14.02 godz. 17:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Borczyński, Kinal, Kosma, Garcarek, Garłowski, Łutczak, Placek, Ślusarczyk, Dudziak, Dudała
Skład: Ronczkowski, Cylny, Wójcik, Sidor, Kazimierczak, Siwek, Stankowiak
4' Piotr Garcarek
8' Piotr Garcarek
15' Damian Garłowski
26' Maciej Kosma
37' Jacek Dudała
9' Marcin Siwek
20' Adam Cylny
24' Dawid Stankowiak
35' Marcin Siwek
36' Marcin Siwek
Zawodnik meczu: Tomasz Kinal (Bardzo dobre zawody Tomasza, kilka razy popisał się dobrymi interwencjami. Dzięki jego postawie między słupkami GM mogą cieszyć się z trzech oczek. )

Ekipa Piotra Garcarka aby myśleć o awansie muszą poradzić sobie z nieprzewidywalnymi Botami, którzy z Jackiem Mądrzejewskim w składzie - są w stanie pokonać każdego. Dodając do tego fakt, że nie będzie mógł zagrać najlepszy gracz beniaminka, zawieszony za czerwoną kartkę - Michał Goguł - sprawia, że szykuje nam się świetny mecz. Boty muszą wygrać, aby się utrzymać, GM musi zwyciężyć, by cieszyć się z awansu - która wola wygranej okaże więcej determinacji i osiągnie swój cel? Parkiet hali Redeco - wszystko zweryfikuje!

2' - Czas dla Botów.
3' Groźne uderzenie Dudały z dystansu, piłka przeleciała obok bramki.
4' (0:1) - Garcarek przechnął rywala w polu karny i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
6' Nieporozumienie w szeregoach Botów, błąd przy wyprowadzeniu piłki i dobrze zapowiadająca się akcja spaliła na panewce.
8' (0:2) - Piotr Garcarek wykorzystuje błąd defensywy i pewnym strzałem zza pola karnego pakuje piłkę w siatce.
9' (1:2) - Błyskawiczna odpowiedź, Marcin Siwek uderza nie do obrony w długi róg.
10' Placek zabawił się z obrońcami w polu karnym, zagrywa do Kosmy, strzał Maćka z pierwszej piłki poszybował obok bramki.
11' Zbyt lekki strzał Cylnego aby zagrozić bramce GM Roads, piłkę pewnie chwyta Kinal.
12' Piłkę po strzale z narożnika pola karnego pewnie broni Kinal. Uderzał Siwik.
13' Kąśliwe uderzenie Cylnego z własnej połowy, Kinal z problemami wybija piłkę na rzut rożny.
14' Dudała wpada w pole karne i  oddaje strzał w krótki róg, debiutujący między słupkami Stankowiak wybija piłkę na rzut rożny.
15' (1:3) - Dudała obsłużył dobrym podaniem Garłowskiego. Fantastyczna bramka Damiana.
16' Kolejny raz Dudała popisuje się dobrym podaniem, tym razem zagrał do Dudziaka, Bartek wpadł w pole karne i przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.
18' Bramkarz Botów wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny po strzale Dudały.
20' (2:3) - Adam Cylny trafił do siatki tuż przy słupku.
21' Kontra Botów, Wójcik do zagrywa do Cylnego, Adam przymierzył po długim rogu jednak minimalnie chybił.
22' Kinal z problemami ale wychodzi obronną ręką, wybił piłkę na rzut rożny.
24' - Wślizg bramkarza poza polem karnym, sędzia Malec słusznie pokazuje Stankowiakowi żółtą kartkę.
26' (2:4) - GM Roads podwyższa prowadzenie, Maciej Kosma znajduje receptę na pokonanie Stankowiaka.
27' Piłka po strzale Sidora trafia w słupek.
28' Siwik zagrywa do Cylnego, ten uderza z najbliższej odległości, Kinal fenomenalną interwencją uchronił swój zespół przed utratą bramki.
29' - Czas dla GM Roads.
30' Wójcik strzela z dystansu, Kinal wybija piłkę na rzut rożny.
31' Kolejne uderzenie z dystansu Wójcika, tym razem zabrakło centymetrów aby piłka wpadła do siatki.
32' Udane wyjście Stankowiaka, powstrzyła wychodzącego sam na sam Dudałę.
33' Chwila przerwy, na parkiecie leży Kinal.
34' Piłka trafia w słupek po strzale Ślusarczyka.
35' (3:4) - Marcin Siwek wychodzi sam na sam i pewnym strzałem tuż przy słupku zdobywa bramkę kontaktową.
36' (4:4) - Wszystko zaczyna się od nowa, Siwek uderza nie do obrony, hat-trik Marcina.
37' (4:5) - GM Roads ponownie obejmują prowadzenie, Jacek Dudała trafia zza pola karnego.
38' Cylny uderza z dystansu, Kinal przenosi piłkę nad poprzeczką.
39' Dobre wyjście Kinala, pewnie chwyta piłkę.

GM Roads zgotowali swoim kibicom prawdziwy horror, mieli już rywala na widelcu i zamiast skutecznie go punktować tracili głupie bramki. Na ich szczęscie końcówka należała do nich i przechylili szalę zwycięsta na swoją korzyść. Piotr Garcarek i spółka wciąż zasiadają na fotelu lidera i są bardzo blisko awansu do Superligi. Boty obecnie są w strefie spadkowej i aby się z niej wydostać muszą w kolejnym meczu pokonać The Hornets. Lider podejmie również ekipę "Szerszeni"