Skład: Ronczkowski, Szultk, Poznański, Cylny, Wójcik, Młynarczyk, Kazimierczak, Siwek
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Wielkopolski, Wyszumirski, Wach, Dembowski, Kucharek
31' Marcin Siwek
36' Adam Cylny
37' Paweł Wójcik
35' Maciej Wach
39' Jarosław Kucharek
40' Piotr Wyszumirski
Zawodnik meczu: Adam Cylny (Kreator gry Botów, bez którego akcji nie byłoby tak wysokiej wygranej. Adam strzelał, podawał i walczył. Wpisał się na listę strzelców dwukrotnie i dwukrotnie asystował. Wyróżnić należy również Pawła Wójcika. )

Teoretycznie łatwiej money4you łatwiej powinno mieć grając z sąsiadem z ligowej tabeli, przedostatnimi w stawce - Botami. Te nie mają na początku sezonu szczęścia, o czym świadczą dwie minimalne porażki z Husarią i Tomtexem. Paweł Wójcik wraz z kolegami zamierzają w końcu się przełamać i rozpocząć marsz w kierunku szczytu. Jedni i drudzy pilnie potrzebują punktów, a więc nikt tutaj nogi odstawiać nie będzie, a to powoduje, że szykuje nam się świetny mecz!

2' Uderzenie Pawła Wójcika sprzed pola karnego - przyblokowane i piłka pada łatwym łupem Marcina Wielkopolskiego.
3' (0:1) - Szybka akcja Botów po której Marcin Siwek strzałem z bliskiej odległości, tuż przy słupku pokonuje Wielkopolskiego.
3' (0:2) - Nie minęło dużo czasu, a Wielkopolski znowu musi wyciągać piłkę z siatki po tym jak pewnym strzałem pokonał go - Wójcik!
7' Siwek kończy kolejną akcję swojej drużyny mocnym strzałem z woleja, po którym futbolówka przeleciała wysoko nad poprzeczką.
9' Maciej Wach z bliskiej odległości uderza - tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
10' (0:3) - Szybka kontra Botów. Cylny do Siwka, który strzałem z bliskiej odległości pokonuje Wielkopolskiego.
11' Krzysztof Ronczkowski staje przed szansą na gola, ale z bliskiej odległości - fatalnie pudłuje. Będziemy mięli wznowienie piłki od autu bramkowego.
15' Cylny huknął z dystansu i piłkę instynktownie na rzut rożny zbija Wielkopolski.
15' (0:4) - Krótko rozegrany rzut rożny i szybkim strzałem sprzed pola karnego - Wielkopolskiego pokonuje Cylny.
16' Potężna bomba Marcina Dembowskiego i piłkę przed siebie zbija Michał Poznański.
17' Cylny oddaje płaski strzał, który pewnie łapie bramkarz money4you.
18' Rafał Przybysławski w kontrze oddaje strzał wprost w dobrze ustawionego Poznańskiego.
20' Rzut wolny dla money4you i piłkę z linii bramkowej wybija Siwek.
24' Dembowski na skrzydło do Rafała Przybysławskiego, ale ten kończy tą składną akcję - fatalnym strzałem w wrocbalowy baner za bramką.
25' Dembowski z rożnego zagrywa na przedpole do Michała Przybysławskiego, którego mocny strzał, nieznacznie przelatuje obok słupka!
30' Wach dostaje daleką piłkę na pole karne i trafia wprost w wychodzącego bramkarza.
31' (0:5) - Siwek w zamieszaniu w polu karnym dawnego Interamu - podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
31' Szybka kontra Botów po której Wójcik uderza w poprzeczkę.
33' Szybka akcja Botów zakończona przez Wójcika strzałem w boczną siatkę.
35' (1:5) - R.Przybysławski mija rywala na skrzydle i odgrywa w pole karne do lepiej ustawionego Wacha, który pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
35' Dwa strzały z dystansu Sidora i Dembowskiego - dobrze obronione przez bramkarzy.
36' (1:6) - Cylny dostaje piłkę na pole karne i strzałem do pustaka podwyższa prowadzenie Botów.
37' (1:7) - Cylny w kontrze do Wójcika, któy strzałem na wślizgu do pustej bramki - strzela siódmego gola Botów w tym starciu.
38' Wach świetnie zagrywa w pole karne do R.Przybysławskiego, który strzałem z pierwszej piłki uderza w Poznańskiego. Po chwili zaś dobija - nad poprzeczką.
39' (2:7) - M.Przybysławski zagrywa w pole karne do Kucharka, któy płaskim strzałem pokonuje Poznańskiego.
40' (3:7) - Poznański w kontrze trafia w poprzeczkę i to się mści, ponieważ Piotr Wyszomirski wykorzystuje bramk golkipera w bramce i strzela trzeciego gola w tym spotkaniu.

Pierwsza wygrana w sezonie Botów staje się faktem. Drużyna ta robi pierwszy krok w kierunku szybkiego utrzymania i pokazuje potencjał. Co do money4you to zagrał bez Artura Rogowskiego i...był po prostu bezradny - zarówno w ofensywie, jak przede wszystkim w defensywie. Obie drużyny ciągle znajdują się w strefie spadkowej, a nastepne mecze rozegrają za dwa tygodnie. Ekipa Krzysztofa Ronczkowskiego zmierzy się z Michałkami, z kolei team Rafała Przybysławskiego podejmie GM Roads!