Skład: Piechnik, Zaborek, Wydrzycki, Kluska, Małecki
Skład: Adham, Słowiński, Lachowicz, Sałata, Antczak, Wojtasik, Rumak, Boniecki
7' Artur Wydrzycki
10' Rafał Kluska
16' Bartosz Zaborek
35' Marcin Małecki
36' Zbigniew Piechnik
12' Alan Adham (Rzut karny)
19' Rafał Boniecki
30' Alan Adham
38' Piotr Sałata
39' Fabian Wojtasik
Zawodnik meczu: Marcin Małecki (Najbardziej poświęcał się Marcin na boisku. Harował jak "wół" , strzelił ładnego gola, a w końcówce świetnie zastępował Zbigniewa Piechnika między słupkami! )

Kolejne starcie drużyn bijących się o utrzymanie. Obie drużyny mają przed tym spotkaniem po tyle samo punktów i jeszcze obie nie są pewne utrzymania w lidze. Zwycięstwo którejś z drużyn pozwoli jej oddalić się od strefy spadkowej. "Wojskowi" wydają się być faworytem, a to ze względu na to, że "Łosie" zjawili się na Redeco w mocnookrojonym składzie - bez zmian!

2' Pierwszy groźny strzał, autorstwa Rafała Bonieckiego i świetną interwencją popisuje się Zbigniew Piechnik!
3' Bartosz Zaborek z prawego skrzydła zamyka akcje swojej drużyny, lecz na posterunku jest Piotr Rumak, który popisuje się dobrą obroną!
4' (0:1) - Artur Wydrzycki strzela z pola karnego i piłka po interwencji Rumaka wpada do siatki.
4' (0:2) - Kolejny cios "Łosi". Rafał Kluska wychodzi sam na sam i pięknym lobem pokonuje Rumaka.
5' Adham zamyka akcje WSOWL mocnym strzałem i świetną interwencją popisuje się Piechnik!
7' (0:3) - Rozklepana defensywa "Wojskowych". Wydrzycki do Zaborka, Zaborek w tempo do Wydrzyckiego, który pakuje piłkę do pustej bramki!
8' - Czas dla WSOWL.
10' (0:4) - Rzut wolny dla Moose. Zaborek do Wydrzyckiego i świetnie broni Rumak. Po chwili jednak piłka trafia pod nogi Kluski, który przy słupku pakuje ją do pustej bramki!
11' Boniecki na wślizgu kończy akcje "Wojskowych" i dobrą interwencją nogami popisuje się Piechnik!
12' (1:4) - Lachowicz powalony w polu karnym "Łosi" i słusznie sędzia Damian Nowak wskazał na "wapno". Do piłki podchodzi Alan Adham i pewnym strzałem przy słupku nie daje szans Piechnikowi!
13' Wojtasik zamyka dobrą akcje swojej drużyny, ale jego strzał do boku zbija bramkarz.
14' - Czas dla FC Moose!
15' Prostopadłe zagranie Małeckiego i świetnie z opresji w sytuacji jeden na jeden z Kluską - wychodzi Rumak!
15' Płaski strzał Adhama minimalnie mija słupek bramki Moose!
16' Boniecki do Lachowicza i świetnie po strzale Marcina broni Piechnik. W odpowiedzi "Łosie" i dobrą interwencją po uderzeniu Zaborka popisuje się Rumak.
16' (1:5) - Bierna postawa WSOWL i Łukasz Zaborek wykorzystuje to z nabiegu trafiając w samo okienko bramki gospodarzy!
17' Mocne uderzenie Słowińskiego i kapitalnie po raz kolejny broni Piechnik.
18' Małecki staje oko w oko z Rumakiem i trafia wprost w bramkarza!
19' - Małecki z woleja strzela i ręką w polu karnym zagrywa Rafał Boniecki. Zostaje za to ukarany żółtą kartką i mamy rzut karny!
20' Do "jedenastki" podchodzi Robert Małecki i świetnie interweniuje Piotr Rumak!
22' Boniecki mocno strzela z prawego skrzydła i świetnie nogami broni Piechnik!
23' Wojtasik odgrywa w pole karne do Adhama, a Alan piętą chciał zaskoczyć bramkarza Moose, który po raz kolejny pewnie interweniuje!
26' Boniecki w tempo do wbiegającego w pole karne Adhama i Alan w dogodnej sytuacji strzela tak, że futbolówka mija słupek!
28' Od początku drugiej części meczu FC Moose skupia się wyłączenie na obronie wyniku. Narazie wychodzi im to bardzo dobrze, bowiem WSOWL jest dzisiaj bezradne pod bramką Piechnika.
29' - Czas dla "Wojskowych".
30' (2:5) - Rozmontowana defensywa Moose i z bliska piłkę do siatki pakuje Alan Adham!
31' Dwa groźne strzały Adhama i dwie świetne interwencje bramkarza!
32' Wydrzycki zamyka akcje "Łosi" i świetną paradą popisuje się Piotr Rumak.
33' Uderzenie Wydrzyckiego sprzed pola karnego i instyntkowana interwencja Rumaka. Po chwili mamy dwa słupki, najpierw po uderzeniu Adhama, potem po strzale Małeckiego!
35' (2:6) - Chyba jest już po meczu! Marcin Małecki centruje w pole karne i po lekkim rykoszecie, tuż przy słupku zaskoczony został Piotr Rumak!
35' - Czas dla FC Moose!
36' - Czerwona kartka za zagranie ręką przed polem karnym dla Zbigniewa Piechnika i do końca meczu Zbyszek nie zagra, a jego drużyna grać będzie w osłabieniu!
37' Świetna interwnencja Małeckiego po strzale Lachowicza!
37' WSOWL wycofuje bramkarza, a Rumaka zastępuje Sałata.
38' (3:6) - Rozklepana defensywa Moose. Sałata do Wojtasika, Wojtasik odgrywa do nabiegającego Sałaty, który umieszcza piłkę w siatce!
39' (4:6) - Potężna bomba Wojtasika i Fabian pokonuje Marcina Małeckiego!
39' Strzał Lachowicza - broni Małecki i znowu Małecki!

W starciu beniaminków emocji nie brakowało. Wynik był tutaj sprawą otwartą od pierwszej do osatniej minuty. Ostatecznie to FC Moose wykazało bardziej chłodną głowę i mimo braku ławki rezerwowych odniosło cenne zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie! Jeszcze dzisiaj o kolejne punkty WSOWL zagra z Nokią, z kolei "Łosie" podejmą w przyszłym tygodniu - niepokonanego lidera - Alpine Stars!