10.01 godz. 17:50, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
( 2 : 2 )
Skład: Fiedler, Pondel, Pondel, Semotyuk, Baran, Kopeć, Gruszka, Skotnicki, Kohut
Skład: Ronczkowski, Szultk, Poznański, Cylny, Wójcik, Szkudlarek, Masternak, Kazimierczak, Siwek
6' Szymon Kopeć
14' Ireneusz Gruszka
24' Piotr Baran
26' Radosław Kohut
11' Marcin Siwek
12' Karol Masternak
38' Adam Cylny
Zawodnik meczu: Michał Pondel (Michał pokazał w dzisiejszym spotkaniu sporo walorów bramkarskich. Dzięki jego dobrej postawie między słupkami Tomtex zgarnął 3 pkt.)

Jedni i drudzy rozpoczęli sezon od porażek. Tomtex uległ spadkowiczowi z Superligi Nokii, zaś Boty Husiari Bagdad. Przed nimi walka o premierowe punkty w pierwszej lidze.

2' Michał Pondel rzuca się jak lew na piłkę, pierwsza dobra interwencja golkipera Tomtexu.
4' Kontra Botów, strzał na bramkę i ręką golkiper wybija piłkę na rzut rożny.
5' Akacja Tomtexu 2 na 1, Baran z Kopciem fatalnie to rozegrali. To powinna być bramka.
6' (0:1) - Szymon Kopeć odkupił swoje winy, trafił idealne tuż przy słupku.
7' Michał Pondel wygrywa pojedynek sam na sam z napastnikem rywali.
8' Indywidualna akcja Tomka Pondla, pociągnął kilka metrów z piłką i uderzył w długi róg. Tym razem niecelnie.
9' Baran przegrywa pojedynek z bramkarzem, po chwili rzut rożny i kolejna udana interwencja golkipera Botów, spudłował Skotnicki.
11' (1:1) - Rozklepana defensywa Tomtexu, Marcin Siwek trafia do pustej bramki.
12' (2:1) - Długo remis się nie utrzymał, kolejny cios zadają Boty. Sposób na Michała Pondla znalazł Karol Masternak.
14' (2:2) - Wszystko rozpoczyna się od nowa, Ireneusz Gruszka trafia do siatki rywali.
16' Udana parada obronna Michała Pondla, broni strzał Karola Masternaka.
18'  - Czas dla Tomtex.
21' Przechwyt Kopcia, zagrał zbyt mocno do Fiedlera i cała akcja spaliła na panewce.
24' (2:3) - Piotr Baran trafia do bramki rywali po podaniu Tomasza Pondla.
26' (2:4) - Kohut podwyższa prowadzenie.
28' Rzut rożny dla Botów, zabrakło centymetrów aby padła bramka kontaktowa.
31' Tomek Pondel niczym "Messi" minął jak tyczki dwóch rywali ale zabrakło sił aby uderzyć precyzyjnie.
32'  - Czas dla Tomtex.
33' Pewna interwencja bramkarza Tomtex po strzale napastnika rywali.
34' Rzut wolny dla Botów, niestety źle to rozegrał Masternak.
35' (3:4) - Bramka kontaktowa dla Botów, z rzutu wolnego uderzył Adam Cylny.
36' Udany wślizg Wójcika, uchronił swój zespół przed utratą bramki. Wybił piłkę z linii bramkowej.
37' Tomtex nie wykorzystał błędu przeciwnika i nie zdobył bramki po błyskawicznej kontrze.
39'  - Czas dla Botów.

Boty mimo iż byli faworytem w tym spotkaniu nie zgarnęli komplet punktów. Tomtex zostawił serce na parkiecie i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa. To ich pierwsze zwycięstwo z rozgrywkach. Przed nimi kolejny ważny mecz, ich rywalem będzie GM Roads. Boty podejmą money4you.