14.02 godz. 17:00, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Malina, Niciński, Zaborowski, Oborzyński, Krysiński
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Wielkopolski, Wach, Dembowski, Rogowski, Kucharek
10' Mariusz Malina
14' Łukasz Kopyś
23' Zbigniew Zaborowski
25' Łukasz Kopyś
37' Mariusz Malina
35' Krzysztof Stachowski
Zawodnik meczu: Mariusz Malina (Odkąd Mariusz wrócił do składu RTV w szeregach defensywy zawitał spokój. Bardzo pewny punkt drużyny. Swój mecz udokumentował dwoma bramkami.)

Kolejną drużyną, niepewną ligowego bytu jest money4you. Ten zmierzy się w ramach 7 kolejki - ze spadkowiczem z Superligi - RTV Euro AGD. "AGD-owcy" na pewno nie zlekceważą niżej notowanego przeciwnika i zrobią wszystko, aby wygrać. Drużyna Pawła Pawłowskiego musi uważać, bo dawny Interam potencjał posiada niemały, a przecież rok temu, o tej samej porze - rozpoczął marsz ku utrzymaniu i...zakończył go z sukcesem, wygrywając kilka spotkań z rzędu. Czy tym razem historia również się powtórzy i ekipa Rafała Przybysławskiego ogra faworyta? Czy jednak Bartosz Zieliński i spółka "zjedzą" kolejną ofiarę, robiąc kolejny cenny krok w kierunku powrotu do Superligi? "Ertefałowcy" zagrają dzisiaj bez swojej największej gwiazdy - Bartosza Zielińskiego.

2' Słupek po strzale Łukasza Kopysia!
3' Stachowski dostaje idealną piłkę do Macieja Wacha i mając dużo miejsca i czasu - uderza wprost w dobrze wychodzącego z bramki Marcina Nicińskiego.
7' Piotr Krysiński przegrywa pojedynek jeden na jeden z Marcinem Wielkopolskim.
9' Mariusz Malina stara się przelobować, ale futbolówka po jego próbie wychodzi na rzut rożny.
10' (0:1) - Malina potężnym strzałem "z dużego palca" pokonuje Wielkopolskiego.
14' (0:2) - Kopyś zabiera się z piłką z połowy boiska. Mija obrońcę i precyzyjnym strzałem w krótki róg bramki zaskakuje Wielkopolskiego.
14' Dobra interwencja Nicińskiego po kąśliwym uderzeniu Stachowskiego.
16' Słupek po uderzeniu Dariusza Polańskiego!
22' Niciński bez problemów chwyta piłkę po strzale Dembowskiego.
23' (0:3) - RTV Euro AGD podwyższa prowadzenie, Zborowski wykorzystuje zamieszanie pod bramką rywali i pakuje piłkę do pustej bramki.
24' Klepka RTV, Kopyś zagrywa do Polańczyka i piłkę po strzale Darka wybija Wielkopolski.
25' (0:4) - Kopyś trafia w długi róg.
26' Golkiper RTV wychodzi obronną ręką z pojedynku z Stachowskim.
28' Rogowski mija obrońcę i oddaje niecelny strzał zza pola karnego.
30' Nonszalancja ze strony Zborowskiego, miał idealną okazję do podwyższenia wyniku, niestety Wielkopolski wyczuł  jego intencje.
32' Nieudana kontra RTV, Polańczyk niedokładnie zagrał do kolegi z zespołu.
35' (1:4) -Stachowski trafia do siatki obok rzucającego się Nicińskiego.
37' (1:5) -Malina na raty pakuje piłkę do siatki rywali.
38' Niewykorzystana kontra RTV, Wielkopolski świetnie broni.

RTV dość pewnie pokonało ekipę Przybysławskiego, trzy oczka pozwoliły im umocnić się w górnej cześci tabeli i walczyć o najwyższe cele. Money4you musi ostro zabrać się do pracy bowiem widmo spadku jest tuż tuż. W następnym meczu money4you podejmie Moico, RTV zagra z Michałkami.