06.03 godz. 17:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Ronczkowski, Poznański, Cylny, Sidor, Kazimierczak
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Malina, Szozda, Zaborowski, Oborzyński, Przechrzta
8' Adam Cylny
25' Grzegorz Sidor
36' Adam Cylny
38' Adam Cylny
10' Dariusz Polańczyk
15' Andrzej Szozda
27' Piotr Kozaczewski
Zawodnik meczu: Adam Cylny (Po raz kolejny w tym sezonie Adam pokazał, że jest najlepszym graczem swojej ekipy. Swój świetny występ zakończył zdobyciem trzech trafień, które pozwoliły na pokonanie faworyzowanego rywala.)

W dniu wczorajszym "Ertefałowcy" ograli Nokię i są niemal pewnie awansu do Superligi! Ich dzisiejsi rywale walczą o utrzymanie i zrobią wszystko, aby ograć faworyzowany zespół Pawła Pawłowskiego. Czy defensywa dowodzona przez Mariusza Malinę da sobie radę i wygrywając zapewni sobie medalem i Superlię? Czy jednak Paweł Wójcik wraz z kolegami zaskoczą, robiąc kolejny krok w kierunku utrzymania?

1' Ekipa Botów z ogromnymi kłopotami kadrowymi, jak na razie "Bordowi" tylko w czterech, a między słupkami oglądać będziemy Krzysztofa Ronczkowskiego.
1' W ostatniej chwili na placu boju zameldował się piąty gracz Botów i rozpoczynamy spotkanie!
3' Starcie z bramkarzem przegrywa Grzegorz Sidor.
5' (0-1) Michał Poznański wyprowadza Boty na prowadzenie.
7' Bardzo niecelny strzał z woleja Cezarego Kazimierczaka.
8' (0-2) – Efektowną "podcinką" gola zdobywa Adam Cylny.
10' (1-2) – Mocnym strzałem z dystansu bramkę zdobywa Dariusz Polańczyk.
12' Strzał Cylnego z trudem odbija Marek Przechrzta.
14' Uderzenie Łukasza Kopysia na rzut rożny odbija Ronczkowski.
15' – Za złą zmianę żółtą kartką ukarany Andrzej Szozda.
16' Mocne, ale minimalnie chybione uderzenie z dystansu Adama Cylnego.
17' – Czas dla Botów.
18' Piłkę pod nogi Sidora podaje Przechrzta, lecz po chwili naprawia swój błąd wygrywając starcie sam na sam z rywalem.
19' "Podcinka" Poznańskiego trafia w słupek!
22' Trwa natarcie RTV, czy "Niebiescy" zdołają odrobić straty i wygrać to spotkanie?!
23' Będąc sam na sam z bramkarzem obok bramki uderza Adam Cylny.
24' Uderzenie z "dużego" palca Łukasza Kopysia po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
25' Marek Obożyński oddaje strzał, który trafia w poprzeczkę!
25' (1-3) – Błąd obrony RTV i po strzale Grzegorza Sidora Boty odzyskują dwubramkowe prowadzenie.
27' (2-3) – RTV "łapie" kontakt za sprawą trafienia Piotra Kozaczewskiego.
29' Uderzenie Cylnego bez trudu broni Marek Przechrzta.
30' – Czas dla Botów.
32' Ależ zabrakło niewiele, abyśmy mieli remis! Potężna bomba Polańczyka z "dużego" palca zatrzymuje się na poprzeczce!
33' Obok bramki uderza Łukasz Kopyś.
35' W odpowiedzi także niecelnie strzela Adam Cylny, a po chwili jego "wyczyn" powtarza Michał Poznański.
36' (2-4) – Chyba mamy po meczu! Po puszczonej korzyści przez Arbitra, sam na sam z goalkeeperem wychodzi Adam Cylny i efektowną "podcinką" ponownie pokonuje Marka Przechrztę.
38' Nogą strzał Poznańskiego odbija Przechrzta.
38' (2-5) – Strzał Cylnego po nodze goalkeepere wpada do siatki... Przy tym trafieniu nie popisał się bramkarz RTV Euro AGD.

Drużyna Botów nie zamierza "składać broni" w walcze o utrzymanie, które jest na wyciągnięcie ręki. Ba jeśli rywale zagrają dla nich to ekipa Krzysztofa Ronczkowskiego może nawet zgarnąć brązowe medale. W następnej kolejce "Bordowi" zagrają z walczącym "o życie" Real Compensación, zaś "RTV" czeka hit z GM Roads.