13.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
5 : 10
( 1 : 7 )
Skład: Dobosz, Serwatka, Zawisza, Guźniczak, Zwierzyński, Sienkiewicz, Wyszomierski, Procyszyn, Janik, Sienkiewicz
Skład: Mieczkowski, Peciak, Cisło, Dudzik, Rejentowicz, Czerniak
4' Michał Wyszomierski
7' Jarosław Procyszyn
9' Mateusz Sienkiewicz
12' Miłosz Sienkiewicz
13' Damian Serwatka
18' Michał Wyszomierski
19' Miłosz Sienkiewicz
21' Damian Serwatka
23' Mateusz Sienkiewicz
32' Marcin Janik
16' Rafał Rejentowicz
33' Paweł Dudzik
37' Michał Cisło
38' Miłosz Czerniak
39' Paweł Dudzik
Zawodnik meczu: Marcin Janik (Mimo, iż spotkanie zakończył z jedną bramką to był autorem paru asyst przy trafieniach swoich kolegów. Na wyróżnienie zasługują także bracia Sienkiewicze.)

Ekipa Pawła Dobosza na starcie podejmie EPI Park Domaszczyn, drużynę, która w rozgrywkach otwartych reprezentuje jedną z konkurencyjnych lig i radzi sobie w niej nieźle. To jednak nie stawia jej w roli faworyta, ponieważ "Biali" znają balon Olimpijski bardzo dobrze i to właśnie powinno być ich przewagą. Jak jednak będzie? Zobaczymy.

2' Uderzenie Janika na rzut rożny odbija Tomasz Mieczkowski.
3' Nad poprzeczką przelatuje strzał Michała Wyszomierskiego.
4' Mocna próba Michała Cisło i futbolówkę na rzut rożny odbija Zbigniew Guźniczak.
4' (0-1) - Uderzenie z dystansu Mateusza Sienkieiwcza do boku zbija goalkeeper EPI, do bezpańskiej piłki dopada Michał Wyszomierski i z wielkim spokojem wpisuje się na listę strzelców.
5' Dwa minimalnie niecelne uderzenia sprzed pola karnego autorstwa Michała Cisło i "Zieloni" nadal przegrywają.
7' (0-2) - Po zagraniu z autu Marcina Janika bramkę zdobywa Jarosław Procyszyn.
9' (0-3) - Pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrywa Marcin Janik, lecz po chwili futbolówkę do siatki pakuje Mateusz Sienkiewicz.
11' Ostatnie minuty to dominacja drużyny Pawła Dobosza, tylko kwestią czasu są kolejne trafienia.
12' (0-4) - Czwarte trafienie dla Moico, tym razem autorstwa Miłosza Sienkiewicza.
13' (0-5) - To już jest pogrom! Totalną dominację "Białych" potwierdza kolejne trafienie, tym razem goalkeepera rywali pokonuje Damian Serwatka.
15' Daleką piłkę do Pawła Dobosza posyła Jarosław Procyszyn, lecz minimalnie za mocno i grę od własnej bramki wznowi Tomasz Mieczkowski.
16' (1-5) - Kontrę swojego zespołu wykańcza Rafał Rejentowicz, który po podaniu Szymona Pieciaka zmniejsza stratę do rywala.
18' (1-6) - Na indywidualny rajd decyduje się Michał Wyszomierski i po przebiegnięciu niemal całego boiska pokonuje goalkeepera rywali.
19' (1-7) - Tuż przed przerwą po raz drugi Mieczkowskiego pokonuje Miłosz Sienkiewicz.
21' (1-8) - Marcin Janik do Damiana Serwatki i mamy kolejną bramkę dla Moico.
23' (1-9) - Kolejna kontra Moico i ponownie po zagraniu Janika gola zdobywa Mateusz Sienkiewicz.
25' Starcie ze Zbigniewem Guźniczakiem przegrywa Szymon Pieciak.
27' Mając przed sobą pustą bramkę tylko w boczną siatkę uderza Miłosz Sienkiewicz.
29' Na uderzenie zza pola karnego decyduje sie Procyszyn, lecz robi to bardzo nieudanie...
31' Świetne podanie Pawła Dudzika do Szymona Peciaka, lecz ten drugi strzela niecelnie.
32' (1-10) - Marcin Zawisza zagrywa górną piłkę do Marcina Janika, a ten strzałem z woleja pokonuje bezradnego Mieczkowskiego.
33' (2-10) - Na poprawę nastroju gola dla swojego zespołu zdobywa Paweł Dudzik.
35' Tempo meczu nieco opadło...
37' (3-10) - Bezpośrednim uderzniem z rzutu wolnego Guźniczaka pokonuje Michał Cisło.
38' (4-10) - Za ciosem idą debiutanci, którzy za sprawą Miłosza Czerniaka zmniejszają dystans do rywala.
39' (5-10) - Bezpośrednio z rzutu rożnego piłkę do bramki wkręcił Paweł Dudzik! Zbigniew Guźniczak kompletnie zaskoczony tym uderzeniem!

Drużyn Moico niemal przez cały pojedynek była stroną przeważającą, czego efektem było bardzo wysokie prowadzenie. Niestety rozluźnienie w końcówce spowodowało, że "Biali" w zaledwie siedem minut stracili aż cztery bramki! W następnej kolejce team Pawła Dobosza zmierzy się z FC SPEC, EPI zaś czeka pojedynek z "Aniołami".