Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Niciński, Szozda, Stopka
Skład: Jastrzębski, Gorszkowski, Wędzonka, Bogacz, Goławski, Kuta, Grobelny, Laskowski
34' Łukasz Kopyś
21' Piotr Wędzonka
27' Michał Kuta
30' Grzegorz Bogacz
31' Grzegorz Goławski
37' Piotr Wędzonka (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Grzegorz Bogacz (Grzesiek poprowadził swoją drużynę do wygranej, odwracając losy meczu. Najpierw doprowdził do wyrównania, a potem zdobył gola dającego prowadzenie. )

Tak zwany mecz o pietruszkę, ale bardziej o godne pożegnanie się z Superligą. Nokia ma o wiele lepsze nastroje od RTV Euro AGD, bowiem premierowe punkty już ugrała (poprzez walkower). O tym powiedzieć nie może Łukasz Kopyś i spółka, którzy usilnie walczą o Superligowe skalpy. Taki cel będzie przyświecał "Ertefałowcom", lecz drużyna Wojciecha Jastrzębskiego na pewno im niczego ułatwiać nie będzie!

1' - Rozpoczęcie spotkania
6' (0:1) - Po nudnym początku w końcu mamy bramkę. Dariusz Polańczyk odgrywa do Łukasza Kopysia, który w dogodnej sytuacji pokonuje Wojciecha Jastrzębskeigo strzałem tuż przy słupku.
7' Szybkie rozegranie rzutu rożnego i Przemysław Gorszkowski uderza minimalnie koło bramki strzeżonej przez Marcina Nicińskiego.
9' Laskowski zamyka akcje Nokii i świetnie jego strzał broni Marcin Niciński.
10' Rozklepana defensywa RTV - Nicińskiego próbował przelobować Kuta, lecz Marcin się nie dał i przeniósł piłkę nad poprzeczką.
11' Kopyś zamyka akcje "Ertefałowców", ale na pustą bramkę, trafia tuż koło niej.
13' Grzegorz Goławski z bliska stara się zaskoczyć Nicińskiego, ale Marcin znowu świetnie broni.
14' Wędzonka indywidualnie, ale po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny. Oj miał szczęście w tej sytuacji golkiper RTV.
17' (0:2) - Szozda w tempo Kopysia, a ten zdobywa bramkę tuż przy wychodzącym Jastrzębskim. Nokia gra w piłkę, a RTV zdobywa bramki.
18' (0:3) - Szozda oddał strzał sprzed pola karnego i pechowo interweniował Jastrzębski, który interweniując nabił Andrzeja i piłka wpadła do siatki.
21' (1:3) - Rzut wolny dla Nokii przed polem karnym, do jego wykonania podchodzi Piotr Wędzonka i po ziemi, przy słupku zaskakuje Marcina Nicińskiego.
22' - Ostre wyjście Nicińskiego wślizgiem i Marcin zostaje słusznie ukarany żółtym kartonikiem.
23' Rzut wolny dla "Fioletowych", wycofanie na przedpole do wychodzącego Goławskiego, który uderza pod poprzeczkę, ale natrafia na przeszkodę w postaci Nicińskiego.
24' Wędzonka z bliska i kolejna dobra interwencja Nicińskiego. Nokia w natarciu!
27' (2:3) -  Szybki atak drużyny Wojciecha Jastrzębskiego i z bliska nie myli się Michał Kuta, zdobywając bramkę kontaktową!
29' Szozda w indywidualnej akcji oddaje strzał z lewego skrzydła. To uderzenie jednak nie sprawia większych problemów Jastrzębskiemu, który na raty chwyta piłkę.
30' (3:3) - Nokia odwraca losy tego spotkania. Przegrywając już 0:3, doprowadziła do remisu. Takowy dał jej Grzegorz Bogacz!
31' (4:3) - Co za mecz! Nokia wychodzi na prowadzenie! Bogacz podaje w tempo do Goławskiego, a ten z dość ostrego kąta umieszcza piłkę w bramce Nicińskiego.
32' Kontra "Fioletowych" - Bogacz wycofuje piłkę na przedpole do nadbiegającego Wędzonki, a Piotrek bez namysłu trafił w spojenie!
33' RTV Euro AGD w odwecie - Kopyś staje oko w oko z Jastrzębskim i przegrywa ten pojedynek!
34' (4:4) - "Żółto-czerwoni" nie dają za wygraną! Kopyś popędził prawym skrzydłem i oddał strzał tuż koło wychodzącego do niego Jastrzębskiego. Piłka z dość ostrego kąta strzelona - dotarła do bramki i mamy remis.
35' Polańczyk z dystansu i wspaniale broni Jastrzębski!
37' (5:4) - Szósty faul RTV i rzut karny przedłużony dla Nokii. Do wykonania podchodzi Piotr Wędzonka i pewnym strzałem przy słupku nie daje żadnych szans Nicińskiemu!

Łukasz Kopyś i spółka byli blisko premierowej wygranej, ale dali się dogonić i to ich rywale zgarnęli cenne 3 oczka. Nokia za tydzień pożegna się z Superligą grając z Car Zone Wrocław, zaś RTV Euro AGD podejmie FC Moose.

Grzegorz Bogacz (Nokia)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.