20.02 godz. 16:00, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Głowiński, Nowak, Lungu, Martyński, Oubraham, Musiatowicz
Skład: Puchała, Różański, Krzyżanowski, Zięcina, Słonecki, Curlej, Pilarczyk, Jański
14' Adrian Lungu
27' Adrian Lungu
32' Tomasz Musiatowicz
37' Adrian Lungu
38' Adrian Lungu
40' Marcin Martyński
13' Rafał Pilarczyk
18' Rafał Pilarczyk
22' Seweryn Jański
Zawodnik meczu: Adrian Lungu (Niczym prawdziwy kapitan wziął ciężar gry na swoje barki i poprowadził Clouda do triumfu. Na wyróżnienie zasługuje również Rafał Pilarczyk.)

Zmagania w ósmym tygodniu halowej ligi Wrocbal zainauguruje druga liga i to pojedynek walczącego o awans Cloud Raiders i przedostatniego w stawce - Astechu. Faworyt tego meczu jest jeden i jeżeli marzy o promocji do wyższej klasy rozgrywkowej, to musi ograć "Niebieskich". Ci ostatnie zwycięstwo odnieśli w 2 kolejce i każdy korzystny, wypracowany przez nich rezultat będzie traktowany jako ogromny sukces. Czy drużyna Roberta Puchały przezwycięży kłopoty kadrowe i powalczy jak równy z równym, z Danielem Tarasiewiczem i spółką? Dowiemy się już niebawem!

2' Uderzenie Pilarczyka na rzut rożny odbija Paweł Nowak.
3' Dwa groźne strzały Roberta Puchały - pierwszy broni bramkarz Clouda, drugi okazuje się niecelny.
5' Po podaniu Rafała Pilarczyka z rzutu wolnego, defensorzy rywali zablokowali uderzenie z dystansu Seweryna Jańskiego.
7' Pierwsze minuty to przewaga Astechu, lecz zawodnicy w niebieskich koszulkach nie potrafią jej udokumentować.
9' Tylko na słupku zatrzymuje się strzał z "dużego" palca Kamila Zięciny.
11' Bez trudu próbę Norberta Curleja chwyta Paweł Nowak.
13' - Za niebezpieczny wślizg żółtą kartkę ogląda Rafał Pilarczyk.
14' (0-1) - Grę w przewadze wykorzystuje Cloud Raiders i strzałem z "dużego" palca gola zdobywa Adrian Lungu.
16' Obok bramki uderza z pierwszej piłki Tomasz Musiatowicz.
17' Kapitalne dogranie z własnej połowy Adriana Lungu do Tomasza Musiatowicza, lecz uderzenie tego drugiego pewnie broni Piotr Różański.
18' - Czas dla Cloud Raiders.
18' (1-1) - Fenomenalny strzał w samo okienko Rafała Pilarczyka i mamy remis!
19' Kontra "Niebieskich" Curlej zagrywa do Krzyżanowskiego, a ten uderza mocno, ale niecelnie.
22' (2-1) - Uderzenie Norberta Curleja przełamuje ręce Nowaka i futbolówka wpada wprost pod nogi stojącego na linii bramkowej Seweryna Jańskiego, który bez problemu umieszcza piłkę w siatce.
24' Niecelna próba zza pola karnego Tomasza Musiatowicza i mamy aut bramkowy dla Astechu.
26' Strzał Norberta Curleja z trudem broni Paweł Nowak.
27' - Za złą zmianę żółtą kartką ukarany Adrian Lungu.
27' Bomba Pilarczyka obija poprzeczkę, po czym piłka wychodzi na aut.
29' Starcie jeden na jednego z Różańskim przegrywa Musiatowicz.
31' Adrian Lungu z autu podaje do Tomasza Musiatowicza, lecz jego uderzenie z woleja nieznacznie mija bramkę.
32' (2-2) - Dogranie z rzutu rożnego Lungu na gola zamienia Tomasz Musiatowicz.
34' - Czas dla Astechu.
36' Indywidualna akcja Sebastiana Głowińskiego, który minął dwóch rywali, dograł do Marcina Martyńskiego, a ten przegrywa starcie z bramkarzem Astechu.
37' (2-3) - "Na raty" bramkarza pokonuje Adrian Lungu.
37' - Czas dla Cloud Raiders.
38' Nieudane uderzenie z pola karnego Rafała Pilarczyka.
38' Kontra dwóch na jednego zakończona fatalnym dograniem Martyńskiego do Musiatowicza i futbolówkę bez trudu łapie Piotr Różański.
38' (2-4) - Adrian Lungu mija bramkarza i mając na plecach Marcina Krzyżanowskiego bez problemu zdobywa gola.
40' (2-5) - Paweł Nowak wznawia grę, dogrywa do Marcina Martyńskiego, który lobem pokonuje Różańskiego.

Bardzo ciekawe zawody zaprezentowały nam obie ekipy, gdzie dość długo sensacyjny rezultat "wisiał" w powietrzu. W ostatnich 10 minutach zawodnicy Adriana Lungu "wrzucili piąty bieg" i zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Mimo porażki należy pochwalić graczy Roberta Puchały za waleczność oraz podjęcie równorzędnej walki z wyżej notowanym rywalem. Najbliższy pojedynek Cloud Raiders to spotkanie z liderem - MPK Wrocław. Astech z kolei "skrzyżuje rękawice" ze Starą Elitą.