Skład: Gawłowski, Rumin, Śliżewski, Zając, Dudek, Mosiej, Zając, Polski
Skład: Borowski, Woźniak, Maj, Biegański, Bożek, Pastuła, Starzec, Ciupiński
40' Adam Mosiej
9' Robert Starzec
12' Łukasz Bożek
14' Tomasz Maj
20' Andrzej Ciupiński
21' Kamil Biegański
26' Kamil Biegański
32' Kamil Biegański
Zawodnik meczu: Kamil Biegański (Bardzo dobry mecz tego gracza, który nie dość, że był solidny w defensywie, to także skuteczny w ofensywie. Spotkanie zakończył z dwoma trafieniami.)

Zarówno M.W Trade, jak i Fulanito przegrały swoje premierowe mecze pod balonem. O ile drużyna Pawła Rumina przegrała z KPO Ogrodomanią dwiema bramkami, przez cały czas goniąc wynik, to jednak "Trejderzy" zostali rozbici przez FC Spec 0:7. Która drużyna zrehabilituje się za ostatnią porażkę i zrobi krok w kierunku awansu ku górze tabeli? Czy bracia Zającowie wezmą przykład ze "Speców" i sforsują defensywę dowodzoną przez Kamila Biegańskiego? Zobaczamy.

2' Obok bramki przelatuje uderzenie Wojtka Dudka.
4' Strzał Kamila Biegańskiego broni Rafał Gawłowski.
5' Bożek do Maja, a ten uderza tylko w boczną siatkę.
6' Łukasz Bożek technicznym strzałem starał się zaskoczyć bramkarza, lecz bezskutecznie.
7' Biegański z dystansu i nogami interweniuje goalkeeper "Szachownic".
7' Piotr Zając zdobywa bramkę, lecz słusznie sędzia jej nie uznaje.
9' (1-0) - Bezpośrednio z rzutu rożnego gola zdobywa Robert Starzec.
11' (1-1) - Wyczyn Starca powtarza Piotr Zając, który bezpośrednim uderzeniem z rzutu rożnego doprowadza do wyrównania.
12' (2-1) - Potężna bomba Łukasza Bożka pod poprzeczkę Gawłowskiego i "Trejderzy" ponownie na prowadzeniu.
14' Marek Zając po ziemii, ale niecelnie.
14' (3-1) - Łukasz Bożek odbiera futbolówkę rywalowi, zagrywa do Tomasza Maja, a ten strzałem z "dużego" palca zdobywa bramkę.
16' Dwukrotnie defensywa M.W.Trade blokuje uderzenia Wojtka Dudka.
17' (3-2) - Za sprawą bramki Piotra Zająca Fulanito łapie kontakt z rywalem.
18' Z połowy boiska minimalnie niecelnie uderza Kamil Biegański.
19' Paweł Rumin oddaje zbyt lekki strzał i futbolówkę bez trudu chwyta Tobiasz Borowski.
20' (4-2) - Po strzale Andrzeja Ciupińskiego piłka między nogami Gawłowskiego wpada do bramki.
21' - Żółtą kartką za faul na Piotrze Zającu ukarany Kamil Biegański.
21' Marek Zając z rzutu wolnego i piłkę odbija Borowski, po chwili do futbolówki dopada Piotr Zając, ale jego uderzenie głową także broni goalkeeper "Trejderów".
23' (4-3) - Strzałem w samo okienko gola zdobywa Artur Polski.
25' Piotr Zając przegrywa starcie z Borowskim.
26' (5-3) - Kamil Biegański z zimną krwią pokonuje Gawłowskiego.
28' Uderzenie Tomasza Maja pewnie broni Rafał Gawłowski.
30' (5-4) - Precyzyjne uderzenie z dystansu Marka Zająca i "Szachownice" ponownie wracają do gry!
32' (6-4) - Ciupiński do Kamila Biegańskiego, a ten mocnym strzałem pokonuje Gawłowskiego.
34' Po zagraniu Łukasza Bożka starcie z bramkarzem przegrywa Piotr Pastuła.
36' Bardzo nieudana próba w wykonaniu Andrzeja Ciupińskiego.
38' Biegański zza pola karnego, lecz wprost w Gawłowskiego.
40' (6-5) - W ostatniej akcji meczu gola zdobywa Adam Mosiej.

Obie ekipy zafundował nam bardzo ciekawe widowisko, gdzie jedna drużyna niemal przez cały mecz goniła rywala. Niestety dla Fulanito ten pościg nie zakończył się za dobrze i doznali drugiej porażki w obecnej edycji OFC. M.W.Trade za sprawą zgarnięcie kompletu oczek opuściło strefę spadkową i w następnej kolejce "Trejderzy" o kolejne zwycięstwo zagrają z KP Ogrodomania. Pozostające bez punktu "Szachownice" zaś zmierzą się Moico.