08.03 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Paukszt, Kubasiewicz, Strojec, Hajdamowicz, Majba
Skład: Stefańczyk, Radota, Zaborek, Wydrzycki, Hawrylak
2' Jakub Strojec
5' Adam Kubasiewicz
35' Adam Kubasiewicz
14' Bartosz Zaborek
22' Przemysław Stefańczyk
Zawodnik meczu: Adam Kubasiewicz (Występ Adama w tym meczu stał pod znakiem zapytania, obrońca Alpine Stars pomimo problemów ze zdrowiem wspomógł zespół i jak się okazało był jego najmocniejszym punktem w dniu dzisiejszym,)

Już chyba nie znajdzie się taka drużyna we Wrocbalu, która powstrzyma Alpine Stars i sprawi, że ta dozna premierowej porażki w bieżących rozgrywkach. Ciężko będzie FC Moose powstrzymać "Gwiazdy", bez gwiazdy, czyli swojego bramkarza - Zbigniewa Piechnika. Nie mniej nie mogą jednak "Łosie" łatwo się poddawać, bowiem nadal nie są pewne utrzymania w lidze! Czy motywacja wywołana chęcią pozostania w elicie sprawi, że zespół Grzegorza Kuzyka powstrzyma maszynę nakręcaną przez Jacka Kanaka i Arkadiusza Majbę? Obie ekipy dzisiaj zagrają w bardzo rezerwowych składach, bez zmian i bez nominalnych golkiperów.

1' - Rozpoczęcie spotkania
2' (0:1) - Mocne rozpoczęcie Alpine Stars. Jakub Strojec oddaje strzał sprzed pola karnego i po rękach Wojciecha Hawryluka wpada do siatki.
3' Adam Kubasiewicz na wślizgu kończy akcje "Gwiazd" i trafia minimalnie koło słupka.
5' (0:2) - Hajdamowicz przegrywa pojedynek z Hawrylukiem, piłka trafia do Strojca, który odgrywa do nabiegającego Kubasiewicza, który kończy akcje golem.
9' Przemysław Stefańczyk wychodzi sam na sam z bramkarzem i nogami dobrze broni Arkadiusz Majba. Po chwili kontra Hajdamowicza i nogami równie dobrze broni Hawryluk.
10' - Czas dla Alpine Stars!
13' Próba Strojca z dystansu i świetnie jego strzał broni Hawryluk.
14' (1:2) - Łukasz Zaborek oddaje strzał sprzed pola karnego i Majba przepuszcza piłkę przy słupku.
15' Artur Wydrzycki strzela z dystansu i bramkarza Alpine ratuje słupek.
16' Rafał Radota oddaje mocny strzał po którym świetnie interweniuje Majba.
17' W natarciu FC Moose, ale dobrze broni się zespół Arkadiusza Majby.
18' Kubasiewicz próbuje zaskoczyć Hawryluka, lecz Wojtek zbija futbolówkę przed siebie zażegnując niebezpieczeństwo.
20' Majbę ratuje słupek!
21' Instynktowna interwencja Hawryluka po strzale Hajdamowicza.
22' (2:2) -  Stefańczyk zdecydował się na uderzenie z dystansu i mamy słupek. Pechowo piłka odbija się jeszcze od Majby i wpada do siatki. Mamy remis.
25' Kubasiewicz obrócił się z rywalem na plecach i oddał strzał, który jednak bardzo niecelny. Po chwili akcja Stefańczyka zakończona uderzeniem w boczną siatkę.
26' Grzegorz Paukszt wychodzi sam na sam z bramkarzem i trafia wprost w niego.
27' Kontra "Łosi" zakończona strzałem Wydrzyckiego w słupek.
28' Hajdamowicz z dystansu i świetnie Hawryluk.
29'   - Czas dla FC Moose.
31' Strojec przymierzył przy słupku, ale świetnie interweniował Hawryluk.
32' Kubasiewicz z dystansu i znowu dobrze interweniuje Hawryluk. Po chwili znowu strzela Kubasiewicz i tym razem słupek!
33' Dwa strzały Radoty i dwie dobre obrony Majby.
34' Próba Kubasiewicza - spojenie.
35' (3:2) -  Indywidualna akcja Kubasiewicza, skręcił dwóch obrońców i bramkarza i trafił po poprzeczkę.
35'   - Czas dla Alpine Stars.
37' Płaskie uderzenie Wydrzyckiego i dobra interwencja Majby. Po chwili Zaborek i znowu instynktownie Majba.

Wymęczone zwycięstwo "Gwiazd", które dokonały czegoś wielkiego, mianowicie wygrały ligę bez straty punktów. "Łosie" muszą wygrać za tydzień, żeby się utrzymać! Dla Alpine Stars był to ostatni mecz w tym sezonie, FC Moose za tydzień czeka arcytważne spotkanie z RTV Euro AGD!

Adam Kubasiewicz (Alpine Stars)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.