28.02 godz. 22:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Ogonowski, Polańczyk, Kopyś, Jakubowski, Sara, Krysiński
Skład: Celmer, Zaborowski, Lis, Rorat, Kopeć, Zaborowski, Ślepecki, Chołuj, Goclon
3' Łukasz Kopyś
8' Robert Sara
11' Dariusz Polańczyk
39' Dariusz Polańczyk
2' Rafał Lis
11' Jarosław Zaborowski
12' Mateusz Chołuj
16' Mateusz Chołuj
17' Mateusz Chołuj
19' Marcin Kopeć
20' Marcin Kopeć
26' Oliwier Goclon
28' Oliwier Goclon
30' Seweryn Ślepecki
37' Oliwier Goclon
Zawodnik meczu: Mateusz Chołuj (Autor hattricka, którego skompletował w... niespełna 45 sekund! To jego trafienia sprawiły, że z niekorzystnego wyniku udało się wyjść na prowadzenie, a z kolejnymi minutami systematycznie je powiększać.)

Zapowiada się łatwa przeprawa ekipy Olivera Goclona, bowiem "Ertefałowcy" to główny kandydat do spadku, który bez punktu zamyka tabelę Superligi. Tylko wygrana drużyny Piotra Jakubowskiego przedłuży ich nikłe już nadzieje, na pozostanie w elicie. Kaminieniarstwo nie może jednak zlekceważyć niżej notowanego przeciwnika, bo może mieć z tego tytułu spore problemy.

1' Dzisiaj w bramce RTV ujrzymy Szczepana Ogonowskiego.
2' (1-0) - Strzałem z "dużego palca" bramkę zdobywa Rafał Lis.
3' (1-1) - Po podaniu z rzutu rożnego Polańczyka, bramkę zdobywa Łukasz Kopyś.
4' Uderzenie z dystanu Goclona trafia w boczną siatke bramki Ogonowskiego.
7' Świetna interwencja Ogoniowskiego, który wygarnął futbolówkę spod nóg Goclona.
8' (1-2) - Robert Sara dość nieoczekiwanie wyprowadza na prowadzenie RTV.
10' Strzał z dystansu Rafała Lisa trafia wprost w bramkarza RTV.
10' Jarosław Zaborowski uderzeniem z ostrego kąta trafia w słupek bramki gości!
11' Trzy udane interwencje goalkeepera RTV.
11' - Za niebezpieczne zagranie żółtą kartką ukarany Jarosław Zaborowski.
11' (1-3) - Uderznie z dystansu Dariusza Polańczyka zatrzymuje się w siatce bramki Celmera!
12' - Czas dla RTV Euro AGD.
12' (2-3) - Po podaniu Goclona, stratę do rywala zmniejsza Mateusz Chołuj.
14' Kombinacyjna akcja gospodarzy, lecz uderzenie Chołuja trafia tylko w boczną siatkę!
16' (3-3) - Mateusz Chołuj strzałem w długi róg doprowadza do remisu.
16' (4-3) - Remis jest historią! Chołuj w odstępie 30 sekund, dwukrotnie wpisuje się na listę strzelców!
17' Uderzenie z dystansu Krasińskiego bardzo niecelne..
17' (5-3) - Hattrick w niespełna 60 sekund! To dorobek Mateusza Chołuja w tym spotkaniu!
18' Łukasz Kopyś bliski zdobycia gola, lecz zabrakło troszkę szczęścia...
19' (6-3) - Marcin Kopeć strzałem pod poprzeczkę pokonuje Szczepana Ogonowskiego.
20' (7-3) - Marcin Kopeć wykańcza akcję swojego zespołu i zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu!
21' - Zmiana w bramce RTV - między słupkami przez ostatnie 20 minut oglądać będziemy Piotra Jakubowskiego.
22' Uderzenie z ostrego kąta Zbigniewa Zaborowskiego bardzo niecelne.
23' Przekombinowali teraz gracze gospodarzy pod bramką RTV, zamiast strzelać na bramkę, zaczęli podwać między sobą futbolówkę, po czym ją stracili...
26' (8-3) - Po podaniu Chołuja bramkę zdobywa Goclon, który potężnym strzałem w długi róg pokonuje Jakubowskiego.
28' (9-3) - Kontra gospodarzy, którą pewnym strzałem wykańcza Oliwier Goclon.
28' Udany powrót Krasińskiego, który przerywa akcję dawnego "Teamu Bielawa".
29' - Czas dla RTV Euro AGD.
30' (10-3) - Po podaniu Jarosława Zaborowskiego bramkarza pokonuje Seweryn Ślepecki.
32' Akcję Łukasza Kopysia przyrywa Seweryn Ślepecki i mamy kontrę dla gospodarzy. Niestety strzał Chołuja ląduje wysoko ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Jakubowskiego.
34' Uderzenie Kopysia bez problemu chwyta Celmer.
36' Próba przelobowania Celmera głową przez Ogonowskiego minimalnie niecelna...
36' Uderzenie Jarka Zaborowskiego na rzut rożny odbija Piotr Jakubowski.
37' (11-3) - Oliwier Goclon potężnym strzałem w długi róg pokonuje Jakubowskiego!
39' (11-4) - Po podaniu Kopysia dystans do rywali zmniejsza Polańczyk.

RTV w przyszłym sezonie oglądać będziemy w pierwszej lidze. Porażka w starciu z wyżej notowanym rywalem dopełniła formalości... Team Piotra Jakubowskiego nie zdołał utrzymać się w Superlidze i w fatalnym stylu powrócił na jej zaplecze. Kamieniarstwo-abc.pl nadal walczy o końcowy triumf i ma bardzo duże szanse sięgnąć po medale, zwłaszcza, że w następnym spotkaniu podejmie niepokonanego lidera - Alpine Stars.