13.12 godz. 17:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kazimierczak, Komorowicz, Olejniczak, Styczyński, Schmidt, Ludwiczak, Bogdaszewski, Ozieraniec
Skład: Angrecki, Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Wielkopolski, Wyszumirski, Dembowski
2' Artur Komorowicz
13' Marek Ludwiczak
22' Robert Olejniczak
29' Robert Olejniczak
39' Robert Olejniczak
40' Włodzimierz Styczyński
19' Marcin Dembowski
36' Krzysztof Stachowski
Zawodnik meczu: Robert Olejniczak (Dobry mecz Roberta, który był wszędobylski. Ciężko harował w defensywie, a i w ofensywie mu się powodziło. Efekt - trzy bramki strzelone. )

Wiele drużyn zaczyna nowe rodziały w swoim istnieniu, przemeblowując nieco składy i zmieniając nawet swoje nazwy. Tak jest nie tylko z Domino, ale także z Interamem i WrSportem. Drudzy z wymienionych to obecnie money4you. Drużyna Rafała Przybysławskiego kolejny sezon z rzędu będzie skazywana na pożarcie, bowiem poprzedniej zimy udało im się utrzymać na zapleczu Superligi, notując bardzo dobrą końcówkę sezonu. Teraz zmagania zainaugurują ze starym znajomym, doświadczonymi Michałkami. Ekipa Artura Komorowicza to jeden z nielicznych zespołów, który jest zbyt mocny, aby spaść z ligi, a niezbyt silny, żeby awansować ligę wyżej. Czy teraz znowu historia się powtórzy? Czy jednak "Pomarańczowi" wybiją się ponad przeciętność i będą rewelacją sezonu?

2' (0:1) - Artur Komorowicz wychodzi sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem go pokonuje.
5' Artur Rogowski oddaje płaski strzał z dystansu, który przelatuje obok słupka.
6' Marcin Dembowski staje oko w oko z Konradem Schmidtem i przegrywa ten pojedynek.
7' Rafałowi Przybysławskiemu piłkę spod nóg wygrania Schmidt.
11' Szybka akcja Money4You i pojedynek z Schmidtem przegrywa Rogowski.
12' Wyszumirski sprzed pola karnego - obok słupka.
13' (0:2) - Szybki atak Michałków. Ludwiczak mija bramkarza i podwyższa prowadzenie.
16' Wyszumirski mocno strzela z bliskiej odległości i Schmidt świetnie interweniuje.
19' (1:2) - Szybki atak Interamu zakończony strzałem z bliskiej odległości przez Marcina Dembowskiego.
22' Olejniczak sprzed pola karnego i piłkę na raty łapie Wielkopolski.
22' (1:3) - Olejniczak sprzed pola karnego uderza i strzałem od słupka pokonuje Wielkopolskiego.
24' Rozklepana defensywa money4you. Komorowicz do Ozierańca i ten z bliska uderza w bramkarza.
25' Rogowski uderza sprzed pola karnego i świetną interwencją popisuje się Schmidt.
26' Ludwiczak z prawej strony uderza i trafia w słupek!
26' Starcie z bramkarzem przegrywa Styczyński.
29' (1:4) - Olejniczak strzela z dystansu precyzyjnie i tym strzałem pokonuje Wielkopolskiego.
29' Bogdaszewski staje oko w oko z Wielkopolskim i górą w tym pojedynku bramkarz dawnego Interamu.
31' Angrecki z dystansu strzela - obok słupka.
32' Styczyński z dystansu - obok bramki.
34' Styczyński w kontrze do Bogdaszowskiego i ten przegrywa pojedynek z bramkarzem.
35' Styczyński kontra Wielkopolski i znów górą bramkarz money4you.
36' (2:4) - Rogowski podaje w tempo do Stachowskiego, który strzałem z bliska pokonuje Schmidta.
39' (2:5) - Rozklepana defesnywa dawnego Interamu. Komorowicz-Ludwiczak-Olejniczak.
40' (2:6) - Ludwiczak do Styczyńskiego i koniec strzelania na dziś.

Michałki były dzisiaj o klasę lepsze od money4you i zasłużenie wygrały, tym samym zasiadając jako pierwsi na fotelu lidera (po pierwszej kolejce). Dawny Interam zapłacił frycowe, ale nie oznacza to, że w następnych meczach nie będzie się rehabilitował. Kolejne starcie "Pomarańczowych" to mecz z GM Roads. Najbliższe spotkanie drużyna Rafała Przybysławskiego rozegra z Nokią.