22.02 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Paukszt, Turski, Rejmer, Strojec, Hajdamowicz, Pyzłowski, Galuś, Parossa
Skład: Nowicki, Andruszko, Drupka, Szyngiera, Żbik, Rybiński, Zakrzewski, Jaskólski
9' Jakub Rejmer
10' Kamil Pyzłowski
11' Konrad Hajdamowicz
15' Grzegorz Paukszt
30' Kamil Pyzłowski
8' Piotr Drupka
15' Rafał Rybiński
17' Łukasz Zakrzewski
22' Rafał Andruszko
31' Grzegorz Paukszt (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Radosław Parossa (Godnie zastąpił w bramce Piotra Turskiego popisując się wieloma wspaniałymi interwencjami. Na wyróżnienie zasługuje również jego klubowy kolega - Kamil Pyzłowski. )

Ciężko będzie Kantorowi przeciwstawić się "Alpinie", ale ich tajną bronią może być duet - Jaskólski - Żbik, który ongiś zdobywał gole dla teamu Arkadiusza Majby! Ta znajmość może podziałać też w przeciwnym kierunku.... My mimo wszystko liczymy, że będzie to piłarskie święto! Niestety Kantor zagra bez kontuzjowanego Kamila Żbika, z kolei między słupkami Alpine Stars, zastępując Piotra Turskiego - stanie były zawodnik The Celestes i The Lions - Radosław Parossa!

2' Rafał Rybiński staje przed szansą na zdobycie gola, najpierw głową zamykając akcje trafia w poprzeczke, po chwili dobija i kapitalnie broni zastępujący Piotra Turskiego w bramce - Radosław Parossa!
3' Parossa wygrywa pojedynek jeden na jeden z Mateuszem Jaskólskim.
5' Twarda gra z obu stron i lepiej od początku prezentuje się Kantor HIT.
8' - Żółtka kartka dla Piotra Drupki, za faul na Pyzłowskim.
9' (0:1) - Rzut wolny przed polem karnym. Piotr Galuś podaje w tempo do Jakuba Rejmera, który z bliska pokonuje Grzegorza Nowickiego.
10' (0:2) - Grzegorz Paukszt popędził prawą flanką i wystawił piłkę jak na tacy - Kamilowi Pyzłowskiemu, który płaskim uderzeniem podwyższył prowadzenie swojej drużyny.
11' (0:3) - Wspaniałe odegranie Pyzłowskiego do Konrada Hajdamowicza, który wychodzi sam na sam i strzałem przy słupku nie daje żadnych szans Nowickiemu!
12' Rybiński strzela z linii pola karnego i świetną interwencją popisuje się Parossa.
14' Jaskólski obraca się z Pauksztem na plecach i strzałem z woleja stara się zaskoczyć Parossę, który jednak fantastycznie broni.
15' - Paukszt powala wychodzącego na czystą pozycje Jaskólskiego i mamy żółty kartonik.
15' (1:3) - Rafał Rybiński podchodzi do rzutu wolnego i techniczym, mocnym strzałem pokonuje Radosława Parossę!
16' Pyzłowski w indywidualnym rajdzie przgrywa pojedynek z Robertem Nowickim!
17' (2:3) - Jaskólski będąc tyłem do bramki, zgrywa piłkę do lepiej ustawionego Zakrzewskiego, który mocnym strzałem przy słupku nie daje żadnych szans Parossie!
18' Indywidualna akcja Hajdamowicza i świetną paradą popisuje się Nowicki zatrzymując w porę Konrada!
22' - Rafał Andruszko fauluje przed polem karnym Kamila Pyzłowskiego - mamy rzut wolny i żółtą kartkę!
23' Rybiński prostopadle podaje do Zakrzewskiego, który przegrywa pojedynek jeden na jeden z Parossą.
25' Jaskólski mija ostatniego obrońcę i w dogodnej sytuacji odgrywa do lepiej ustawionego Zakrzewskiego - jednak zbyt mocno i Łukasz nie dochodzi do piłki.
27' Alpine od początku drugiej odsłony przyczajone w defensywie, czyha na kontry - to Kantor prowadzi grę, ale nie może przebić się przez świetnie grającą defensywę "Gwiazd".
30' (2:4) - Pyzłowski wygrywa przebitkę z obrońcą Kantoru i płasko strzela przy wychodzącym do interwencji Nowickim. Piłka wpada do siatki i mamy już dwumbrakową przewagę AP!
31' (3:4) - Zakrzewski na prawe skrzydło do Jaskólskiego. Mateusz ostro wbija piłkę w pole karne, a w nim pechowo futbolówkę do własnej siatki pakuje Grzegorz Paukszt.
32' Rozmontowana defensywa Kantoru i w ostatniej chwili zablokowany przed oddaniem strzału Konrad Hajdamowicz.
36' Ciągle grę prowadzi Kantor, ale nic z tego nie ma. Jaskólski z ostrego kąta i wprost w koszyczek Parossie.
38' Rybiński z prawego skrzydła kończy akcje i fenomenalnie broni golkiper Alpine Stars.
39' Kantor wycofuje bramkarza i ciągle atakuje, ale zbyt długo rozgrywa.

Hit w Superlidze nie zawiódł i do końca nie wiadomo było kto zwycięży! Ostatecznie klasę po raz kolejny pokazało Alpine Stars, które jest maleńki krok od wywalczenia sobie tytułu mistrzowskiego. Kantor szanse na "majstra" bezapelacyjnie stracił, lecz nadal liczy się w walce o brązowe medale! Następny mecz lidera to starcie z Apgeo.pl Sokół Wrocław, zaś drużyna Dariusza Szyngiery "skrzyżuje rękawice" z kamieniarstwo.abc.pl.