21.02 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 9
( 2 : 5 )
Skład: Nowicki, Andruszko, Drupka, Szyngiera, Żbik, Zakrzewski, Jaskólski
Skład: Kopyś, Jakubowski, Niciński, Szozda, Zieliński, Stopka
4' Mateusz Jaskólski
7' Andrzej Szozda (Gol samobójczy)
10' Kamil Żbik
11' Mateusz Jaskólski
16' Rafał Andruszko
22' Mateusz Jaskólski
25' Rafał Andruszko
28' Mateusz Jaskólski
38' Kamil Żbik
14' Łukasz Kopyś
20' Andrzej Szozda
31' Łukasz Kopyś
Zawodnik meczu: Łukasz Zakrzewski (Lider defensywy trzykrotnie ratował swoją drużynę przed utratą gola - wybijając piłkę z linni bramkowej. Mocno harował na boisku, żeby jego koledzy mogli strzelać bramki. Na wŁyróżnienie zasługuje również Mateusz Jaskólski - autor 4 trafień. )

Będące jeszcze bez punktów w tym sezonie RTV Euro AGD "skrzyżuje rękawice" z walczącym o medale na koniec sezonu - Kantor HIT-em. Po ostatnim blamażu, teraz "Ertefałowcy" będą chcięli w lepszym stylu schodzić z boiska. Ewentualne punkty w tym meczu dałyby RTV impuls do tego, by powalczyć o utrzymanie w lidze. Ciężko Łukaszowi Kopysiowi i spółce będzie przeciwstawić się mocnemu Kantorowi, który musi zwyciężyć, by móc ciągle walczyć o najwyższe cele. Czy Marcin Niciński powstrzyma fenomenalny duet - Jaskólski - Żbik?

4' (0:1) - Po anemicznym początku - Mateusz Jaskólski oddał strzał z dystansu i piłka przy słupku zaskoczyła Marcina Nicińskiego. Golkiper RTV nawet nie zareagował.
7' (0:2) - Rozklepana defensywa "Ertefałowców" - Łukasz Zakrzewski zagrywa w pole karne, a w nim pechowo piłkę do własnej siatki pakuje Andrzej Szozda!
8' Bartosz Zieliński staje przed szansą na gola kontaktowego, ale z bliska trafia w Roberta Nowickiego!
10' (0:3) - Żbik zamyka centrę Zakrzewskiego trafiając do pustej bramki!
11' (0:4) - Mateusz Jaskólski podchodzi do rzutu wolnego i mocnym strzałem znowu zaskakuje Marcina Nicińskiego, który po raz kolejny nie zareagował.
12' Kopyś przegrywa pojedynek z Nowickim.
14' (1:4) - Łukasz Kopyś strzela z dystansu i zaskakuje tym samym Roberta Nowickiego!
15' Kamil Żbik techniczym strzałem trafia w poprzeczkę.
16' (1:5) - Żbik w tempo zagrywa do lepiej ustawionego Rafała Andruszko, który z bliska trafia do pustej bramki.
17' Zieliński będąc w polu karnym obija bramkarza rywali dwukrotnie.
18' Zakrzewski podaje do Jaskólskiego, który trafia w słupek!
19' Kopyś starał się przelobować Nowickiego, ale piłkę z linii bramkowej wybija w ostatniej chwili bramkarz.
20' (2:5) - Szozda zdobywa gola dla RTV rehabilitując się tym samym za bramkę samobóczją.
21' Zieliński obraca się z obrońcą na plecach i z woleja trafia w Nowickiego.
22' (2:6) - Mateusz Jaskólski kończy akcje swojej drużyny i płaskim strzałem pokonuje Marcina Nicińskiego.
23' Kopyś zamyka akcje RTV i trafia w słupek.
24' Marcin Niciński wygarnął piłkę spod nóg Zakrzewskiemu.
24' Uderzenie Kopysia z dystansu istynktownie broni Nowicki.
25' (2:7) - Rafał Andruszko uderza z lewej flanki i piłka od słupka wpada do siatki.
27' (2:8) - Szybko rozegrany rzut wolny przez Kantor. Jaskólski do Żbika, Żbik do Jaskólskiego i Mateusz płaskim strzałem pokonuje Marcina Nicińskiego.
28' Żbik do Szyngiery, a Darek z bliska przenosi piłkę nad poprzeczką.
31' (3:8) - Łukasz Kopyś zdobywa trzecią bramkę dla RTV w tym meczu!
34' Jaskólski w tempo do Szynigery, a Darek trafia wprost w Marcina Nicińskiego.
35' Szynigera dostaje piłkę na pole karne, wygrywa przebitkę z obrońcą RTV i strzela minimalnie koło słupka bramki "Ertefałowców".
37' Zieliński w indywidualnym rajdzie płasko uderza i pewnie piłkę między nogami łapie Nowicki.
38' (3:9) - Jaskółski podaje do Żbika, a Kamil bez problemów pakuje piłkę do siatki.
39' Rozklepana defensywa Kantoru i piłkę z pustej bramki po strzale Kopysia wybija Zakrzewski.
40' Mocna próba Kopysia i świetna parada Nowickiego.

Wiele na to wskazuje, że RTV Euro AGD w przyszłym sezonie zagra z powrotem w 1 lidze. Zespół Piotra Jakubowskiego musiałby teraz wygrać wszystko do końca i liczyć na potknięcia innych walczących o utrzymanie. Kantor krok po kroczku, nie stawiany w roli faworyta pnie się ku górze i może zaatakować strefę medalową! Przyszły mecz AGD-owców to starcie z Kamieniarstwem. Zespół Dariusza Szyngiery zaś zagra z Alpine Stars!