07.02 godz. 17:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 0 )
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Bogacz, Goławski, Kuta, Grobelny, Tobjasz
Skład: Borczyński, Kinal, Musielak, Kosma, Goguł, Garcarek, Garłowski, Łutczak, Dudziak, Pietruszka, Dudała
17' Grzegorz Bogacz
40' Przemysław Gorszkowski
15' Piotr Garcarek
31' Jakub Pietruszka
38' Michał Goguł
Zawodnik meczu: Tomasz Kinal (Tomek wrócił po kontuzji do bramki GM-u i od razu wystąpił w roli głównej. Kinal przeciwko Nokii zanotował kilka udanych interwencji i mocno przyczynił się do wygranej swojego zespołu. )

W niedziele będzie o wiele więcej emocji, bo cztery starcia. Najciekawiej zapowiada się pojedynek pomiędzy liderem - GM Roads, a spadkowiczem z Superligi - Nokią. Pierwsi śrubują serie czterech zwycięstw z rzędu i obecnie są głównymi faworytami do awansu. Drudzy grają w kratkę i znajdują się w strefie spadkowej. Na papierze bardziej imponująco wygląda skład "Abstynentów" - Borczyński, Goguł czy Dudała, ale bardziej zgrani i doświadczeni są podopieczni Wojciecha Jastrzębskiego i to ma być ich główna broń na świetnie spisującego się rywala. Co zatem zwycięży; świetne indywidualności czy zgrany kolektyw? Przekonamy się!

5' Za nam piąta minuta spotkania i jak do tej pory nie oglądaliśmy żadnej klarownej sytuacji.
6' Krótkie rozegranie rzutu wolnego jednak strzał Goguła zostaje zablokowany.
9' Uderzenie Goguła z koła środkowego w nieznacznej odległości mija bramkę strzeżoną przez Waksmańskiego.
12' Indywidualna akcja Pietruszki zakończona strzałem po którym futbolówkę na rzut rożny wybija goalkeeper Nokii.
14' - Czas dla drużyny Nokii.
15' Świetna interwencja Kinala po strzale Tobiasza.
15' (1:0) - Doskonałe podanie Dudały do zamykającego akcję Piotra Garcarka, który bez problemów umieszcza futbolówkę w bramce.
17' Grzegorz Bogacz ukarany żółtą kartką za faul.
18' Kinal wygrywa pojedynek sam na sam z Tobiaszem.
18' Kontra GM ROADS po której w znakomitej sytuacji znalazł sie Dudała jednak jego strzał w świetnym stylu obronił Waksmański.
21' Kinal po raz kolejny ratuje swoj zespół przed utratą gola.
26' Goguł uderza po długim rogu myląc się nieznacznie.
28' Po raz kolejny na strzał decyduje się Goguł tym razem piłka przeltuje nad poprzeczką.
30' Dudała znalazł się w znakomitej sytuacji po podaniiu Pietruszki jednak jego strzał z 4 metrów na rzut rożny wybija Waksmański.
31'  (2:0) - Jakub Pietruszka pięknym strzałem pod poprzeczkę powiększa prowadzenie GM ROADS.
35' Dudała wykłada piłkę Łutczakowi ten jednak uderza wysoko nad poprzeczką.
38' Michał Goguł ukarany czerwoną kartką za faul bez piłki. Do konca spotkania zespoł GM ROADS będzie grał w osłabieniu.
40' (2:1) - Przemysław Gorszkowski na raty pokonuje Kinala i ustala tym samym wynik spotkania.

Po bardzo wyrównanym spotkaniu nieznacznie wygrywa GM Roads i nie tylko odzyskuje fotel lidera, ale także robi kolejny ważny krok w kierunku awansu do Superligi. Co do Nokii to po dobrym początku sezonu, z każdym kolejnym meczem, gra coraz słabiej i jest niepewna utrzymania. Kolejny mecz GM-u to pojedynek z Botami. Nokia zagra z kolei z The Hornets.