10.01 godz. 12:50, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
( 1 : 5 )
Skład: Polańczyk, Pawłowski, Kozaczewski, Podsędek, Malina, Niciński, Zieliński, Zaborowski, Oborzyński
Skład: Bzowski, Banaś, Kloczkowski, Przedpełski, Nawrocki, Woźniak, Bosek
2' Mariusz Malina
15' Piotr Kozaczewski (Rzut karny)
17' Bartosz Zieliński
18' Bartosz Zieliński
19' Zbigniew Zaborowski
35' Piotr Kozaczewski
36' Piotr Kozaczewski
37' Piotr Kozaczewski
38' Paweł Pawłowski
14' Łukasz Bosek
15' Patryk Przedpełski
22' Dawid Kloczkowski
37' Marek Oborzyński (Gol samobójczy)
40' Łukasz Bosek
Zawodnik meczu: Bartosz Zieliński (Bartek w meczu z Husarią miał udział niemalże w każdej sytuacji bramkowej. Sam strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty, ale miał też kilka podań otwierających drogę do bramki. )

Solidny pierwszoligowiec - walczący w tym sezonie o najwyższe cele - Husaria Bagdad, zmierzy się ze spadkowiczem RTV Euro AGD, który jak do tej pory gra ze zmiennym szczęściem. Gracze Pawła Pawłowskiego wygrali już jeden mecz, ale także jeden znacząco przegrali i grając z dawnym Domino pokuszą się o kolejne cenne punkty. Ekipa Radosława Banasia również myśli o zdobyczy punktowej, ale bez swoich liderów w ofensywie - Mateusza Mikicińskiego i Artura Nowaka - będzie im niezwykle ciężko o korzystny rezultat. Nie możemy jednak przekreślać nikogo, bo obie te ekipy cechuje walka i gra do końca.

1' (0-1) - RTV wychodzi na prowadzenie, a piłkę z bliskiej odległości pakuje Mariusz Malina.
3' Zieliński zagrywa na skrzydło do Maliny, a ten centruje w pole karne i Bzowski zbija futbolówkę na aut.
4' Bosek mija obrońcę i natychmiastowo uderza na bramkę, tak że z wielkim trudem Niciński zbija futbolówkę na rzut rożny.
5' Bzowski wygarnia piłkę spod nóg Zielińskiemu.
6' Zieliński w kontrze uderza nieznacznie obok dalszego słupka.
8' Zaborowski huknął z prawej strony po ziemi i piłkę do boku zbija Bzowski.
9' - Czas dla Husarii Bagdad!
10' Kloczkowski oddaje płaski strzał sprzed pola karnego - Niciński broni nogami.
11' Polańczyk zagrywa na wolne pole do Zaborowskiego, który przegrywa pojedynek z ofiarnie interweniującym Bzowskim.
11' Dwie świetnie interwencje Nicińskiego po strzałach Nawrockiego i Kloczkowskiego.
12' Oborzyński z dystansu przenosi piłkę obok bramki.
14' (1-1) - Szybki atak Husarii. Kloczkowski do Boska, który pakuje piłkę do pustej bramki.
15' - Czerwona kartka, bo Przedpełski zatrzymuje piłkę zmierzającą do siatki - ręką.
15' (1-2) - Rzut karny i płaskim strzałem Piotr Kozaczewski pokonuje Bzowskiego.
16' (1-3) - Szybka kontra RTV zakończona ładną podcinką Zielińskiego, czyli golem.
17' (1-4) - Zieliński strzałem przy słupku zaskakuje Bzowskiego.
18' (1-5) - Kanonada RTV trwa. Zaborowski dostaje piłkę na pole karne, krótkim zwodem mija Bzowskiego i pakuje piłkę do pustej bramki.
19' Na pustą bramkę nie trafia Podsędek. Po chwili Podsędek przegrywa pojedynek z bramkarzem.
22' - Zaborowskiego fauluje Kloczkowski i zostaje ukarany żółtą kartką.
23' Indywidualny rajd Boska zakończony mocnym strzałem, który przed siebie zbił Niciński.
25' Piotr Kozaczewski staje oko w oko z bramkarzem i trafia wprost w niego.
27' Zieliński w kontrze do Oborzyńskiego, a ten uderza tylko i wyłącznie bramkarza.
29' Płaskie uderzenie Podsędka sprzed pola karnego łapie Bzowski.
30' Bosek uderza po ziemi sprzed pola karnego i bez problemów piłkę łapie Niciński.
30' - Czas dla Husarii!
32' Strzał sprzed pola karnego Nawrockiego, zbyt lekki by zaskoczyć Nicińskiego.
35' Kloczkowski do Nawrockiego, który uderza w dobrze ustawionego bramkarza. Po chwili Bosek huknął z dystansu i futbolówkę do boku zbija golkiper RTV.
35' (1-6) - Kontra RTV. Zieliński do Kozaczewskiego, który pakuje piłkę do pustej bramki. To jest pogrom!
36' (1-7) - Zaborowski zagrywa na pustaka do Kozaczewskiego, a ten nie marnuje takiego prezentu.
37' (2-7) - Pechowo interweniuje Oborzyński wpadając z piłką do własnej bramki.
38' (2-8) - Kozaczewski znowu pakuje piłkę do pustej bramki.
38' (2-9) - Kolejny raz na pustą bramkę strzela gracz RTV i jest to tym razem Paweł Pawłowski po zagraniu Zbigniewa Zaborowskiego.
39' Odpowiedź Husarii, ale Bosek przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
40' (3-9) - Husaria w kontrze po zagraniu Nawrockiego piłkę do pustej bramki pakuje Bosek!

Do czerwonej kartki gra była bardzo wyrównana i zacięta - bez wskazania na żadną ze stron. Niestety czerwony kartonik, choć słuszny, zespuł nam widowisko i grę w przewadze doświadczone RTV Euro AGD - wykorzystało pierwszorzędnie. Później już ciężko było się Husarii podnieść, tak więc ta notuje bardzo wysoką przegraną. Miniony weekend nie był radosny dla Grzegorza Bzowskiego i spółki, którzy przegrali dwa spotkania i spadli tym samym do strefy spadkowej. Już za tydzień Husaria "skrzyżuje rękawice" z niepokonanym liderem - The Hornets, a "Ertefałowcy" podejmą pod koniec stycznia - Moico.