08.03 godz. 19:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 4 : 0 )
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Bednarek, Majchrowicz, Jajko
Skład: Nowicki, Maj, Andruszko, Drupka, Szyngiera, Żbik, Zakrzewski, Jaskólski
13' Krystian Jajko
18' Krzysztof Suchecki
23' Przemysław Stasiak
35' Przemysław Stasiak
37' Łukasz Majchrowicz
38' Łukasz Majchrowicz
8' Mateusz Jaskólski
10' Mateusz Jaskólski
12' Piotr Drupka
15' Łukasz Zakrzewski
18' Łukasz Zakrzewski (Rzut karny)
22' Mateusz Jaskólski
33' Mateusz Jaskólski
36' Kamil Żbik
37' Przemysław Stasiak (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Robert Nowicki (Wiele świetnych interwencji Roberta przyczyniło się do ważnej wygranej z 4W Team! )

W Superlidze szans na medale nie traci Kantor HIT, który musi pokonać wicelidera - 4W Team. Zadanie niełatwe, bowiem zespół Piotra Kęszyckiego nawet grając bez zmian potrafi poradzić sobie z każdym. Zapowiada się elektryzujące starcie, w którym możemy ujrzeć plejadę takich gwiazd jak Przemysław Stasiak, Kamil Żbik, Łukasz Majchrowicz czy Mateusz Jaskólski. Miejmy nadzieje, że nie zawiedzie i obejrzymy naprawdę ciekawe widowisko!

1' - Rozpoczęcie spotkania
2' Rzut wolny dla 4W Team. Do piłki podchodzi Krzysztof Suchecki i strzela tuż koło słupka.
6' Łukasz Majchrowicz w indywiudalnej akcji i po jego uderzeniu Roberta Nowickiego ratuje słupek!
8' Narazie obie drużyny grają bardzo dobrze w defensywie i nie pozwalają swoim oponentom na wiele.
8' (1:0) - Kamil Żbik wycofuje piłkę przed pole karne do Mateusza Jaskólskiego, który z prostego podbicia, uderzając tuż przy słupku zaskakuje Piotra Kęszyckiego.
10' (2:0) - Kantor HIT idzie za ciosem i drugiego gola w tym meczu zdobywa Mateusz Jaskólski.
11' Rozklepana defensywa Kantoru i Krystian Jajko trafia jedynie w boczną siatkę.
12' - Czas dla zespołu Dariusza Szyngiery!
12' - Celowe zagranie ręką Piotr Drupki za co Piotrek zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
13' - Kolejna żółtka kartka. Tym razem dla przedstawiciela 4W - Krystiana Jajko.
14' Dobra interwencja Nowickiego po uderzeniu Sucheckiego. Po chwili jak w masło, tak w pole karne wszedł Przemysław Stasiak i strzelił koło słupka.
15' Kontra Kantoru i Jaskólski z prawego skrzydła trafia minimalnie koło bramki.
15' (3:0) - Kolejna wzorowa kontra Kantoru. Żbik w tempo odgrywa do lepiej ustawionego Zakrzewskiego, który umieszcza piłkę w pustej bramce!
16' Majchrowicz w odwecie i znowu futbolówka przelatuje koło słupka bramki Nowickiego.
18' - Żółta kartka dla Sucheckiego za faul taktyczny na Jaskólskim.
18' (4:0) - Mamy przedłużony rzut karny za szóste przewinienie. Do futbolówki podchodzi Zakrzewski i mocnym strzałem po ziemi pokonuje Piotra Kęszyckiego.
19' Majchrowicz z woleja i piłka mija bramkę.
21' Żbik przegrywa pojedynek z Kęszyckim. Po chwili to samo uczynił Nowicki po uderzeniu Stasiaka.
22' - Żółta kartka dla Mateusza Jaskólskiego za przytrzymywanie zawodnika.
23' Krótko rozegrany rzut wolny i piłkę z linii bramkowej wybija Andruszko.
23' (4:1) - Stasiak przymierzył sprzed pola karnego i technicznym uderzeniem przy słupku zaskoczył Nowickiego.
24' Stasiak z wolnego w tempo do Bednarka, który z bliska trafił w bramkarza! Napór 4W Team.
26' Suchecki z woleja i dobrze nogami Nowicki.
27' Jajko wychodzi sam na sam z Nowickim i przegrywa ten pojedynek! Po chwili idziemy w drugą stronę i świetnie interweniuje Kęszycki po strzale Jaskólskiego.
29' Suchecki do Bednarka i Bednarek w spojenie. Po chwili do pustej bramki zamykając akcje nie trafia Majchrowicz.
30' - Czas dla Kantor HIT-u!
32' Kamil Żbik staje oko w oko z Piotrem Kęszyckim i bramkarz 4W wygrania mu piłkę spod nóg.
33' (5:1) - Jaskólski wychodzi sam na sam z Kęszyckim i po interwencji bramkarza piłka wpada do siatki!
35' (5:2) - Stasiak mija rywala i uderzeniem z dużego palca pokonuje Nowickiego.
36' (6:2) - Szybki atak Kantoru i piłkę do siatki pakuje Kamil Żbik!
36' Przedłużony rzut karny dla 4W Team za szóste przewinienie Kantoru. Do piłki podchodzi Stasiak i świetną paradą popisuje się Nowicki!
37' (7:2) - Centra Jaskólskiego w pole karne, a w nim pechowo interweniuje Przemysław Stasiak pakując piłkę do własnej bramki.
37' - Żółty kartonik dla Łukasza Majchrowicza za niekulturalne podważanie decyzji sędziego.
38' - Komenatrze Majchrowicza nie ustają i Łukasz zostaje odesłany na "trybuny".

Kapitalny mecz zakończony wysokim zwycięstwem Kantoru. To daje im jeszcze szanse na wicemistrza i powoduje, że zespół Piotra Kęszyckiego może zakończyć sezon tylko z brązowymi medalami. Dla 4W Team jest to koniec rozgrywek halowych, z kolei ekipa Dariusza Szynigery zmagania zakończy za tydzień, grając z AZS UP Wrocław.

Robert Nowicki (Kantor HIT)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.