31.01 godz. 16:10, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Gul, Guźniczak, Guźniczak, Zwierzyński, Procyszyn, Walczak
Skład: Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Szozda, Zieliński, Zaborowski, Oborzyński, Krysiński
3' Michał Guźniczak
14' Bartłomiej Gul
35' Michał Guźniczak
16' Piotr Kozaczewski
16' Bartosz Zieliński
22' Bartosz Zieliński
26' Bartosz Zieliński
33' Bartosz Zieliński
33' Zbigniew Zaborowski
37' Łukasz Kopyś
Zawodnik meczu: Bartosz Zieliński (Był dzisiaj prawdziwym "killerem", niemal każde jego uderzenie znajdowało drogę do siatki rywala! Spotkanie zakończył z czterema bramkami i asystą.)

Chrapkę na powrót do wrocbalowego raju ma inny zespół, który przed rokiem się z nim pożegnał - RTV Euro AGD. Drużyna Pawła Pawłowskiego, żeby cieszyć się z promocji do wyższej klasy rozgrywkowej, nie może już zbytnio tracić punktów i musi ograć nieprzewidywalne Moico. Ekipa Pawła Dobosza gra nieźle, ale nie zawsze punktuje. Co prawda udało jej się jako jedyna dotychczas ograć lidera, ale to jest jedyny wyczyn godny opisania. Czy uda się teraz przełamać i ograć challengera? Który napastnik da swojej drużynie wielką radość poprzez cenny triumf? Czy będzie to Marcin Janik z Moico, czy jednak Bartosz Zieliński z "Ertefałowców"?

1' W bramce RTV oglądać dzisiaj będziemy Piotra Krasińskiego.
3' (0-1) - Wynik spotkania otwiera Michał Guźniczak.
5' Obok bramki uderza Zieliński.
7' Bardzo mocny, lecz niecelny strzał z dystansu Dariusza Polańczyka.
9' Z metra wprost w bramkarza uderza Marcin Podsędek.
11' Tylko na bocznej siatce zatrzymuje się strzał Walczaka.
13' - Czas dla RTV Euro AGD.
14' (0-2) - Przebojowa akcja Bartłomieja Gula zakończona uderzeniem z "dużego" palca i mamy piłkę w siatce.
16' (1-2) - Zieliński do Kozaczewskiego i "AGD" łapie kontakt!
16' (2-2) - Za sprawą Bartosza Zielińskiego mamy remis!
18' Kontra Moico - Walczak do Guźniczaka ten do Procyszyna i strzał tego trzeciego minimalnie niecelny.
19' Walczak do Zwierzyńskiego, którego strzał okazuje się bardzo nieudany.
22' Strzał Kozaczewskiego broni Zbigniew Guźniczak.
22' (3-2) - Zakręcił teraz obrońcą Bartosz Zieliński, a następnie uderzeniem z "dużego" palca pokonał Guźniczaka.
24' Uderzenie Dariusza Polańczyka po słupku opuszcza boisko.
26' (4-2) - Mocne uderzenie Bartosza Zielińskiego, które odbija się od słupka i ląduje w bramce Moico!
28' Podsędek z dystansu wprost w bramkarza Moico.
29' Kolejna próba Marcina Podsędka i ponownie górą goalkeeper Moico.
31' Strzał Kopysia do boku zbija Guźniczak, do futbolówki dobiega Polańczyk, lecz wychodzi z nią na aut.
32' - Czas dla Moico.
33' (5-2) - Zaborowski do Zielińskiego i piłka po rękach bramkarza wpada do siatki!
33' (6-2) - Kolejna bramka dla RTV, tym razem na listę strzelców wpisuje się Zbigniew Zaborowski.
35' (6-3) - Michał Guźniczak po raz drugi pokonuje Krasińskiego w dzisiejszym spotkaniu.
37' (7-3) - Po podaniu Kozaczewskiego gola zdobywa Łukasz Kopyś.
39' Groźną konrę RTV ofiarnym powrotem przerywa Michał Guźniczak.

Mimo braku nominalnego bramkarza oraz przegrywania już dwoma trafieniemi "Niebiescy" potrafili odwrócić losy spotkania i wypunktować swojego rywala. Dzięki temu triumfowi gracze RTV pokazują, że planują w tym sezonie wywalczyć promocję do Superligi. Moico przegrywa kolejne spotkanie w tej edycji i z trzema punktami zamyka ligowa tabelę. W następnej kolejce "Ertefałowców" czeka starcie z Tomtexem, zaś Moico powalczy o przełamanie z Husarią Bagdad.