05.03 godz. 16:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Wach, Dembowski, Kucharek, Szczepanik
Skład: Fiedler, Pondel, Semotyuk, Baran, Fabisz, Słowiński, Kopeć, Gruszka, Kohut
25' Krzysztof Stachowski
18' Tomasz Pondel
Zawodnik meczu: Marek Szczepanik (Galaktyczny występ Marka, bez którego licznych interwencji nie byłoby remisu! Tomtex bomardował bramkę rywali, ale nie dał rady wygrać, bo Szczepanik grał fenomenalnie. )

Ogromny krok w kierunku utrzymania może zrobić Tomtex, któremu jak tlen potrzebna jest wygrana ze znajdującym się w strefie spadkowej - money4you. Dawny Interam w razie wygranej przedłuży swoje nadzieje na pozostanie na zapleczu Superligi. Obie te drużyny nie mogą zatem odpuścić i muszą walczyć o każdy, nawet najmniejszy kawałek parkietu. Czy "Połączeni Piłką" wygrają trzeci mecz z rzędu i zrobią przybliżą się znacząco do utrzymania w lidze, jednocześnie "spuszczając" z niej zespół Rafała Przybysławskiego? Parkiet hali Redeco - wszystko zweryfikuje! "Biali" dzisiaj bez Artura Rogowskiego, ale z Markiem Szczepanikiem w bramce, który ongiś reprezentował barwy prekursora Tomtexu - WrSportu. Czy golkiper money4you utrze nosa swoim byłym kolegom?

1' Dawid Fabisz na skrzydło zagrywa do Szymona Kopcia, który technicznym strzałem stara się zaskoczyć Marka Szczepanika, ale ten zbija piłkę do boku.
2' Fabiszowi piłkę spod nóg wygarnia Szczepanik.
3' Krzysztof Stachowski staje oko w oko z Tomaszem Słowińkim i górą bramkarz "Czerwonych".
4' Bartosz Fiedler uprzedzony przez Szczepanika.
5' Michał Przybysławski wychodzi sam na sam z bramkarzem i trafia wprost w niego.
5' Po technicznym strzale Kopcia piłkę nad poprzeczkę przenosi Szczepanik.
7' Fabisz z rzutu wolnego zagrywa do Radosława Kohuta, który z pierwszej piłki strzelając przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
8' Fabisz z dystansu strzela obok bramki.
8' Słowiński górą w starciu ze Stachowskim.
10' Kopeć huknął z dystansu - Szczepanik zbija piłkę do boku!
11' Szybka kontra Tomtexu. Kopeć do Fiedlera, który z bliska trafia wprost w Szczepanika.
12' Krótko rozegrany rzut rożny. Stachowski uciekł Fiedlerowi i oddał strzał, który minimalnie przeleciał obok bramki.
12' Kopeć z powietrza uderza na bramkę i piłkę instynktownie na rzut rożny paruje Szczepanik.
14' Tomasz Pondel mocno strzela sprzed pola karnego i kolejną udaną interwencją popisuje się Szczepanik.
15' Z dużego palca uderza Kopeć i przed siebie futbolówkę odbija golkiper money4you.
16' Gruszka oddaje płaski strzał, który przed siebie zbija Szczepanik, po chwili kolejny strzał oddaje Kopeć i golkiper "Białych" paruje na róg.
17' - Czas dla Tomtexu!
18' (1:0) - Indywidualna akcja Pondla zakończona strzałem, który po interwencji Szczepanika wpada do siatki.
21' Jarosław Kucharek wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale górą w tym starciu Słowiński, który wyczekał i wygranął futblówkę spod nóg napastnikowi.
22' Kopeć sprzed pola karnego uderza - Szczepanik zbija piłkę do boku!
23' Kopeć do Fabisza, który w dogodnej sytuacji podcina piłkę nad Szczepanikiem, ale ta przelatuje nad poprzeczką.
24' Fabisz wrzuca piłkę w pole karne, a tam Gruszka uderza "z dynii" i fenomenalną interwencją popisuje się Szczepanik.
25' (1:1) - Z rzutu rożnego w pole karne zagrywa, Stachowski urywa się Fiedlerowi i płaskim strzałem przy słupku zaskakuje Słowińskiego. Mamy remis!
26' Pondel płasko uderza na bramkę i jego uderzenie szpagatem broni Szczepanik.
26' Dwa strzały Tomtexu. Najpierw Kohut, po chwili Fabisz i dwukrotnie górą bramkarz "Białych".
27' Baran z powietrza trafia tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
27' Płaskie uderzenie Pondla przelatuje obok bramki money4you.
28' Semotyuk strzela z dystansu - Szczepanik przed siebie. Po chwili Fabisz przed szansą na gola, przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
30' Kolejne potężne uderzenie Kopcia - Szczepanik zbija do boku!
31' Gruszka sprzed pola karnego uderza w poprzeczkę!
31' - Czas dla money4you!
32' Rafał Przybysławski uderza sprzed pola karnego i futbolówka przelatuje nad poprzeczką.
33' Fabisz z bliska trafia w Szczepanika!
35' Baran z powietrza uderza obok bramki.
36' Pondel płasko strzela - piłkę do boku zbija Szczepanik!
37' Pondel wystawia piłkę jak na tacy Kohutowi, który z bliskiej odległości fatalnie pudłuje!
38' Dembowski z bliska uderza po ziemi i piłkę pewnie łapie Słowiński.
38' Fabisz huknął z dystansu i piłkę do boku zbija Szczepanik!
39' - Czas dla Tomtexu!
39' Fabisz do Kopcia i po interwencji Szczepanika ląduje na rzucie rożnym.
40' Ostatnia akcja meczu - Słowiński płasko strzela i po szczęśliwej interwencji Szczepanika nie ma gola!

Jaki futbol potrafi być niesprawiedliwy. Tomtex niemalże całe spotkanie dominował, oddawał multum strzałów, ale rywal zachował większą skuteczność i uzyskał remis. Ten jednak nie wiele im dał, bo spadli z pierwszej ligi. "Połączeni Piłką" stracili dwa punkty, ale nadal mają szansę na utrzymanie. Dla money4you spotkanie to było pożegnaniem z halą Redeco w tym sezonie, za wspólnie spędzone chwile dziękujemy i zapraszamy do udziału w dalszych rozgrywkach. Już za tydzień Tomtex "o życie" zagra z Michałkami.