28.02 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Celmer, Zaborowski, Lis, Kopeć, Zaborowski, Ślepecki, Chołuj, Goclon
Skład: Kublik, Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Kłodnicki, Małecki, Kotwicki, Siódmiak, Sepetowski
23' Oliwier Goclon
25' Mateusz Chołuj
27' Seweryn Ślepecki
30' Rafał Lis
11' Krzysztof Kotwicki
12' Krzysztof Kotwicki
18' Karol Siódmiak
28' Tomasz Guziejewski
39' Karol Siódmiak
Zawodnik meczu: Marcin Celmer (Druga odsłona należała do Marcina! Goalkeeper Kamieniarstwa wyczyniał cuda między słupkami własnej bramki, to dzięki jego świetnej postawie, drużynie udało się ugrać jeden punkt.)

Spotkanie zapowiada się niezwykle elektryzująco, bowiem ciężko będzie teamowi z Bielawy zatrzymać arsenał gwiazd, którym dysponuje Damian Guziejewski. Jednakże jeśli chce się walczyć o mistrzostwo - to nie można pozwolić sobie na stratę punktów.

2' Od samego początku przeważają podopiczni Damiana Guziejewskiego.
2' Strzał z dystansu Siódmiaka bardzo niecelny...
3' Ładna, składna akcja Car Zonu, lecz nie zamyka jej Krzysztof Kotwicki.
6' Seweryn Ślepecki przegrywa pojedynek jeden na jeden z Sikorą.
7' Strzał Rafała Lisa "z dużego palca" minimalnie niecelny.
8' Po uderzeniu Mateusza Chołuja piłka odbija się od poprzeczki i wraca do gry.
10' Po początkowej dominacji Car Zonu, coraz śmielej poczyniają sobie gracze Kamieniarstwa.
11' (1-0) - Uderzeniem z dystansu wynik spotkania otwiera Krzysztof Kotwicki. Piłka po tym uderzeniu odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki strzeżonej przez Marcina Celmera.
12' (2-0) - Sepetowski zgrywa piłke piętką do Kotwickiego, a ten strzałem z pierwszej piłki pokonuje Celmera.
14' Oliwier Goclon strzałem sprzed pola karnego chciał zaskoczyć Sikorę, lecz próba ta okazuje się mało precyzyjna i mamy aut bramkowy.
17' Sędzia odwizduje rzut wolny dla Car Zonu, gracze gości lekko zaskoczeni tą decyzją... Do piłki podchodzi Karol Siódmiak i celowo kiksuje to uderzenie. Bardzo ładne zachownanie grającego z numerem 17 zawodnika gospodarzy.
18' (3-0) - Sepetowski podaje do Siódmiaka, a ten strzałem z najbliższej odległości pokonuje Celmera.
23' (3-1) - Oliwier Goclon po podaniu Marcina Kopcia zdobywa bramkę honorową dla swojego zespołu.
25' (3-2) - Marcin Kopeć zagrywa do Mateusza Chołuja, a ten strzałem w krótki róg, zdobywa bramkę kontaktową!
26' Ależ nam się zrobił wynik! Przyjezdni zmniejszyli stratę do Car Zonu do jednego trafienia i nie zamierzają na tym poprzestać! Czy uda im się wyrownać stan meczu?
27' (3-3) - Seweryn Ślepecki wykańcza kontrę swojego zespołu i mamy remis!
28' - Za faul taktyczny żółtym kartonikiem ukarany Tomasz Guziejewski.
29' Sepetowski zagrywa piłkę do Sobolewskiego, a ten nie trafia w światło bramki...
30' (3-4) - "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić"! Car Zone mogł objąć prowadzenie, lecz Sobolewski chybił... Po chwili z dystnasu uderza Rafał Lis i zdobywa bramkę! Ależ come back kamieniarstwa-abc.pl!
32' - Czas dla gości!
32' Uderzenie Mateusza Chołuja na rzut rożny odbija Michał Sikora!
33' Potężne uderzenie Siódmiaka z dystansu trafia w boczną ścianę - zabrakło naprawdę niewiele...
35' Adrian Kublik faulowany przed polem karnym dawnego "Teamu Bielawa". Do piłki podchodzi sam poszkodowany, lecz jego uderzenie trafia wprost w Marka Celmera!
36' Piąte przewinienie gośći! Jeszcze jeden faul i Car Zone będzie miało rzut karny!
37' Próba z dystansu Adriana Kublika ląduje wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Celmera!
38' Kublik zagrywa futbolówkę piętką do Małeckiego, ten wychodzi sam na sam z Celmerem, lecz jego uderzenie instynktownie broni bramkarz gości!
39' (4-4) - Karol Siódmiak na raty pokonuje Celmera! Mamy remis!
40' Tuż przed końcową syreną, kapitalną interwencją popisuje się Marek Celmer!

W spotkaniu tym oglądaliśmy dwa oblicza każdej z drużyn. W pierwszej połowie dominowali gracze Car Zonu, a w drugiej inicjatywę przejęli zawodnicy kamieniarstwa-abc.pl. Przez utratę punktów w tym pojedynku drużyna Damiana Guziejewskiego straciła szansę na obronę mistrzowskiego tytułu. Szansę na zdobycie "majstra" nadal mają podopieczni Zbigniewa Zaborowskiego, ale losy mistrzostwa nie leżą tylko i wyłącznie w ich nogach.