14.03 godz. 19:50, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
3 : 7
( 1 : 2 )
Skład: Nowicki, Maj, Andruszko, Drupka, Szyngiera, Żbik, Zakrzewski, Jaskólski
Skład: Nasiadek, Nowak, Ciesielski, Bednarz, Burzyński
9' Kamil Żbik (Rzut karny)
13' Kamil Żbik
25' Kamil Żbik
28' Kamil Żbik
35' Rafał Andruszko
36' Rafał Andruszko
40' Łukasz Zakrzewski
3' Jan Ciesielski
27' Maciej Burzyński
33' Sebastian Bednarz
40' Jan Ciesielski
Zawodnik meczu: Kamil Żbik (Fantastyczne zawodny Kamila w dniu dzisiejszym, skuteczny w stu procentach pod bramką rywali.)

Kantor Hit ma o co walczyć, trzy punkty mogą zapewnić ekipie Darka Szyngiery srebrne medale, AZS w razie porażki musi liczyć na to, że FC Moose nie wygra swojego pojedynku z RTV, tylko dzięku temu zachowają byt Superligowca.

3' (1:0) - AZS UP obejmuje prowadzenie, Nowickiego pokonuje Jak Ciesielski.
6' Studencki umiejętnie się bronią, Kantor Hit jest bezradny.
8' Kamil Żbik strzela na bramkę i trafia w słupek.
9' (1:1) - Rzut karny dla Kantor Hit, nieprzepisowo powstrzymany w polu karnym Jaskólski, rzut karny na bramkę zamienia Kamil Żbik.
10'  - Czas dla AZS UP Wrocław.
12' Kantor Hit przed szansą na wyjście na prowadzenie, piłkę po strzale Żbik z końcowej linii wybił Burzyński.
13' (1:2) - Jaskólski oddaje strzał na bramkę, piłkę przed siebie odbija bramkarza, do futbolówki dopada Kamil Żbik który pewnym strzałem pod poprzeczkę umieszcza ją w siatce.
15' Mocny strzał Żbika zza pola karnego, obrońca wybija piłkę z lini bramkowej.
17' AZS UP w tarapatach, na swoim koncie mają już 5 przewinień.
23' Kontra Kantor Hit, powracający Wojciech Nowak skutecznie powstrzymuje Kamila Żbika.
25' (1:3) - Idealne podanie Jaskólskiego do Żbika, Kamil kompletuje hat-trika.
26 Daleki wyrzut Nowickiego, Jaskólski przyjmuje piłkę w polu karnym odwraca się i nie trafia w światło bramki.
27' (2:3) - Piłka jak po sznurku wędrowała w obozie AZS, skuteczną akcję wykończył Maciej Burzyński.
28' (2:4) - Kamil Żbik rozgrywa dziś fantastyczne zawodny, obraca się z obrońcą na plecach i pakuje do siatki rywala.
30' Jaskólski dziś nie może się wstrzelić, marnuje kolejną dobrą okazję do zdobycia bramki.
33'  - Za krytykę decyzji sędziego żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Bednarz.
35' (2:5) -Jaskólski wykłada piłkę Andruszce, Rafał nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
36' (2:6) - Indywidalna akcja Rafała Andruszko zakończona została celny trafieniem.
39' Koszmar Mateusza Jaskólskiego, zawodnik otrzymuje podanie od kolegi z zespołu i będąc kilka centymetrów przed .... pustą bramką nie trafia do siatki rywala.
40' (2:7) - Podanie Rafała Andruszko na bramkę zamienia Łukasz Zakrzewski.
40' (3:7) - Jan Ciesielski zmniejsza dytans do rywala, pewnym strzałem pokonuje Nowickiego.
40'  - Koniec spotkania. KANTOR HIT VICE-MISTRZEM V EDYCJI LIGI WROCBAL.

Ekipa Dariusza Szyngiery dopieli swego, trzy oczka zapewniło im drugie miejsce tuż za Alpine Stars. AZS UP aby myśleć o utrzymaniu musi liczyć na strate punktów przez FC Moose. Jednym i drugim dziękujemy na udział w V edycji i zapraszamy już za rok na kolejne emocje.

Kamil Żbik (Kantor Hit)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.