14.03 godz. 19:00, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Jastrzębski, Gorszkowski, Wędzonka, Bogacz, Zmyślony, Grobelny, Laskowski
Skład: Kublik, Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Żak, Małecki, Kotwicki, Siódmiak
27' Piotr Laskowski
5' Mateusz Żak
15' Karol Siódmiak
20' Mateusz Żak
32' Krzysztof Kotwicki
36' Adrian Kublik
38' Adrian Kublik
38' Damian Guziejewski
Zawodnik meczu: Mateusz Żak (Dobre zawody Mateusza, strzelił dwie bramki dzięki czemu wprowadził spokój w szeregi swojego zespołu.)

Nokia gra o honor i o godne pożegnanie z Superligą, ekipa dowodzona przez Damiana Guziejewskiego liczy jeszcze na brązowe medale, aby zająć miejsce na podium muszą wygrać dzisiejsze spotkanie i liczyć na potknięcie Kantor Hit.

3' Pierwsza udana interwencja po stronie bramkarza Nokia, paruje piłkę w boczny sektor po strzale Siódmiaka.
4' Nokia przed szansą na zdobycie bramki, piłka po strzale Laskowskiego poszybowała nad poprzeczką.
5' (1:0) - Żak pewnym strzałem zza pola karnego zdobywa pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu.
9' (1:1) - Mamy remis. Strzałem z bliska przy słupku na listę strzeców wpisuje się Michał Grobelny.
10' Nokia idzie za ciosem. Sikora broni strzał Wędzonki.
12' Car-Zone powoli wraca do rytmu, ale wciąż bez efektu.
14' Siódmiak do Żaka ten jednak niecelnia. Po chwili szansa dla Noki ale zmarnowana.
15' (2:1) - Siódmiak tym razem kończy akcję samemu. Pewnym uderzeniem przywraca prowadzenie Car-Zone.
18' Rzut wolny dla Car-zone, niestety fatalnie rozegrany.
20' (3:1) - Żak kończy strzelanie w pierwszej połowie.
24' Car-zone dominuje nad rywalem, brakuje tylko .... bramki.
25' Nokia przed szansą na złapanie kontaktu, Grobelny strzela i Sikorę ratuje słupek !
27' (3:2) - Wędzonka uruchamia na skrzydle Piotra Laskowskiego, który trafia po ziemi w długi róg.
32' (4:2) - Fantastyczna bramka Krzysztofa Kotwickiego, pokonuje golkipera Noki strzałem z półobrotu.
36' (5:2) - Kublik wpisuje się na listę strzelców po raz pierwszy w dniu dzisiejszym.
37' Kolejna okazja przed Kublikiem, niestety trafia prosto w bramkarza.
38' (6:2) - Damian Guziejewski podwyższa prowadzenie.
38'  -Żółta kartka dla Adriana Kublika.
38' Wędzonka strzela na bramkę i trafia w słupek.

Car-zone wypełnił plan minimum, czas teraz na innych przeciwników. Drużynie Nokii i ekipie Damiana Guziejewskiego serdecznie dziękujemy za udział w rozgrywkach i zapraszamy na kolejną edycję.

Mateusz Żak (Car-zone Wrocław)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.