05.03 godz. 20:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 3
( 2 : 3 )
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Malina, Niciński, Szozda, Zaborowski, Oborzyński
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Grobelny, Laskowski, Tobjasz
8' Zbigniew Zaborowski
10' Piotr Kozaczewski
11' Marek Oborzyński
13' Radosław Tobjasz
20' Piotr Laskowski
Zawodnik meczu: Marek Oborzyński (Marek grając z Nokią odznaczył się niezwykłą walecznością i to on poprowadził swoją drużynę do wygranej, będąc niezwykle aktywny. )

Przed rokiem górą w bezpośrednim pojedynku była drużyna Jastrzębskiego, która wygrała 5:4, przegrywając po pierwszej połowie, już 0:3. Teraz "AGD-owcy" będą chcieli się zrewanżować, ale muszą zjawić sie na Redeco w najmocniejszym składzie, aby ograć niezwykle niewygodnego przeciwnika. Ten w razie wygranej wskoczy na ligowe podium, jednocześnie stracając z niego "Niebieskich". Szykuje Nam się fantastycznym pojedynek pomiędzy świetnym snajperem - Bartoszem Zielińskim, a wybitnym bramkarzem - Łukaszem Waksmańskim? Który z nich będzie górą? Jedno jest pewne - będzie się działo!

2' Marek Oborzyński obraca się z rywalem na plecach i strzela nieznacznie obok bramki.
4' Oborzyński z woleja trafia w Łukasza Waksmańskiego. Po chwili dobija Łukasz Kopyś i znowu dobrze interweniuje Waksmański.
7' Piotr Laskowski z bliskiej odległości przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
8' (0:1) - Zbigniew Zaborowski płaskim strzałem obok interweniującego Waksmańskiego daje prowadzenie swojej drużynie.
10' (0:2) - W kontrze Łukasz Kopyś zagrywa do Piotra Kozaczewskiego, który pewnym strzałem do pustaka podwyższa prowadzenie RTV.
11' (0:3) - Szybka akcja "Ertefałowców" i piłkę do siatki obok bramkarza pakuje Oborzyński.
13' (1:3) - Grzegorz Tobjasz z bliskiej odległości zmiejsza prowadzenie RTV Euro AGD.
16' Tobjasz z dystansu huknął i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.
19' W kontrze Dominik Kaczmar uderza i instynktownie piłkę na rzut rożny zbija Niciński.
20' (2:3) - Gola kontaktowego strzela Piotr Laskowski.
21' Andrzej Szozda płaskie uderzenie oddaje, które nogami broni Waksmański.
23' Po strzale Kopysia piłkę przed siebie zbija Waksmański.
26' Niciński instynktownie broni strzał z bliska w wykonaniu Przemysława Gorszkowskiego.
27' Kopyś w kontrze do Kozaczewskiego i ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z Waksmańskim.
29' Bogacz uderza z pola karnego wprost w Nicińskiego!
30' W pojedynku powietrznym Kopyś uprzedza Waksmańskiego i trafia w poprzeczkę.
31' Goławski płasko strzela z dystansu i Niciński zbija futbolówkę na rzut rożny.
33' Goławski popędził prawą stroną i oddał mocny strzał, który przed siebie zbija Niciński.
33' - Czas dla RTV Euro AGD!
35' Słupek po strzale Kopysia!
36' Kopyś z bliska trafia w Waksmańskiego!
40' Oborzyński z bliska trafia w bramkarza.

W starciu spadkowiczów ekipa Pawła Pawłowskiego zrehabilitowała się za ubiegłoroczną porażkę i praktycznie zapewniła sobie awans do Superligi. Co do Nokii to zacięcie walczyła, ale zabrakło skuteczności oraz czasu, żeby odwrócić losy meczu. Tym samym zespół Wojciecha Jastrzębskiego nie ma już co liczyć na awans, a musi jeszcze mieć się na baczności, bo tabela jesst niezwykle spłaszczona i spadkowicz może zanotować w czarnym scenariuszu - kolejny spadek. Kolejne starcie RTV to potyczka z Botami, natomiast Nokia "skrzyżyje rękawice" z Moico.