13.12 godz. 12:00, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
5 : 4
( 1 : 3 )
Skład: Ronczkowski, Poznański, Maksimowski, Tomaszewski, Cylny, Wójcik, Młynarczyk
Skład: Banaś, Tyszkiewicz, Kloczkowski, Mikiciński, Woźniak, Bosek
2' Jacek Maksimowski
2' Piotr Młynarczyk
8' Adam Cylny
13' Adam Cylny
28' Adam Cylny
13' Radosław Banaś
18' Radosław Banaś
24' Dawid Kloczkowski
27' Dawid Kloczkowski
29' Radosław Banaś
40' Krzysztof Tyszkiewicz
Zawodnik meczu: Radosław Banaś (Radek jak prawdziwy kapitan walczył jak lew, pracował zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Jego dorobek to dwie bramki i dwie asysty. )

Po prawie rocznej przerwie do Wrocbalu wracają Boty, które również będą stawiane w roli faworytów do awansu. Te zmierzą się z solidną Husarią Bagdad, czyli z dawnym Domino. Ekipa Krzysztofa Ronczkowskiego łatwo mieć nie będzie, bo nie tylko dawno nie grała, ale kadra tego zespołu uległa wielkim zmianom. Zostali jedynie Piotr Kulik, Jakub Mądrzejewski i Paweł Wójcik i to właśnie oni mają ciągnąć grę Botów. Z Husarią łatwej przeprawy nie będzie, bo po bardzo dobrym sezonie jesiennym w Superlidze - apetyty się zaostrzyły i drużyna Radosława Banasia na pewno nie będzie chciała tylko i wyłącznie walczyć o ligowy byt i zrobi wszystko, aby ograć Botów. Dawne Domino zagra dzisiaj bez nominalnego bramkarza. Jego miejsce zastąpi Łukasz Bosek.

2' (0:1) - Szybka akcja Botów. Adam Cylny ze skrzydła zagrywa do Jacka Maksimowskiego, który strzałem przy krótszym słupku pokonuje Łukasz Bosek.
2' (0:2) - Kolejny szybki atak i Piotr Młynarczyk strzałem z bliska pokonuje Łukasza Boska.
3' Radosław Banaś sprzed pola karnego - obok bramki.
4' Mateusz Mikiciński mija obrońcę Botów i strzela tylko w boczną siatkę.
5' Kolejny szybki atak i Cezary Kazimierczak kończy go strzałem wysoko nad poprzeczką.
6' Mateusz Mikiciński strzela sprzed pola karnego i dobrze jego uderzenie broni Michał Poznański. Po chwili znowu golkiper Botów lepszy od snajpera Husarii.
7' Banaś wygrywa przebitkę z obrońcą Botów i staje oko w oko z Poznańskim, który dobrze broni uderzenie kapitana dawnego Domino. Po chiwli Kloczkowski strzela z dystansu i futbolówka przelatuje obok bramki.
8' (0:3) - Składna akcja Botów po której Adam Cylny pakuje piłkę do pustej bramki.
9' Rzut wolny dla Botów. Młynarczyk strzela i Bosek zbija piłkę do boku.
10' Mikiciński vs Poznański i znów górą bramkarz.
11' Rajd Pawła Wójcika zakończony płaskim strzałem, który obronił instyntkownie Bosek.
13' - Zaczęła się ostra gra. Żółte kartki dla Banasia i Cylnego.
14' Miciński staje w sytuacji jeden na jeden z Poznańskim i znowu górą golkiper Botów.
15' Mikiciński do Tyszkiewicza, który oddaje mocny strzał, a ten na rzut rożny zbija Poznański.
16' Dwa strzały z dystansu Maksimowskiego i Młynarczyka na raty wybronione przez Boska.
17' Kloczkowski schodzi z boku do środka i natychmiast strzela, ale obok słupka.
18' Ronczkowski dostaje piłkę do Woźniaka i w porę dobrym wyjściem popisuje się Bosek, zażegnując tym samym niebezpieczeństwo.
18' (1:3) - Podanie w pole karne i z bliskiej odległości Poznańskiego pokonuje Banaś.
20' Banaś do Mikicńskiego w kontrze, ten mija obrońcę i strzela minimalnie obok słupka.
21' Kloczkowski nawinął obrońcę i strzela - świetnie broni Poznański. Jeszcze jedna sytuacji i uderzenie Banasia znowu broni Poznański.
22' Wójcik mija obrońcę i mocno strzela - Bosek instynktownie interweniuje.
24' (2:3) - Rzut wolny dla Husarii. Do jego wykonania podchodzi Kloczkowski i potężnym strzałem pokonuje Poznańskiego.
25' Tyszkiewicz sprzed pola karnego w słupek!
26' Wójcik sprzed pola karnego i Bosek przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
26' Maksimowski z dystansu i znowu Bosek nad poprzeczką przenosi futbolówkę.
26' Kloczkowski z prawej strony i Poznański do boku.
27' (3:3) - Banaś do Kloczkowskiego i ten udanie zamyka akcję strzałem, który do własnej bramki wbija Poznański.
28' (3:4) - Szybka odpowiedź. Szybki atak i Cylny daje prowadzenie Botom.
28' Banaś z bliska przegrywa pojedynek z Poznańskim.
29' (4:4) - Banaś z bliska pokonuje Poznańskiego. Znowu remis.
30' Dwie świetnie interwencje Poznańskiego po strzałach Mikicińskiego.
31' Cylny do Wójcika i ten z bliska trafia wprost w Boska.
32' Cylny vs Bosek i dobrym wyjściem popisuje się ten drugi.
33' Wójcik do Cylnego i ten z bliska przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
34' Banaś do Mikicińskiego, ten mija obrońcę i strzela - Poznański broni.
35' Wolny Wójcik podaje do Cylnego i piłkę z linii bramkowej wybija Kloczkowski.
37' Wójcik staje oko w oko z Boskiem i strzela obok bramki. Po chwili Banaś tylko w boczną siatkę.
38' Cylny z dystansu i przed siebie zbija piłkę Bosek.
39' Kloczkowski do Mikicińskiego i ten strzela wprost w koszyczek bramkarzowi. Po chwili kontra
40' (5:4) - Banaś wycofuje piłkę do Tyszkiewicza i ten mocnym strzałem przy słupku zaskakuje Poznańskiego.

Udana pogoń Husarii, która przegrywała już 0:3, a udało jej się wygrać 5:4. Taki obrót spraw pokazuje, że mecz ten był fantastyczny, zacięty i pełen walki. Najbliższy mecz Husarii Bagdad to pojedynek z GM Roads, z kolei Boty następnym razem "skrzyżują rękawice" z Tomtexem.