07.03 godz. 19:50, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Kublik, Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Kłodnicki, Małecki, Kotwicki, Siódmiak, Pawlak, Sepetowski, Ciesielski
Skład: Patałuch, Kotuła, Adham, Lesiuk, Lachowicz, Sałata, Wojtasik
8' Arkadiusz Pawlak
23' Adrian Kublik
28' Karol Siódmiak
30' Arkadiusz Pawlak
35' Paweł Kłodnicki
37' Adrian Kublik
39' Tomasz Guziejewski
40' Tomasz Guziejewski
33' Fabian Wojtasik
34' Łukasz Lesiuk
Zawodnik meczu: Karol Siódmiak (Niewątpliwie najgroźniejszy zawodnik w szeregach Car-zone. Kompletnie nie radzili z nim sobie obrońcy WSOWL. Swój świetny występ udokumentował jednym trafieniem.)

Zespół Damiana Guziejewskiego "skrzyżuje rękawice" z niepewną pozostania w Superlidze - Wyższą Szkołą Oficerską Wojsk Lądowych. Każdy inny wynik niż wygrana "Granatowych" będzie sporą sensacją, bowiem Ci w razie dobrego układu spotkań mogą zakończyć sezon nawet na najniższym stopniu podium! "Wojskowi" na pewno nie odpuszczą tego meczu i będą walczyć do ostatniej kropli potu!

3' Okazja przed Car-zone, kiks Siódmiaka, bardzo niecelny strzał.
6'  - Czas dla WSOWL
8' (0-1) - Strzał Arka Pawlaka z dystansu, piłka wpada w środek bramki.
10' Bardzo niemrawe spotkanie, obie ekipy nieprezentują dziś wysokiego poziomu jak na zawodników Superligi.
13' Udana interwencja Kotuły po strzale Siódmiaka.
15' Kontra Car-zone, nieudane podanie Sepetowskiego do Siódmiaka, cała akcja spaliła na panewce.
18' Końcówka pierwszej połowy dla wojskowych, brakuje tylko kropki nad i.
22' Kublik strzela z dystansu, obrońca nogami blokuje piłkę.
23' (0-2) - Druga próba Kublika, Adrian jest już precyzyjny, piłka wpada do siatki.
24' Kontra WSOWL, Adham przegrywa pojedynek sam na sam z Ciesielskim.
25' Rzut wolny dla Wojskowych, podwójne zagranie do bramkarza, Lachowicz zagrywa do Adhama, strzał Alana wybija Ciesielski.
27' Siódmiak zagrywa do Tomka Guziejewskiego, obrońca Car-zone strzela zza pola, piłka przelatuje obok słupka.
28' (0-3) - Górne podanie Kotwickiego, Karol Siódmiak strzela z powietrza, piłka wpada w długi róg.
29'  - Czas dla WSOWL.
30' (0-4) - Strzał z dużego palca Arkadiusza Pawlaka, Kotuła zmuszony do wyciągnięca piłki z siatki.
32' Udana interwencja Kotuły, sparował piłkę w boczny sektor po strzale Sepetowskiego.
33' (1-4) - Wojskowi zmniejszają dystans do rywala, podanie Alana Adhama na bramkę zamienia Fabian Wojtasik.
34'  - Nierozważny faul Lesiuka na Pawlaku, zasłużona żółta kartka.
35' (1-5) - Guziejewski zagrywa w pole karne, Kłodnicki z najbliższej odległości pakuje piłkę do pustej bramki.
36' Strzał z ostrego kąta, piłka ląduje na spojeniu słupka z poprzeczką, sporym pechowcem okazał się Alan Adham.
37' (1-6) - Car-zone idzie za ciosem, strzał z dystansu Adriana Kublika, piłka w siatce.
39' (1-7) - Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Car-zone, Maciej Sepetowski do Tomka Guziejewskiego i mamy bramkę.
40' (1-8) - Guziejewski Tomek trafia do siatki po podaniu Kublika.

Car-zone ciągle walczy o medale, aby być pewnym brązowych medali muszą poradzić sobie w następnym meczu z Nokią i liczyć na potknięcie kamieniarstwo.abc starciu z Kantorem Hit. WSOWL aby uniknąć degradacji muszą liczyć na korzystne wyniki w innych spotkaniach. Jarosław Patałuch musi trzymać kciuki.

Karol Siódmiak (Car-zone Wrocław)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: wrocbal@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.