokonuje Niorbę.
26' Minimalnie chybiony strzał z ostrego kąta Poltoratskiy.
28' Przegrane starcie Poltoratskiyego z Kalimowem.
30' Będąc oko w oko z Niorbą, wprost w goalkeepera uderza Patryk Garbarczyk.
33' (4-3) - Kapitalna indywidualna akcja Ivana Shevchenko, który po minięciu dwóch rywali wykłada futbolówkę Konstiantynowi Poltoratskiyego, a ten bez trudu pakuję piłkę do siatki.
35' Minimalnie przestrzelony strzał z rzutu wolnego Shevchenki.
36' (4-4) - Po korzyści puszczonej przez sędziego gola zdobywa Nazar Halai.
37' - Niepotrzebne starcie Garbarczyka z Poltoratskiym i sędzia karze pierwszego czerwoną kartką, a drugiego żółtą!
38' Czy grające w przewadze do końca spotkania Dynamo zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?!
39' "Piłkę meczową" miał na nodze Poltoratskiy, lecz fatalnie skiksował. Po chwili Shevchenko przegrywa pojedynek z Kalimowem!

Mimo przeważania niemal przez całe spotkania ekipa Asplexu nie dowiozła zwycięstwa do końcowego gwizdka, a co gorsza starciła swojego najlepszego gracza - Rafała Garbarczyka! Za sprawą ambitnego pościgu "Obcokrajowcy" "wyszarpali" wyżej notowanym rywalom punkty! W następnej kolejce "Bordowych" czeka pojedynek z "Wojskowymi", natomiast "Acerowców" z EPI.