21.02 godz. 16:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
4 : 6
( 1 : 3 )
Skład: Kazimierczak, Komorowicz, Olejniczak, Styczyński, Bogusz, Wojtasik, Schmidt, Ludwiczak, Sobczyk
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Malina, Szozda, Zaborowski, Oborzyński, Krysiński
15' Robert Olejniczak
17' Włodzimierz Styczyński
18' Remigiusz Kazimierczak
22' Artur Komorowicz
34' Arkadiusz Bogusz
34' Robert Olejniczak
18' Marek Oborzyński
35' Artur Komorowicz (Gol samobójczy)
36' Marek Oborzyński
40' Łukasz Kopyś
Zawodnik meczu: Adrian Sobczyk (Zazwyczaj nie zauważani są gracze, którzy nie zdobywają bramek... Adrian mimo, iż nie wpisał się na listę strzelców to swoimi akcjami napędzał ataki Michałków, a spotkanie zakończył z dwoma kluczowymi dograniami. Na wyróżnienie zasługuje Olejniczak.)

Dwa najbardziej ograne i doświadczone drużyny w lidze halowej, dwie najskuteczniejsze ofensywy zaplecza Superligi i jedne z najbardziej solidnych defensyw. Zapowiada się elektryzujące starcie, które nie powinno zawieźć kibiców naszej ligi. Pojedynek supersnajperów - Bartosza Zielińskiego z "Ertefałowców" i Włodzimierza Styczyńskiego z "Pomarańczowych" zapowiada się niezwykle interesująco. Kto wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, obejmie fotel lidera i zrobi kolejny bardzo cenny krok w kierunku awansu do wrocbalowego raju? Zobaczymy.

1' Drużyna RTV do hitowego starcia przystępuje bez nominalnego bramkarza, a między słupkami oglądać będziemy Andrzeja Szozdę.
3' Dwukrotnie górą Konrad Schmitd po uderzeniach Zbigniewa Zaborowskiego.
5' Strzał Krasińskiego nogą broni Schmitd.
7' Jak narazie spotkanie to rozgrywa się w środkowej części boiska, żadna z ekip nie potrafi zaszkodzić bramce rywala.
9' Minimalnie chybione uderzenie z ostrego kąta Roberta Olejniczaka.
11' Uderzenie Marka Oborzyńskiego z problemami broni Schmitd, po chwili minimalnie niecelnie uderza Kopyś.
13' Wprost w "koszyczek" bramkarza uderza Artur Komorowicz.
15' (0-1) - Błąd obrony RTV wykorzystuje Robert Olejniczak, który wychodzi sam na sam z Szozdą i pewnym strzałem w długi róg zdobywa prowadzenie dla Michałków.
17' (0-2) - Ależ błąd Andrzeja Szozdy, który między nogami puszcza strzał Włodzimierza Styczyńskiego.
18' (0-3) - Strzałem w krótki róg gola zdobywa Remigiusz Kaźmierczak - asystę przy tym golu zalicza Adrian Sobczyk.
18' (1-3) - Błyskawiczna odpowiedź "Niebieskich" i po strzale zza pola karnego Marka Oborzyńskiego RTV zmniejsza stratę do rywala.
20' Kapitalna interwencja Andrzeja Szozdy po strzale Dariusza Wojtasika.
21' Wrzutka z własnej połowy Polańczyka okazuje się strzałem i z wielkim trudem odbija ją Konrad Schmitd.
22' (1-4) - Dwójkowa akcje Komorowicza z Sobczykiem i ten pierwszy strzałem w krótki róg zaskauje Szozdę.
24' Po podaniu Łukasza Kopysia pojedynek z bramkarzem przegrywa Piotr Krysiński.
26' Tylko w boczną siatkę uderza Arkadiusz Bogacz.
28' Niecelny strzał z "dużego" palca Mariusza Maliny.
29' Dziwne zachownie defensywy RTV, która bawi się piłką we własnym polu karnym i właśnie przez taką zabawę mogli stracić gola, lecz świetnym refleksem błysnął Andrzej Szozda, który na rzut rożny sparował uderzenie Komorowicza.
30' - Czas dla ekipy RTV Euro AGD.
31' "Niebiescy" zdecydowali się wycofać bramkarza i grają pięciu graczy w polu z lotnym goalkeeperem.
32' Ależ pech RTV! Obrócił się teraz z obrońcą na plecach Oborzyński, oddał mocny strzał i trafił tylko w słupek!
33' Kolejna pewna interwencja Szmitda tym razem po strzale Mariusza Maliny.
34' (1-5) - Arkadiusz Bogusz przechwytuje piłkę Zaborowskiemu i z połowy boiska pakuje piłkę do bramki.
34'
(1-6) - Za ciosem idą Michałki! Drugie trafienie w tym spotkaniu odnotowuje Robert Olejniczak.
35' (2-6) - Samobójcze trafienie głową Artura Komorowicza.
36' (3-6) - Broni nie składa RTV i po uderzeniu Marka Oborzyńskiego zmiejsza stratę do rywala.
37' - Czas dla Michałków.
38' Uderzenie Łukasza Kopysia z linii bramkowej wybija Artur Komorowicz.
39' W odpowiedzi obok bramki uderza Włodzimierz Styczyński.
40' (4-6) - Łukasz Kopyś uderzeniem w długi róg pokonuje bramkarza.

Przybywając na starcie hitowe bez nominalnego bramkarza oraz swojego najlepszego gracza nie można liczyć na równorzędną walkę... Niestety problemy kadrowe RTV sprawiły, że rywale mieli ułatwione zadanie i bez trudu osiągnęli bezpieczną przewagę, która pozwoliła na końcowy triumf. Michałki, które przed sezonem nie były stawiane w granie faworytów do awansu są już niemal pewne promocji do Superligi! Drużyna Artura Komorowicza, aby wywalczyć awans musi ograć Moico, z którym zmierzy się za dwa tygodnie. Podrażnieni "Niebiescy" w następnej kolejce zmierzą się w trudnym boju z Nokią.