21.02 godz. 19:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kublik, Sobolewski, Guziejewski, Kłodnicki, Małecki, Kotwicki, Siódmiak, Sepetowski, Ciesielski
Skład: Kuzyk, Piechnik, Stefańczyk, Radota, Zaborek, Wydrzycki, Widera
3' Karol Siódmiak
15' Robert Małecki
18' Robert Małecki
29' Robert Małecki
31' Krzysztof Kotwicki
25' Rafał Radota (Rzut karny)
39' Rafał Radota
Zawodnik meczu: Robert Małecki (Podczas słabszej dyspozycji takich gwiazd jak Kublik, Siódmiak czy Kotwicki - Robert brał na siebie ciężar gry - dużo walczył i w efekcie zdobył dwie ważne bramki.)

Starcie outsidera z obrońcą trofeum zapowiada się jednostronnie. Wiemy już, że drużyna Damiana Guziejewskiego nie obroni tytułu mistrzowskiego, ale ciągle ma szanse na medale na koniec sezonu. Jednak, żeby o takich marzyć muszą uporać się z walecznymi "Łosiami", które po ostatnim meczu oddanym walkowerem - dzisiaj będą chcieli się zrehabilitować. Czy beniaminek zatrzyma ligowego hegemona?

2' Początek meczu dosyć wyrównany.
3' (0:1) - Karol Siódmiak wykorzystuje podanie Krzysztofa Kotwickiego i strzałem z dystansu zaskakuje Zbigniewa Piechnika!
6' Nieco nudne to spotkanie, ale to ze względu na taktykę. Car Zone stara się kreować grę - Moose skupione na defensywie - nie chce iść an wymianę ciosów.
9' Nudę na boisku przerwała pomysłowa akcja w ekipie Car Zone. Karol Siódmiak podszedł do rzutu wolnego, specjalnie upadł i upadając głową zgrał do lepiej ustawionego Damiana Guziejewskiego, który trafił w obrońcę!
10' Przemysław Stefańczyk uderza z dystansu i świetnie broni Bartosz Ciesielski.
11' Adrian Kublik w kontrze trafia wprost wychodzącego Piechnika.
12' - Czas dla Moose.
15' (0:2) - Rozmontowana defensywa "Łosi" - Maciej Sepetowski zgrywa do Roberta Małeckiego i ten z pierwszej piłki pokonuje Zbigniewa Piechnika.
17' Kontra Car Zone - Guziejewski w tempo do Małeckiego i Robert trafia wprost w wychodzącego bramkarza.
18' (0:3) - Małecki dostaje piłkę i z dość ostrego kąta pięknym strzałem pokonuje Piechnika.
21' Siódmiak w tempo zgrywa do Kotwickiego, a strzał Krzyśka minimalnie mija słupek.
22' Indywiudalna akcja Adama Widery i jego strzał mija bramkę.
22' Znowu akcja Widery - Adam odgrywa w tempo do Przemysława Stefańczyka, który trafia w słupek!
24' Damian Guziejewski z bliska trafia wprost w wychodząćego Piechnika.
25' (1:3) - Bartosz Ciesielski fauluje zawodnika Moose w polu karnym i mamy "jedenastkę". Do piłki podchodzi Rafał Radota i pewnie egzekwuje ten stały fragment.
27' Dwójkowa akcja Car Zone. Kublik prostopadle do wybiegającego Małeckiego, a Robert przegrywa pojedynek z Piechnikiem!
29' - Przerwanie korzystnej sytuacji faulem przez Małeckiego i słuszna żółtka kartka dla Roberta.
31' (1:4) - Kotwicki przyjmuje dłuższą piłkę od Siódmiaka. Krzysiek przyjmuje piłkę w polu karnym i z woleja pokonuje Zbigniewa Piechnika!
32' Widera oddaje zaskakujący strzał i trafia wprost w Ciesielskiego. Po chwili Kotwicki uderza w Piechnika. Mamy otwarty mecz, ale celniej strzelają dzisiaj gracze Damina Guziejewskiego!
33' - Czas dla drużyny Grzegorza Kuzyka.
35' Widera indywiudalnie minął dwóćh obrońców Car Zone, ale ostatkami sił trafił tylko w boczną siatkę.
37' Samotna akcja Stefańczyka zakończona strzałem koło bramki.
39' (2:4) - Uderzenie Stefańczyka z autu w słupek - nie zorietnował się Ciesielski i do pustej bramki futbolówkę dobił Radota.
40' Radota przegrywa pojedynek z Ciesielskim.

FC Moose postawiło trudne warunki Car Zonowi, ale to nie dało im kolejnych cennych oczek potrzebnych do utrzymania. Drużyna Damiana Guziejewskiego ciągle ma szanse na medale na koniec sezonu, ale oprócz własnych zwycięstw - Adrian Kublik i spółka muszą również liczyć na wpadki innych. Obie drużyny w najbliższym czasie zagrają bardzo ważne dla siebie mecze. Car Zone "skrzyżuje rękawice" z kamieniarstwo.abc.pl, z kolei "Łosie" już jutro podejmą innego walczącego o utrzymanie - WSOWL!