27.01 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
4 : 7
( 0 : 3 )
Skład: Jędrysiak, Bożek, Pastuła, Starzec, Ciupiński, Bogusławski
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Kuśmierz, Jastrzębski, Rasel, Kahlert, Pasik, Dubiel, Cempel, Kaczmarczyk, Luźny, Mikołajczyk, Kokociński
2' Andrzej Ciupiński
5' Andrzej Ciupiński
18' Andrzej Ciupiński
26' Łukasz Bożek
28' Robert Starzec
29' Andrzej Ciupiński
31' Łukasz Bożek
25' Szymon Jastrzębski
35' Piotr Kuśmierz
38' Piotr Kuśmierz
Zawodnik meczu: Andrzej Ciupiński (Wystarczy tylko popatrzeć na statystki tego spotkania, aby wiedzieć, dlaczego to Andrzej zgarnął tytuł MVP. Na wyróżnienie zasługują również Piotr Kuśmierz oraz Łukasz Bożek.)

Po blamażu na inauguracje coraz lepiej wygląda M.W Trade, które ostatnio ograło Fulanito, a teraz chce powalczyć o kolejne punkty z KP Ogrodomanią. Drużyna Roberta Jakiela jeszcze w tym sezonie nie zaznała goryczy porażki i nie będzie chciała tego doświadczyć grając z "Trejderami". Kibice już nie mogą doczekać się pojedynków Michała Rabela i Mateusza Sikory z Kamilem Biegańskim i Bartłomiejem Bielą. To kibice, zaś bukmacherzy uważają, że jest to starcie dwóch wyrównanych ekip, gdzie mówiąc kolokwialnie "śmierdzi" remisem. Czy takim rezultatem się ta batalia zakończy, a może któraś z ekip przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

2' (0-1) - "Na raty" bramkarza pokonuje Andrzej Ciupiński.
4' Obok bramki uderza Ciupiński.
5' (0-2) - Indywidualna akcja Andrzeja Ciupińskiego zakończona efektowną bramką.
7' Bardzo aktywny Ciupiński próbuje po raz kolejny, lecz tym razem niecelnie.
9' Pewna interwencja Jędrysiaka po strzale Kokocińskiego.
11' Instynktowna interwencja Rasela po uderzeniu Marka Bogusławskiego.
13' Tuż obok bramki "KPO" przelatuje uderzenie Roberta Starca.
16' Ostatnie minuty to okres niedokładnych podań w szeregach obu ekip.
18' (0-3) - Przebojowa akcja Marka Buguszewskiego, lecz w końcowej fazie akcji grający z numerem "3" gracz zbyt mocno wypuszcza sobie futbolówkę i tą wybija goalkeeper... niestety czyni to tak niefortunnie, że ta spada pod nogi Andrzeja Ciupińskiego, który bez trudu kieruje ją do pustej bramki.
19' Starcie z bramkarzem przegrywa Szymon Jastrzębski.
22' Zablokowane uderzenie z dystansu Marcina Kokocińskiego.
24' Niecelne uderzenie z pierwszej piłki Jastrzębskiego.
25' (1-3) - Po podaniu Kuśmierza gola zdobywa Szymon Jastrzębski.
26' (1-4) - Uderzeniem w krótki róg interweniującego bramkarza uprzedza Łukasz Bożek.
28' (1-5) - Ciupiński z autu do Roberta Starca i mamy kolejną bramkę dla "Trejderów".
29' (1-6) - Szybka akcja M.W.Trade i kolejną bramkę zdobywa Andrzej Ciupiński.
31' (1-7) - Po dograniu Robert Starca efektywnego gola "podcinką" zdobywa Łukasz Bożek.
33' Starcie sam na sam z Jędrysiakiem przegrywa Karol Luźny.
35' (2-7) - Po minięciu obrońcy, gola strzałem w krótki róg zdobywa Piotr Kuśmierz.
35' (3-7) - Świetne wykończenie akcji przez Kuśmierza i "Niebiescy" zmniejszają stratę do rywala.
37' Niecelne uderzenie z pierwszej piłki Bogumiła Cempela.
38' (4-7) - Uderzenie Nagrodkiewicza broni Jędrysiak, lecz wobec dobitki Kuśmierza jest bezsilny.

Grający "gołą" szóstką gracze Łukasza Bożka póki mieli siły to doszczętnie punktowali swoich rywali. Sytuacja ta uległa zmianie pod koniec spotkania, kiedy to "wypompowani" "Trejderzy" dali sobie "wbić" trzy bramki i kto wie co by było, gdyby spotkania trwało jeszcze chwilkę dłużej... ale nie ma co gdybać i kolejne trzy oczka lądują na konto "Żółtych". Następną potyczką M.W.Trade będzie starcie z WSOWLąd, zaś "KPO" zmierzy się z Moico.