06.03 godz. 13:40, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Kazimierczak, Komorowicz, Styczyński, Bogusz, Wojtasik, Schmidt, Ozieraniec, Sobczyk
Skład: Bzowski, Kloczkowski, Przedpełski, Nawrocki, Nowak, Mikiciński, Kałmuk, Woźniak, Bosek
4' Artur Komorowicz
5' Arkadiusz Bogusz
19' Arkadiusz Bogusz
22' Paweł Ozieraniec
24' Artur Komorowicz
32' Adrian Sobczyk
33' Dariusz Wojtasik
38' Włodzimierz Styczyński
7' Mateusz Mikiciński
16' Artur Nowak
25' Artur Nowak
29' Dawid Kloczkowski
39' Mateusz Mikiciński
Zawodnik meczu: Adrian Sobczyk (Motor napędowy Michałków. Do do zatrzymania dla obrony Husarii. Adriana wszędzie było pełno i ciągle był pod grą. Sobczyk strzelił bramkę i zanotował trzy asysty. )

Ciężko dawnemu Domino będzie o jakiekolwiek punkty w tym starciu, ale muszą wierzyć w końcowy sukces, ponieważ wygrana w ten weekend - praktycznie pozwoli im pozostać na zapleczu Superligi. Z takowego z wielką chęcią wydostać chcą się "Pomarańczowi", którzy grają tej zimy fantastycznie, zarówno pod względem ofensywnym, jak i defensywnym. Czy druga najgorsza formacja obronna w lidze przeciwstawi się drugiemu najbardziej bramkostrzelnemu napadowi? Michałki zagrają bez kilku ważnych postaci - Roberta Olejniczaka i Marka Ludwiczaka.

2' Starcie ze Schmitdem przegrwa Kloczkowski.
4' (0:1) - Po indwidualnej akcji wynik spotkania otwiera Artur Komorowicz.
5' (0:2) - Arkadiusz Bogusz podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
7' (1:2) - Szybka kontra Husarii Bagdad. Łukasz Bosek wykłada piłkę Mateuszowi Mikicińskiemu.
8' Bzowski instynktownie broni strzał Pawła Ozierańca.
10' Artur Nowak w kontrze z bliska trafia w Schmidta.
10' - Czas dla Husarii!
13' Dawid Kloczowski oddaje strzał z dużego palca, który przelatuje obok słupka!
14' Bosek oddaje płaski strzał, który przelatuje obok słupka!
16' (2:2) - Kontra Husarii i Nowak płaskim uderzeniem obok wychodzącego Schmidta doprowadza do wyrównania.
17' Strzały Kloczkowskiego i Mikicińskiego świetnie broni Schmidt.
17' Komorowicz uderza sprzed pola karnego i piłkę do boku zbija Bzowski.
18' Uderzenie Nowaka przed siebie zbija Schmidt.
19' (2:3) - Strzał z dużego palca Arkadiusza Bogusza po rykoszecie od obrońcy piłka wpada do siatki.
19' Dwa słupki po uderzeniu Kloczkowskiego.
22' Boska strzał na wślizgu przelatuje obok bramki!
22' (2:4) - Sobczyk do Ozierańca i ten potężnym strzałem przy słupku pokonuje Bzowskiego.
24' (2:5) - Wojtasik do Komorowicza, a ten precyzyjnym uderzeniem przy słupku zaskakuje Bzowskiego.
25' Mocne uderzenie Sobczyka do boku zbija Bzowski.
25' (3:5) - Nowak potężnym uderzeniem w samo okienko bramki zmiejsza prowadzenie Husarii.
27' Ozieraniec sprzed pola karnego strzela, a Bzowski odbija ją przed siebie.
29' (4:5) - Nowak wykłada piłkę do Kloczowskiego, a ten pewnym strzałem na pustą bramkę zdobywa gola kontaktowego.
30' Sobczyk przegrywa pojedynek jeden na jeden z Bzowskim.
30' Wojtasik również przegrywa pojedynek z Bzowskim.
31' Kontra Husarii. Patryk Przedpełski okazuje się gorszy do Schmidta.
32' (4:6) - Fenomenalne trafienie Sobczyka, który strzałem obok bezradnego podwyższa prowadzenie Michałków.
33' (4:7) - Sobczyk do Wojtasika, który pakuje futbolówkę do pustej bramki.
34' W słupek uderza Styczyński!
37' Bogusz z bliska trafia w Bzowskiego!
38' (4:8) - Styczyński strzałem od poprzeczki pokonuje Bzowskiego!
39' (5:8) - Kloczkowski wykłada piłkę Mikicińskiemu, a ten pakuje ją do pustej bramki!

Niezwykle emocjonujący pojedynek, w którym do końca Husaria walczyła o korzystny rezultat. Niestety dla nich "Pomarańczowi" zachowali większą skuteczność i dzięki swojemu niebagatelnemu doświadczeniu odnotowali kolejną wygraną w sezonie. Zespół Artura Komorowicza jest już pewne, że za rok będzie występowało w najwyższej klasie rozgrykowej. Zespół Radosława Banasia w najlepszym wypadku zajmie czwarte miejsce w stawce. W następnej kolejce Michałki zagrają z Tomtexem, "Husaria" zaś "skrzyżuje rękawice" z Nokią.