14.03 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Zaborek, Domek, Wydrzycki, Małecki
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Szozda, Zieliński, Sara
23' Artur Wydrzycki
24' Bartosz Zaborek
29' Adam Domek
30' Marcin Małecki
34' Przemysław Stefańczyk
10' Andrzej Szozda
37' Bartosz Zieliński
Zawodnik meczu: Zbigniew Piechnik (Udane interwencje sprawiły, że popularne "Łosie" utrzymały się w Superlidze.)

Dla drużyny FC Moose mecz o utrzymanie, tylko zwycięstwo pozwoli im zachować statut Superligowca. RTV Euro AGD gra tylko o honor.

3' Kontra RTV Euro AGD, Robert Sara zdedydował się strzał, piłka przeleciała obok bramki.
7' Dość niemrawe zawodny, żadna ze stron nie potrafi osiągnąć przewagi.
9' Wciąż nie mamy bramki, trwa walka w środkowej strefie boiska.
10' (1:0) - W końcu ! Podanie Kopysia na bramkę zamienił Andrzej Szozda.
11' To mogła być błyskawiczna odpowiedź, Przemek Stefańczyk trafił tylko w słupek.
12; Podrażniony zespół "Łosi" zamknął rywala na ich połowie, bardzo skutecznie gra dziś defensywa RTV.
13' Kontra ekipy Piotra Jakubowskiego, Zieliński wychodzi sam na sam i nie trafia w światło bramki.
14' Udana interwencja Polańczyka po strzale Stefańczyka.
15' Wydrzycki strzela z dystansu, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
16'  - Rzut wolny pośredni dla FC Moose, podwójne zagranie do bramkarza. Zaborek zagrał przed gwizdkiem i siędzia Baraniecki słusznie pokazuje żółtą kartkę.
17' Zmarnowana okazja przed RTV...Kozaczewski trafia w poprzeczkę !!!
18' Podanie Zielińskiego do Kozaczewskiego, Piotrek wychodzi sam na sam i trafia prosto w bramkarza.
22' Kopyś strzela z dystansu, stojący między słupkami Piechnik bez problemów chwyta futbolówkę.
23' (1:1) - Rzut wolny pośredni za podwójne zagranie do bramkarza, Małecki zagrywa do Wydrzyckiego, Adam pewnym strzałem pod poprzeczkę wyrównuje stan meczu.
24' (1:2) - Bartek Zaborek strzel zza pola karnego i "Łosie" obejmują prowadzenie.
26' Rzut wolny dla RTV, Łukasz Kopyś mierzy w okienko, Piechnik nie daje się zaskoczyć.
27' Kolejna udana interwencja Piechnika, skutecznie powstrzymuje strzał Kopysia.
28'  - Czas dla RTV
28' Zmiana bramkarza w szeregach RTV, Polańczyka zastępuje Szozda.
29' (1:3) - FC Moose podwyższa prowadzenie, Adam Domek wpisuje się na listę strzelców.
30' (1:4) - Kolejny cios FC Moose, Marcin Małecki trafia do siatki rywala.
31' Stojący miedzy słupkami Zbigniew Piechnik wygrywa pojedynek sam na sam z Kozaczewskim.
32' Kapitalna interwencja Piechnika, wybija piłkę w boczny sektor po strzale z rzutu wolnego Polańczyka.
33' Piechnik wychodzi obronną ręką z pojedynku sam na sam z Robertem Sarą.
34' (1:5) - Kontra FC Moose, Stefańczyk trafia do pustej bramki po podaniu Małeckiego.
35' Podanie Wydrzyckiego do Małeckiego, Marcin strzela piętką i trafia...w poprzeczkę.
37' (1:2) - Zieliński pewnym strzałem pod poprzeczkę zmniejsza dystans do rywala.
39' Srzał Polańczyka zza pola karnego blokują obrońc RTV.

FC Moose zagrał bardzo dobrą drugą połowę, efekt był widoczny gołym okiem. Zwycięstwo nad RTV sprawiło, że "Łosie" utrzymały się w Superlidze. Jedym i drugim dziękujemy na udział w V edycji i zapraszamy na kolejną.

Zbigniew Piechnik  (FC Moose)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.