13.03 godz. 18:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Bzowski, Banaś, Przedpełski, Nawrocki, Woźniak, Bosek
Skład: Jastrzębski, Gorszkowski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Kuta, Grobelny, Socki, Tobjasz
20' Michał Grobelny
25' Dominik Kaczmar
33' Michał Grobelny
40' Bartłomiej Socki
Zawodnik meczu: Michał Grobelny (Najpierw zdobył trafienie otwierające wynik tego spotkania, a następnie asystował przy bramce kolegi. Na wyróżnienie zasługuje również Grzegorz Bzowski.)

Obie drużyny są już pewne utrzymania, więc będą mogły rozegrać to spotkanie na wielkim luzie. Czy spadkowicz z Superligi przezwycięży nieobliczalną Husarię Bagdad?

3' - Na boisku z bólu zwija się Grzegorz Bogacz i będziemy mieli zmianę w zespole Nokii.
5' Uderzenie Radosława Banasia z trudem broni Wojciech Jastrzębski.
7' Na bocznej siatce zatrzymuje się strzał Grzegorza Goławskiego.
9' Mocne, ale minimlanie chybione uderzenie z dystansu Artura Nawrockiego.
11' Strzał Michała Grobelnego broni Grzegorz Bzowski.
13' Po raz kolejny górą Bzowski po uderzeniu Grobelnego.
14' - Czas dla Husarii Bagdad.
16' Obok bramki przelatuje strzał zza pola karnego Jacka Woźniaka. Po chwili w bardzo dogodnej sytuacji nad bramką uderza Artur Nawrocki.
18' Z ostrego kąta minimalnie niecelnie myli się Łukasz Bosek.
19' Kapitalna interwencja Bzowskiego po strzale Goławskiego.
20' (1-0) - Michał Grobelny trafia do pustej bramki i mamy prowadzenie "Niebieskich".
22' Uderzenie Patryka Przedpełskiego na rzut rożny odbija Jastrzębski.
25' (2-0) - Po podaniu Grobelnego bramkę zdobywa Dominik Kaczmar.
27' Bramki kontaktowej szukają "Biali", lecz nie potrafią znaleźć sposobu na dobrze dysponowaną ekipę Nokii.
29' Strzał Tobjasza bez trudu broni goalkeeper Husarii Bagdad.
31' Obok bramki ląduje strzał z pierwszej piłki Radosława Tobjasza.
33' - Żółta kartka dla Michała Grobelnego, za przerwanie korzystnej akcji dawnej "ekipy Banana".
35' Mało brakowało, aby grająca w osłabieniu Nokia zdobyła gola, lecz dogrania Sockiego wślizgiem nie zamknął Grzegorz Goławski.
37' Będąc oko w oko z Bzowskim wyższość bramkarza uznać musi Michał Grobelny.
38' - Czas dla Nokii.
39' Po strzale Dominika Kaczmara piłkę z linii bramkowej wybija Artur Nawrocki.
40' (3-0) - Bartosz Socki kończy ten pojedynek, pokonując goalkeepera "Białych".
40' (4-0) - Wychodząc sam na sam z Bzowskim pewnym strzałem drugą bramkę zdobywa Socki.

W spotkaniu kończącym zmagania w pierwszej lidze, górą ekipa bardziej doświadczona, która tym samym kończy zmagania na czwartej lokacie. Niemal przez całe spotkanie Nokia była drużyną dominującą i zasłużenie ograła Husarię Bagdad. Obu ekipom dziękujemy za edycję zimową i zapraszamy do udziału w kolejnych rozgrywkach ligi Wrocbal.