13.03 godz. 14:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 4 : 2 )
Skład: Dobosz, Guźniczak, Guźniczak, Procyszyn, Walczak, Nowakowski
Skład: Ronczkowski, Cylny, Wójcik, Kazimierczak, Siwek
5' Michał Guźniczak
7' Krzysztof Walczak
30' Paweł Dobosz
31' Krzysztof Walczak
36' Michał Guźniczak
40' Jarosław Procyszyn
40' Krzysztof Ronczkowski (Gol samobójczy)
7' Marcin Siwek
9' Zbigniew Guźniczak (Gol samobójczy)
10' Marcin Siwek
17' Adam Cylny
21' Paweł Wójcik
33' Adam Cylny
Zawodnik meczu: Michał Guźniczak (Gdy jego drużyna przegrywała dwoma trafieniami, a do końca spotkania była bardzo mało czasu Michał zdobył gola, który dodał "wiatru w żagle" Moico i sprawił, że udało się dogonić rywala, a w końcówce wyrwać Im choćby punkt!)

Boty jeśli wygrają zajmą czwarte miejsce na koniec sezonu i w przyszłej edycji, w przypadku nie zgłoszenia się drużyny z Superligi (bądź kogoś z pierwszej trójki 1 ligi) będą pierwszym zespołem, który będzie miał prawo występu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Czy ekipie Krzysztofa Ronczkowskiego uda się pokonać zawsze groźne Moico? Czy duet Cylny-Siwek zdoła przezwyciężyć monolit "Białych", a może po raz kolejny swoją drużynę z opresji będzie ratować Zbyszek Guźniczak? Przekonamy się już za chwilkę.

2' Strzał Cylnego nogami odbija Zbigniew Guźniczak.
4' Próba lobowania bramkarza Moico przez Adama Cylnego minimalnie chybiona.
5' (0-1) - Precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego bramkę zdobywa Michał Guźniczak.
6' Na bocznej siatce zatrzymuje się uderzenie Cezarego Kazimierczaka.
7' (1-1) - Do wyrównania doprowadza Marcin Siwek.
7' (1-2) - Błyskawiczna odpowiedź Moico i za sprawą Krzysztofa Walczaka "Biali" znowu na prowadzeniu.
9' (2-2) - Po uderzeniu Pawła Wójcika niefortunnie interweniuje Zbigniew Guźniczak i mamy bramkę samobójczą.
10' (3-2) - Uderzenie Marcina Siwka odbija się od słupka i wpada do bramki Moico.
12' Po dograniu z rzutu wolnego Adama Cylnego niecelnie uderza Cezary Kazimierczak.
14' Kapitalna interwencja Zbigniewa Guźniczaka po uderzeniu Adama Cylnego.
16' Michał Guźniczka przegrywa starcie sma na sam z Krzysztofem Ronczkowskim.
17' (4-2) - Strzałem w długi róg bramkarza pokonuje Adam Cylny.
19' Seria niecelnych uderzeń "Bordowych".
21' (5-2) - Kolejna bramka dla Botów, tym razem autorstwa Pawła Wójcika.
23' Będąc oko w oko ze Zbyszkiem Guźniczakiem wprost w bramkarza uderza Adam Cylny.
25' Uderzenie Cylnego trafia w spojenie słupka z poprzeczką!
27' Cylny do Siwka, a ten uderza w słupek! Po chwili strzał Wójcika minimalnie niecelny.
29' Kapitalna dwójkowa akcja Adama Cylnego z Marcinek Siwkiem, lecz uderzenie głową tego drugiego bez trudu broni Guźniczak.
30' (5-3) - Uderzenie głową Pawła Dobosza wpada do bramki Botów!
31' (5-4) - Kontra Moico i po zagraniu Michała Guźniczaka bramkę zdobywa Krzysztof Walczak.
32' Niecelne uderzenie z ostrego kąta Pawła Dobosza.
33' (6-4) - Adam Cylny po raz drugi w tym spotkaniu pokonuje Z.Guźniczaka.
33' - Czas dla Botów.
33' - W miejsce Krzysztofa Ronczkowskiego między słupki "wskakuje" Cezary Kazimierczak.
35' Siwki z autu do Cylnego, a tego próbę nogami odbija goalkeeper Mocio.
36' Po uderzeniu Michała Guźniczaka piłka trafia w słupek i wraca do gry!
36' (6-5) - Walczak do Michała Guźniczaka i Moico "łapie" kontakt.
37' Błysnął refleksem Zbigniew Guźniczak, który na rzut rożny paruje groźny strzał Pawła Wójcika.
38' Z metra uderzenie Jarosława Procyszyna nogami broni Kazimierczak.
39' Kolejny raz starcie z Guźniczakiem przegrywa Adam Cylny.
40' (6-6) - Z najbliższej odległości do wyrównania doprowadza Jarosław Procyszyn!
40' (6-7) - Ależ "come back" Moico! Po podaniu Michała Guźniczaka piłkę do własnej bramki kieruje Krzysztof Ronczkowski.

Szalone spotkanie, w którym stroną dominującą były Boty, lecz za sprawą ambitnej pogoni rywala nie zdobyli ani jednego punktu. "Biali" mimo iż na minutę przed końcem przegrywali z "Bordowymi", potrafili odmienić losy tego pojedynku i wyrwać komplet oczek wyżej notowanemu przeciwnikowi. Obu ekipom dziękujemy za wspólnie spędzoną zimę i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach ligi Wrocbal.