18.01 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Kwiecień, Gąsowski, Tendaj, Ibowicz, Gawziński, Lechowski, Garbarczyk, Sokalski, Żarecki
Skład: Białecki, Tutak, Wejman, Winiarski, Bembenek, Dącer, Ziobrowski, Nosewicz, Jędra, Kiełkowski
3' Rafał Garbarczyk
6' Rafał Garbarczyk
8' Jacek Lechowski
14' Rafał Garbarczyk
20' Rafał Garbarczyk
24' Bartłomiej Tendaj
34' Bartłomiej Tendaj
39' Jacek Lechowski
40' Rafał Garbarczyk
5' Paweł Wejman
10' Tomasz Ziobrowski
22' Sebastian Jędra
32' Maciej Winiarski
Zawodnik meczu: Bartłomiej Tendaj (Filar defensywy Asplexu poprowadził swoją ekipę do triumfu nad 3M. Na wyróżnienie zasługuje Rafał Garbarczyk oraz Marcin Żarecki.)

Asplex w pierwszym swoim meczu pokazał, że walczyć będzie w tym sezonie o najwyższe cele. "Acerowcy" muszą jednak punktować i ograć bardzo solidnych graczy 3M. Ekipa Jacka Nosewicza w pierwszym meczu z "Wojskowymi" - do samego końca walczyli o punkty, ale niestety nie dali rady ich zdobyć. Czy grając przeciwko takim gwiazdom jak Rafał Garbarczyk czy Bartłomiej Tendaj - uda się ugrać pierwsze skalpy w sezonie?

3' (0-1) - Rafał Garbarczyk przechwytuje piłkę, kładzie bramkarza i wpisuje się na listę strzelców.
5' Niecelne uderzenie z dystansu Radosława Dącera.
6' (0-2) - Garbarczyk lobuje bramkarza i mamy kolejną bramkę tego gracza.
7' - Za wtargnięcie na boisko i podważanie decyzji Arbitra żółtą kartką ukarany Paweł Wejman.
8' (0-3) - W starciu sam na sam z bramkarzem górą Jacek Lechowski.
10' Zablokowane uderzenie z pola karnego Lechowskiego.
10' (1-3) - Strzałem z woleja w krótki róg gola zdobywa Tomasz Ziobrowski.
12' Indywidualna akcja Wejmana zakończona bardzo niecelnym uderzeniem.
14' (1-4) - Hattricka kompletuje Rafał Garbarczyk.
16' Bardzo nieudany strzał mającego przed sobą jedynie bramkarza Grzegorza Kiełkowskiego.
18' Niecelne uderzenie z dystansu Rafała Garbarczyka.
20' - Za niesportowe zachowanie żółtym kartonikiem ukarany Rafał Garbarczyk.
21' Ofiarna interwencja Kwietnie, który broni uderzenie Kiełakowskiego.
22' (2-4) - Mocnym strzałem w długi róg gola zdobywa Sebastian Jędra.
24' (2-5) - Bartłomiej Tendaj podwyższa prowadzenie swojej ekipy.
26' Świetna interwencja Marka Białeckiego po strzale Kamila Gąsowskiego.
28' Zbyt słaby strzał Ziobrowskiego i piłkę bez trudu chwyta Marcin Żarecki.
30' Bramkę zdobywa Patryk Gawziński, lecz najpierw faulował interweniującego goalkeepra 3M.
32' (3-5) - Z woleja uderza Maciej Winiarski  i piłka po obrońcy wpada do siatki.
34' (3-6) - Strzałem do "pustaka" gola zdobywa Bartłomiej Tendaj.
36' Świetna interwencja Żareckiego po uderzeniu Wejmana.
38' Niecelnie z woleja uderza Kamil Gąsowski.
39' (3-7) - Wynik spotkania ustala Jacek Lechowski.
40' - Drugą zółtą, a w następstwie czerwoną kartką ukarany Rafał Garbarczyk.

W kolejnym spotkaniu "Acerowców" czeka starcie z WSOWLąd, 3M natomiast zmierzy się z Dynamem Wrocław.