25.01 godz. 22:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
8 : 9
( 3 : 3 )
Skład: Tyc, Jakubowski, Pawlak, Tymieniecki, Grzelak, Nowotarski, Polak
Skład: Peciak, Cisło, Tumulec, Dudzik, Rejentowicz, Orliński
2' Krzysztof Jakubowski
4' Paweł Polak
12' Hubert Nowotarski
30' Paweł Polak
31' Mateusz Pawlak
33' Hubert Nowotarski
35' Adam Grzelak
40' Hubert Nowotarski
40' Mateusz Pawlak
13' Rafał Rejentowicz
19' Paweł Dudzik
20' Rafał Rejentowicz
26' Szymon Peciak
31' Michał Cisło
33' Paweł Dudzik
34' Rafał Rejentowicz
35' Rafał Rejentowicz
Zawodnik meczu: Mateusz Pawlak (To On przejął piłkę na 10 sekund przed końcem spotkania i tym samym wyprowadził kontrę swojego zespołu, którą na gola zamienił... właśnie Mateusz! Na wyróżnienie zasługuje Nowotarski i Rejentowicz.)

EPI Park Domaszczyn, które zamyka stawkę pierwszoligowców, z bardzo niechlubnym bilansem - aż 17 bramek straconych przy tylko dziewięciu strzelonych zmierzy się z Victorią Wrocław. "Zielono-biali" będą chcieli w końcu się przełamać i zapunktować, ale łatwo nie będzie. "Niebiescy" ostatnio wygrali pierwszy mecz w sezonie, z Dynamem Wrocław i to jeszcze grając całe spotkanie w osłabieniu, bez jednego zawodnika. Pokazuje to, że Hubert Nowotarski i jego koledzy nie boją się wyzwań i cechują się walecznością. Czy ekipa Krzysztofa Tyca wygra z ligowym outsiderem i zrobi kolejny kroczek w kierunku góry tabeli? Czy raczej EPI w końcu zatrybi i cieszyć będzie się z premierowych punktów tej zimy?

1' W bramce "VW" Krzysztof Tyc, zaś u rywali... bramkarz lotny.
2' (0-1) - Wynik spotkania otwiera Krzysztof Jakubowski.
4' (0-2) - Paweł Polak uderzeniem zza pola karnego zdobywa gola. Niezbyt pewnie przy tym strzale spisał się goalkeeper EPI.
6' Zablokowane uderzenie Michała Cisło i mamy rzut rożny dla "Zielonych".
8' Minimalnie nieudany lob w wykonaniu Pawła Dudzika.
10' Strzał Jarosława Orlińskiego na rzut rożny odbija Krzysztof Tyc.
12' (0-3) - Precyzyjnym strzałem w długi róg gola dobywa Hubert Nowotarski.
13' (1-3) - Za sprawą Rafała Rejentowicza EPI zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu.
15' Z metra uderzenie Nowotarskiego broni goalkeeper EPI.
17' Coraz lepiej zaczynają sobie radzić gracze w zielonych koszulkach.
19' (2-3) - Paweł Dudzik pewnie wykorzystuje starcie sam na sam z Tycem.
20' (3-3) - Perfekcyjnym strzałem z rzutu wolnego do wyrównania doprowadza Rafał Rejentowicz.
22' Kapitalna interwencja Dariusza Tumulca po strzale Mateusza Pawlaka.
24' Niecelnie głową uderza Adam Grzelak.
25' Pawlak do Nowotarskiego i kolejną świetną "robinsonadą" popisuje się Tumulec.
26' (4-3) - Ależ obrót tego spotkania! Przegrywali już trzema bramkami, a teraz za sprawą Szymona Peciaka już prowadzą!
28' Wysoko nad bramką uderza Mateusz Pawlak.
30' (4-4) - Kapitalnym strzałem do wyrównania doprowadza Paweł Polak.
31' (5-4) - Po zagraniu z autu Pawła Dudzika gola zdobywa Michał Cisło.
31' (5-5) - Błyskawiczna odpowiedź VW, która za sprawą Mateusza Pawlaka ponownie doprowadza do remisu!
33' (5-6) - Po zagraniu Polaka gola do "pustaka" zdobywa Nowotarski.
33' (6-6) - Uderza Paweł Dudzik i znowu mamy remis!
34' (7-6) - Rafał Rejentowicz i mamy na prowdzeniu EPI!
35' Niecelny lob z własnej połowy autorstwa Rejentowicza.
35' (8-6) - Ależ emocję! Ależ zrobiło nam się widowisko! Rejentowicz i dwie bramki przewagi mają już "Zieloni".
35' (8-7) - Adam Grzelak i "VW" łapie kontakt.
37' Ależ emocje w końcówce! Jedni i drudzy za wszelką cenę "szukają" kolejnych bramek!
38' Uderzenie Mateusza Pawlaka z trudem broni Dariusz Tumulec.
39' Minimalnie nad poprzeczką przelatuje uderzenie głową Rejentowicza.
40' (8-8) - Strzał rozpaczy Huberta Nowotarskiego i piłka po odbiciu się od dwóch słupków wpada do bramki!
40' (8-9) - Nowatorski do Pawlaka i to "VW" wychodzi zwycięsko z tego pojedynku!

Kapitalne, fenomenalne widowisko, niczmy przejażdzka rollercoasterem, w której wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie zafundowały nam obie ekipy! Najpierw "Victoria" prowadziła już trzema trafieniami, aby po chwili przegrywać jednym oczkiem! Kolejne minuty tej batalii to istny pojedynek bokserski! Cios za cios, bramka za bramkę! Gdy w 35 minucie EPI odskoczyło na dwa oczka, wydawało się, że to "Zieloni" zdobędą pierwsze punkty w tym sezonie! Nic bardziej mylnego! Najpierw stratę do jednej bramki zniwelował Adam Grzelak, a 30 sekund przed końcem spotkania strzałem rozpaczy Nowotarski doprowadził do wyrównania! Remis i podział punktów!? To nie w stylu walecznym "Wrocławian"! Ostatnia akcja meczu i zwycięską bramkę zdobywa Mateusz Pawlak! Drugi z rzędu horror z "hepiendem" dla teamu Krzysztofa Tyca! Czy również emocjonujące będzie starcie "VW" ze "Specami"? Niestety EPI mimo bardzo dobrego meczu przegrywa po raz trzeci z rzędu... O przełamanie Refejntowicz i spółka powalczą z 3M.