12.12 godz. 20:10, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
( 1 : 0 )
Skład: Borczyński, Kinal, Kosma, Goguł, Garcarek, Garłowski, Placek, Ślusarczyk, Dudziak, Pietruszka, Dudała
Skład: Dobosz, Gul, Guźniczak, Guźniczak, Zwierzyński, Sienkiewicz, Walczak, Janik, Stasz
32' Michał Goguł
33' Jakub Pietruszka
1' Marcin Janik
28' Bartosz Dudziak (Gol samobójczy)
39' Bartłomiej Gul
40' Michał Guźniczak
Zawodnik meczu: Bartłomiej Gul (Świetny w defensywie, z udanymi podłączeniami do ofensywny. Bartek był nie do przejścia w obronie, a do tego zdobył bardzo cenną bramkę, w końcówce - na wagę trzech punktów. )

Dawna FC Barmelona, a obecnie Moico "skrzyżuje rękawice" z kolejnym z beniaminków - GM Roads. Ten może być "czarnym koniem rozgrywek", gdyż dokonał oszałamiających transferów w przerwie pomiędzy sezonami, a co najważniejsze - trzon zespołu pozostał niezmieniony. Do Piotra Garcarka, Tomasza Kinala, Michała Goguła, Pawła Zadwornego i Damiana Placka doszli Łukasz Borczyński, Jacek Dudała i Jakub Pietruszka. To oznacza tylko jedno - "Abstynenci" celują w awans! Czy ekipa Pawła Dobosza będzie wstanie im się przeciwstawić? Łatwo na pewno nie będzie, bowiem "Biali" starcili na dodatek swojego najlepszego strzelca - Przemysława Topornickiego, który leczy poważną kontuzję. Sam Marcin Janik może nie dać rady powieźć tego wózka, o nazwie - Moico. Wszystko jednak zweryfikuje boisko, a liczymy przede wszystkim na wyrównane widowisko.

1' (0:1) - Krzysztof Walczak zagrywa do Marcina Janika, a ten mocnym strzałem z pola karnego zaskakuje Tomasza Kinala.
Dużo walki z obu stron, ale bez konkretów.
9' Potężny strzał Bartosza Dudziaka - na rzut rożny zbija Zbigniew Guźniczak.
13' Walczak sprzed pola karnego - nad poprzeczką.
14' Mateusz Sienkiewicz staje oko w oko z Kinalem i przegrywa ten pojedynek.
15' Łukasz Borczyński wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i Guźniczak broni jego uderzenie.
16' Potężny, płaski strzał Goguła, który świetnie broni Guźniczak.
19' Janik z prawej strony strzela - obok słupka.
21' Odbijanka w polu karnym Moico i Gul mógł z bliska wpakować piłkę do własnej bramki.
25' Garcarek do Dudały i ten z bliska trafia w obrońcę.
26' Marcin Zwierzyński z prawej strony - obok słupka.
27' Błąd przy wyprowadzaniu piłki przez obrońcę Moico i z bliska Dudała trafia w słupek!
28' (0:2) - Piłkę pechowo do własnej siatki pakuje Dudziak.
29' Janik staje oko w oko z Kinalem i strzela wprost w bramkarza. Po chwili może być dobitka, ale w ostatniej chwili Goguł wybija piłkę z linii na aut.
31' - Czas dla GM-u.
32' Szybka akcja GM-u zakończona strzałem Pietruszki w boczną siatkę.
32' (1:2) - Mocny strzał Goguła sprzed pola karnego po ziemi wpada do siatki, tuż przy słupku. Guźniczak nawet nie drgnął.
33' (2:2) - Borczyński wystawia piłkę do Pietruszki i ten mocnym strzałem obok interweniującego Guźniczaka - doprowadza do remisu.
35' Indywidualnie Walczak - wprost w koszyczek Kinalowi.
36' Borczyński podcina piłkę nad wychodzącym Guźniczakiem i piłkę zmierzającą do bramki wybija w porę Mateusz Sienkiewicz.
36' - Czas dla Moico.
37' Goguł do Borczyńskiego ten wystawia Dudale, który nie zamyka akcji.
38' Dobosz sprzed pola karnego - obok bramki.
38' Świetna kombinacja Moico. Sienkiewicz-Guźniczak-Janik i ten strzałem z woleja przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
39' (3:2) - Gul z bliskiej odległości pokonuje Kinala.
40' - Niesportowe zachowanie Guźniczaka, który wykopał piłkę po gwizdku i żółta kartka dla niego.
40' Goguł sprzed pola karnego i piłkę na raty łapie Guźniczak.

Bardzo zacięte widowisko, w którym losy spotkania ważyły się do ostatniego gwizdka sędziego. Po tym bardziej zadowoleni mogą być gracze Moico, którzy w ostatnich minutach zapewnili sobie cenną wygraną. GM nie był wcale drużyną gorszą, ale w wielu sytuacjach brakowało im szczęścia (obrońcy rywali wybijali piłkę z linii, świetnie bronił golkiper tej drużyny i ratowały go słupku), tak więc przegrali i zanotowali falstart w kontekście walki o najwyższe cele. W następnym swoim meczu Moico zmierzy się z The Hornets, z kolei GM Roads spotka się z Husarią Bagdad.