22.02 godz. 21:30, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Patałuch, Adham, Słowiński, Lachowicz, Sałata, Antczak, Wojtasik, Rumak, Boniecki
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Bogacz, Kuta, Bułka, Zmyślony, Grobelny, Laskowski
21' Rafał Boniecki
30' Rafał Boniecki
37' Fabian Wojtasik
40' Rafał Boniecki
Zawodnik meczu: Rafał Boniecki (Najgroźniejszy pod bramką Waskmańskiego. To właśnie dzieki bramkom Rafała - WSOWL zanotowało ważną wygraną. Ten wpisał się na listę trzykrotnie. )

Po przegranej "Wojskowych" z FC Moose - ich plany na utrzymanie w Superlidze mocno się pookomplikowały, żeby ciągle móc marzyć o pozostaniu w Wrocbalowym raju - drużyna Jarosława Patałucha musiała pokonać Nokię. Nokię, która również nie radzi sobie najlepiej i również broni się przed spadkiem! Tutaj nikt nie może pozwolić sobie na stratę punktów - żadna z tych drużyn tanio skóry nie sprzeda!

2' Początek spotkania lepszy w wykonaniu WSOWL, które wymieniając dużo podań stara się rozmontować defensywę Noki.
3' Uderzenie Adhama sprzed pola karnego minimalnie mija bramkę.
8' Na boisku wieje nudą - ciągle pod grą "Wojskowi", ale bez konkretów.
9' Fabian Wojtasik z bliska strara się zaskoczyć Łukasza Waskmańskiego, ale świetnie interweniuje golkiper Noki.
10' - Czas dla drużyny Jarosława Patałucha!
11' Wojtasik strzela i dobrze interweniuje Waskmański. Po chwili pierwszy groźny strzał Noki i świetna parada Piotra Rumaka po strzale Michała Kuty!
13' Grzegorz Bogacz na lewe skrzydło do Pawła Bułki, który zamyka akcje strzałem w Rumaka. Po chwili strzał oddaje Adham i pewnie piłkę łąpie Waskmański.
14' Adham z bliska strzela na bramkę, ale znowu dobrze interweniuje bramkarz Noki.
16' Patałuch zgrywa do Słowińskiego, Słowiński prostopadle do będącego w polu karnym Lachowicza, który mając przed sobą tylko bramkarza - trafia wprost w niego.
18' Na piłce poślizgnął się Marcin Lachowicz i zwija się z nudów.
19' Słupek po uderzeniu Grzegorza Bogacza.
21' (0:1) - Mocne otwarcie drugiej połowy w wykonaniu WSOWL i Łukasza Waskmańskiego pokonuje Rafał Boniecki. Piękny strzał Rafała w okienko!
24' Uraz Wojciecha Jastrzębskiego, który mocno zwija się z bólu.
25' Boniecki uderza z dynstansu i pewnie chwyta futbolówkę Waskamański. Po chwili Bułka w kontrze, ale będąc w polu karnym - źle odegrał.
26' Rafał Boniecki staje oko w oko z Łukaszem Waskmańskim i przegrywa ten pojedynek!
27' Bogacz wychodzi sam na sam i zbyt długo czekał z oddaniem strzału, tak, że przyblokowali go defensorzy!
29' Sałata niedokładnie dogrywa do Wojtasika i godzi ich wszystkich Waskmański.
30' (0:2) - Szybka kontra WSOWL. Wojtasik wystawia piłkę na pustą bramkę Bonieckiemu i ten nie myli się podwyższając wynik tego meczu!
31' Patałuch przegrywa pojedynek z Waskmańskim, a...Jastrzębski z Rumakiem!
32' - Czas dla "Wojskowych".
33' Lachowicz zamyka akcje głową i minimalnie piłka po jego uderzeniu mija słupek!
34' Bogacz przyjmuje górną piłkę za plecy obrońców i uderzając z woleja przenosi piłkę nad poprzeczką.
36' - Czas dla Noki.
37' - Żółta kartka dla Fabiana Wojtasika za powstrzymanie groźnie zapowiadającej się kontry!
38' Krótko rozegrany rzut wolny. Gorszkowski wykłada piłkę Bułce i kapitalnie po mocnym strzale Pawła - interweniuje Piotr Rumak!
39' Laskowski strzela i pewnie piłkę łapie Rumak!
40' (0:3) - Popularny "Boniek" strzałem pod poprzeczkę pokonuje Waskmańskiego, przypieczętowując tym samym wygraną!

Dzięki wygranej "Wojskowi" ciągle pozostają w grze, ale muszą punktować i w kolejnych meczach. Nokia jest teraz lepsza jedynie od RTV Euro AGD i wiele na to wskazuje, że team Wojciecha Jastrzębskiego za rok grać będzie na boisku 1 ligi! W kolejnym meczu już w czwartek zespół Jarosława Patałucha zagra z AZS UP Wrocław, z kolei podejmie zamykających stawkę "Ertefałówców"!