29.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Białecki, Drabicki, Bembenek, Dącer, Bałaga, Nosewicz, Jędra, Jakieła, Dzwonek
Skład: Niorba, Siabro, Halai, Salo, Prymachenko, Shevchenko, Poltoratskiy, Vysochyn, Veremchuk
5' Sebastian Jędra
8' Jacek Dzwonek
12' Bartosz Drabicki
24' Sebastian Jędra
25' Radosław Dącer
29' Bartosz Drabicki
30' Jacek Dzwonek
36' Radosław Dącer
2' Nazar Halai
19' Viacheslav Prymachenko
24' Konstantyn Poltoratskiy
26' Nazar Halai
33' Ivan Shevchenko
33' Viacheslav Prymachenko
Zawodnik meczu: Sebastian Jędra (Sebastian był bardzo aktywny przez całe spotkanie. Raz po raz nękał defensorów drużyny przeciwnej. Jędra strzelił dwie bramki i zanotował dwie asysty. Wyróżnić należy również Nazara Halai i Radosław Dącera. )

3M również nie radzi sobie dobrze, bowiem nie ma na swoim koncie ani jednego oczka. O jeden punkt w tej kwestii wygląda dorobek tegorocznego debiutanta - Dynamo Wrocław, które pozostaje trudnym orzechem do zgryzienia. Najpierw "Obcokrajowcy" remisują z bardzo dobrym Old Blue Angels, a później przegrywają z osłabioną kadrowo Victorią. Trudno więc wywróżyć jakie Dynamo wyjdzie na starcie z zespołem Jacka Nosewicza. Na pewno będzie one zmotywowane, aby móc cieszyć się po końcowym gwizdku z premierowej victorii w sezonie. Podobnej myśli będą "Czarni", a to powoduje, że czeka nas pojedynek z gatunku - do ostatniej kropli potu!

2' Uderzenie Ivana Shevchenko z lewej strony i piłkę do boku zbija Marek Białecki.
2' Roman Wysochin uderza z dystansu i piłkę przed siebie zbija po raz kolejny Białecki.
2' (1:0) - Potężnie uderza Viacheslav Prymachenko i instynktownie broni ten strzał golkiper 3M. Do odbitej piłki dobiega w porę Nazar Halai i płaskim strzałem otwiera wynik spotkania.
3' Tomasz Bałaga mija obrońcę, bramkarza, ale zbytnio do boku się wypuszcza i kończy akcje strzałem - w boczną siatkę.
5' (1:1) - Rzut wolny dla 3M. Do jego wykonania podchodzi Sebastian Jędra i mocnym, precyzyjnym strzałem przy słupku zaskakuje Vladyslava Niorbę.
8' (1:2) - 3M idzie za ciosem, a prowadzenie swojej drużynie daje Jacek Dzwonek!
10' Vysochyn huknął z dystansu, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.
12' Łukasz Jakieła mija obrońcę i oddaje mocny strzał, który na rzut rożny zbija Niorba.
12' (1:3) - Dącer wycofuje piłkę z rzutu rożnego do niekrytego przed polem karnym Bartosza Drabickiego, który uderzeniem z pierwszej piłki podwyższa prowadzenie 3M.
14' Ivan Shevchenko oddaje potężne uderzenie z dystansu i świetnie piłke spoza światła bramki zbija Białecki.
16' Dzwonek strzela sprzed pola karnego i daleko przed siebie futbolówkę zbija Niorba.
19' (2:3) - Szybka akcja Dynamo Wrocław. Halai podaje do Prymachenko, który sprytnym uderzeniem przy słupku zaskakuje Białeckiego.
20' Halai z autu zagrywa do Shevchenko, który oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, który świetnie nogami Białecki.
22' Swoich sił z dalszej odległości próbuje Jacek Nosewicz, ale futbolówkę pewnie do boku zbija Niorba.
24' (3:3) - Konstantyn Poltoratskiy oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, który odbija się od słupka i...piłka wpada do siatki, obok zaskoczonego Białeckiego.
24' (3:4) - Jędra oddaje natychmiastowy strzał z połowy, z wznowienia i pokonuje Niobrę.
25' (3:5) - Dącer podwyższa prowadzenie 3M mocnym strzałem z dystansu.
26' (4:5) - Kanonada strzelecka trwa i Halai zmiesza przewage rywala.
29' (4:6) - Drabicki z najbliższej odległości pokonuje Niorbę.
30' (4:7) - Dzwonek po podaniu Jędry pokonuje Niorbę, po raz drugi w tym meczu.
33' (5:7) - Prymachenko oddaje strzał sprzed pola karnego, który po interwencji bramkarza wpada do siatki.
33' (6:7) - Shevchenko zmiejsza przewagę rywala do jednej bramki.
36' (6:8) - Dącer potężnym strzałem z pola karnego pokonuje golkipera Dynamo.

Po wielkich emocjach i kanonadzie strzeleckiej pierwszą wygraną w sezonie odnotowuje 3M, które robi pierwsze poważne kroki w kierunku zapewnienia sobie utrzymania. Drużyna Jacka Nosewicza wykazała się lepszą skutecznością od Dynama i może cieszyć się z trzech oczek. "Obcokrajowcy" ciągle nie zaznali smaku zwycięstwa i jeżeli nie zaczną punktować, to mogą niebawem pożegnać się z pierwszą ligą. W następnym meczu 3M podejmie zamykające tabele - EPI Park Domaszczyn. Dynamo Wrocław z kolei "skrzyżuje rękawice" z wiceliderem - Asplexem.