07.03 godz. 19:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Celmer, Zaborowski, Lis, Rorat, Kopeć, Zaborowski, Włodek, Ślepecki, Chołuj, Goclon
Skład: Paukszt, Turski, Rejmer, Kubasiewicz, Zdun, Hajdamowicz, Pyzłowski
15' Oliwier Goclon
5' Jacek Zdun
22' Jacek Zdun
23' Kamil Pyzłowski
Zawodnik meczu: Jacek Zdun (Dwie bramki które zdobył Jacek pozwoliło Alpine Stars sięgnąć po mistrzostwo V edycji.)

Czy Marcin Celmer zatrzyma takie gwiazdy jak Konrad Hajdamowicz, Jakub Strojec czy Grzegorz Paukszt? Jeżeli to uczyni, to będzie tym pierwszym w sezonie! Łatwiej jednak powiedzieć niż zrobić, bowiem zespół Arkadiusza Majby wygląda nie do zdarcia i nawet wtedy, gdy ofensywa grała słabo, to dowodzona przez Piotra Turskiego defensywa - spisywała się należycie! Miejmy nadzieje, że Kamieniarstwo przeciwstawi się Alpine Stars i będziemy świadkami ogromnych emocji!

2' (0-1) - Kamieniarstwo obejmuje prowadzenie, na listę strzelców wpisuje się Mateusz Chołuj.
5' (1-1) - Alpina doprowadza do wyrównania, sprytny strzał Jacka Zduna, trafia w krótki róg.
7'  Obie ekipy prezentują dość wyrównany poziom, niestety nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.
10' Żadna ze stron nie potrafi złapać odpowiedniego rytmu, ciągle brakuje okazji do zdobycia bramki.
13' Można powiedzieć, że mamy zalążek dobrej gry, Lis strzela z dystansu i trafia w poprzeczkę.
15' (1-2) - Mamy bramkę dla kamieniersto.abc, Lis strzela z dystansu piłkę odbija Turski, niestety zrobił to na tyle niefortunnie, że ta spada prosto na głowę Goclonia.
16' Alpina w natarciu, strzał Kubasiewicza z dystansu blokują obrońcy.
17' Paukszt zagrywa w pole karne do Hajdamowicza, Konrad nie trafia w światło bramki.
18' Strzał Jacka Zduna bardzo niecelny. Alpina coś nie może się wstrzelić.
22' (2-2) - Jacek Zdun wykorzystuje podanie Kamila Pyzłowskiego, mamy bramkę kontaktową.
23' (3-2) - Podanie Grzegorza Paukszt otworzyło drogę do bramki Kamilowi Pyzłowskiemu. Spory udział przy tym trafieniu zaliczył golkiper kamieniarstwa.abc
26' Rzut wolny dla kamieniarstwa.abc, Rafał Lis strzela, piłka przeleciała obok słupka.
28' Kontra Alpina, niestety Zdun źle zagrał do Paukszta i cała akcja spaliła na panewce.
30' Rzut wolny dla Alpine Stars, Zdun do Rejmera, strzał Kuby blokują obrońcy.
33' Spore problemy ma bramkarz kamieniarstwa.abc niefortunnie wybija piłkę po strzale Rejmera, dobitka Pyzłowskiego niecelna.
35'  - Czas dla kamieniarstwo.abc
36' Kontra kamieniarstwo.abc, Kopeć zza pola karnego oddaje strzał, piłka przeleciała obok słupka.
37' Rafał Lis mocno z karnego, zabrakło niewiele.
38' Kopeć wpada w pole karne, strzela po długim rogu, sporo szczęścia miał teraz Piotrek Turski.
39' kamienierstwo.abc wycofują bramkarza, ekipie Arka Majby brakuje kilku sekund do mistrzostwa.
40'  - Koniec spotkania. ALPINE STARS MISTRZEM V EDYCJI LIGI WROCBAL.

Alpine Stars mistrzem V edycji, ekipa Arka Majby i Jacka Kanaka zdobyli pierwsze mistrzostwo w lidze halowej. W następnym meczu Alpina zagra z FC Moose, jeżeli wygrają będą pierwszą drużyną która zdobyła mistrzostwo wygrywając wszystkie mecze. Ekipa kamieniarstwo.abc zagrają swój ostatni mecz z Kantor Hit.

Jacek Zdun (Alpine Stars)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.