31.01 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Ronczkowski, Poznański, Maksimowski, Tomaszewski, Cylny, Mądrzejewski, Wójcik, Siwek
Skład: Waksmański, Gorszkowski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Kuta, Grobelny, Laskowski, Tobjasz
2' Marcin Siwek
6' Paweł Wójcik
9' Jacek Mądrzejewski
17' Marcin Siwek
19' Jacek Mądrzejewski
24' Jacek Mądrzejewski
37' Marcin Siwek
39' Paweł Wójcik
10' Przemysław Gorszkowski
23' Michał Grobelny
33' Grzegorz Bogacz
Zawodnik meczu: Jacek Mądrzejewski (Udany debiut Jacka w obecnej edycji, był motorem napędowym swojej drużyny. Strzelił trzy bramki. )

Dzień po starciu z Michałkami, Boty czeka kolejna ciężka przeprawa. Tym razem na ich drodze stanie spadkowicz z Superligi - Nokia. Ta ostatnio przegrała pierwszy mecz w sezonie i jest z tego powodu bardzo rozdrażniona. Drużyna Wojciecha Jastrzębskiego dysponuje ogromnym doświadczeniem, zgraniem i świetnie spisuje się w grze taktycznej. Paweł Wójcik i jego koledzy są bardziej przebojowi i stawiają na atak. Co więc przyniesie cenną wygraną? Rutyna czy przebojowość? Przekonamy się

2' (0:1) - Szybka bramka dla Botów, na listę strzelców jak pierwszy na listę strzelców wpisuje się Marcin Siwek.
4' Nokia w opałach, Boty przycisnęły bardzo mocno swoich przeciwników. Od początku meczu trają na ich połowie.
6' (0:2) - Paweł Wójcik uderza z bocznego sektora i trafia w długi róg.
8' - Przerwa w grze, kontuzja Tomaszewskiego, już go na parkiecie nie zobaczymy.
9' (0:3) - Strzałem na raty Mądrzejewski zdobywa trzecią bramkę dla Botów.
10' (1:3) - Nokia zmniejsza dystans do rywala, Gorszkowski trafia do pustej bramki.
12' Bramkarz Botów dość pewnie chwyta futbolówkę po strzale Laskowskiego.
13' Rzut wolny dla Nokii, fatalnie rozegrany przez Grobelnego.
14' "Z dużego palca" uderzył Cylny, piłka powędrowała nad poprzeczką.
17' (1:4) - Piłka po strzale zza pola karnego Marcina Siwka ląduje w bramce strzeżonej przez Waksmańskiego.
18' (1:5) - Swojego drugiego gola w tym meczu zdobył debiutujący w obecnych rozgrywkach halowych Jacek Mądrzejewski.
19' Mądrzejewski oddaje strzał i piłka trafia w poprzeczkę !!!
23' -  Nierozważny faul Grobelnego i sędzia Nowak słusznie odsyła zawodnika na ławkę kar.
24' (1:6) - Piłka wędruje jak po sznurki od nogi do nogi, na listę strzelców wpisuje się Jacek Mądrzejewski.
25' Tobjasz oddaje strzał na bramkę, bramkarz nogami wybija piłkę na rzut rożny.
26' Waksmański przenosi piłkę nad poprzeczką po strzale Maksimowskiego.
28' Piłka po strzale Mądrzejewskiego przelatuje obok bramki.
30' Bramkarz Botów powędrował na połowę przeciwnika, Nokia stworzyła sobie dobrą okazję do zdobycia bramki, Gorszkowski fatalnie spudłował.
33' (2:6) - Tobjasz zagrywa przed pole karne do Bogacza a ten pewnie uderza zza pola karnego.
35' - Czas dla Nokii.
36' Kapitalna interwencja bramkarza Botów, wybij piłkę na rzut rożny po strzale Kaczmara.
37' Mądrzejewski wychodzi sam na sam z bramkarzem i trafia prosto w niego.
37' (2:7) - Boty powiększają przewagę, Siwek ze stoickim spokojem posyła piłkę obok bezradnego bramkarza.
39' (2:8) - Kapitalna bramka Pawła Wójcika, uderzył pewnie w długi róg.
40' Bramkarz Botów wygrywa pojedynek sam na sam z Bogaczem.

Boty w końcu zagrały dobry mecz. Ekipa dowodzona przez Ronczkowskiego w dużej mierze zawdzięcza wygraną debiutującego w obecnych rozgrywkach Mądrzejewskiemu. Nokia zagrała bardzo słabe zawodny, mamy nadzieje że w kolejnym meczu będzie lepiej. Nokia i Boty w kolejnym spotkaniu zagrają z GM Roads.