26.02 godz. 21:30, Chełmońskiego 43, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Patałuch, Adham, Lesiuk, Lachowicz, Sałata, Rumak, Boniecki
Skład: Nowak, Ciesielski, Dziubczyński, Krajewski, Gutwiński, Chudzik, Bednarz, Kupiec
8' Marcin Lachowicz
28' Piotr Rumak
30' Marcin Lachowicz
40' Łukasz Lesiuk
Zawodnik meczu: Alan Adham (Mózg zespołu, od niego rozpoczynało się większość akcji WSOWL, wraz z Piotrem Rumakiem tworzyli blok defensywny nie do przejścia.)

Mecz który został dwukrotnie przełożony, obie ekipy z powodów kadrowych zmuszone zostały rozegrać zaległe spotkanie w innym terminie niż pierwotnie zakładano. Patrząc na tabele Superligi śmiało można było stwierdzić, że konfrontacja Studentów z Wojskowymi będzie mecze o być albo nie być w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jedni i drudzy zaciekle walczą o uniknięcie degradacji. Pierwsze minuty zaległego meczu przebiegało pod dyktando gospodarzy, trenujący na codzień we własnej hali przy ul. Chełmońskiego studencki bardzo szybko chcieli zdobyć pierwsi bramkę by móc później systematycznie punktować rywala. Podopieczni Sebastiana Bednarza nie potrafili znaleść sposobu na dobrze spisującego się między słupkami Piotra Rumaka a żeby było mało sami w 8 minucie stracili bramkę, po składnej akcji całego zespołu bramkę zdobył Marcin Lachowicz. Gdy wydawało się, że podrażnieni taki obrotem sprawy AZS UP ruszy do ataku i zdobędzie wyrównującą bramkę coś w zespole się zacieło, akcje były tworzone bardzo wolno dzięki czemu defensywa WSOWL z Alanem Adhamem na czele nie miała problemów z ich przerywaniem i tworzeniem błyskawicznych kontr. Zgromadzona publiczność w pierwszej odsłonie spotkania ujrzała tylko jedną bramkę, na dodatek wynik był dość sensacyjny. Druga połowa rozpoczęła się od nacisku AZS, zespół dowodzony przed Bednarza raził nieskutecznością, brakowało przysłowiowej kropki nad i. W 28 minucie Wojskowi zdobyli dość przypadkową bramkę, Piotr Rumak próbował wybić piłkę spod własnej bramki, na nieszczęści przeciwników zrobił to na tyle precyzyjnie, że przelobował golkipera gospodarzy. Od momentu straty bramki studenci wycofali bramkarza i grali piątką zawodników na połowie rywala, niestety taki schemat gry kosztował ich utratę kolejnej bramki, po przechwycie i strzale z własnej połowy bramkę zdobył Marcin Lachowicz. Stracona kolejna bramka kompletnie podcieła skrzydła gospodarzom, brakowało charyzmy i woli walki, w ostatniej minucie meczu po szybkiej kontrze bramkę zdobył Łukasz Lesiuk, trafił do pustej bramki po podaniu Alana Adhama. Ostatecznie AZS przegrał 4:0 i bardzo mocno skomplikował sobie pozycje w tabeli. Wojskowi żeby mieć pewność, że w przyszłym sezonie zagrają w najwyższej klasie rozgrywkowej muszą pokonać będącego w słabszej formie Car-zone Wrocław, AZS powalczy w ostatnim meczu z Kantor Hit.