21.02 godz. 19:00, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
9 : 12
( 3 : 8 )
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Majchrowicz
Skład: Nowak, Dziubczyński, Krajewski, Matejko, Gutwiński, Chudzik, Bednarz
3' Łukasz Majchrowicz
8' Łukasz Majchrowicz
9' Łukasz Majchrowicz
13' Krzysztof Suchecki
16' Łukasz Majchrowicz
18' Krzysztof Suchecki
19' Marcin Nowakowski
20' Łukasz Majchrowicz
29' Krzysztof Suchecki
30' Łukasz Majchrowicz
36' Marcin Nowakowski
39' Krzysztof Suchecki
1' Mateusz Chudzik
7' Mateusz Chudzik
8' Kamil Dziubczyński
21' Adam Gutwiński
24' Marcin Krajewski
31' Sebastian Bednarz
32' Sebastian Bednarz
33' Kamil Dziubczyński
36' Mateusz Chudzik
Zawodnik meczu: Łukasz Majchrowicz (Zabójczo skuteczny pod bramką AZS-u. Lider ofensywy, który strzelił 6 bramek i zanotował dwie asysty. )

W Superlidze na przeciw siebie staną walczący o utrzymanie AZS UP Wrocław i mierzące w złote medale 4W Team. Drużyna z Uniwersytetu Przyrodniczego nie wygrała jeszcze z nikim z górnej półki i dzisiaj będzie chciała to zmienić. Zespół Piotra Kęszyckiego mimo braku ławki rezerwowych będzie faworytem tego meczu. Liczymy na ciekawe widowisko.

1' (1:0) - Mocny początek AZS-u i w pierwszej akcji tej drużyny, piłkę do siatki pakuje Mateusz Chudzik, wykorzystując podanie Kamila Dziubczyńskiego.
3' (1:1) - Dobra akcja 4W Team. Przemysław Stasiak strzela z pola karnego po czym świetnie broni Wojciech Nowak, jednak do dobitki jak spod ziemi wyrasta Łukasz Majchrowicz i przy słupku pakuje piłkę do siatki!
4' Stasiak z dystansu i dobra interwencja Nowaka.
5' Kamil Dziubczyński schodzi do środka i oddaje mocny strzał przy słupku, który świetnie nogą broni Piotr Kęszycki.
6' Stasiak w tempo do Majchrowicza, a ten z ostrego kąta trafia wprost w bramkarza.
7' (2:1) - Chudzik oddaje płaski strzał sprzed pola karnego i piłka tuż przy słupku wpada do siatki.
8' (3:1) - Rozklepana defensywa 4W - sam na sam wychodzi Chudzik, mija bramkarza, po czym oddaje piłkę lepiej ustawionemu Dziubczyńskiemu, który pięknym strzałem od poprzeczki zdobywa gola.
8' (3:2) - Odpowiedz "Białych" i w sytuacji jeden na jeden z Nowakiem nie myli się Majchrowicz.
9' (3:3) - Szybka kontra 4W. Stasiak w tempo do Majchrowicza, który z dość ostrego kąta umieszcza piłkę w siatce. Znowu mamy remis!
11' Dobra akcja AZS-u i po podaniu Krajewskiego, Chudzik staje przed szansą na zdobycie gola - niestety po jego uderzeniu świetnie interweniuje Piotr Kęszycki.
13' (3:4) - Majchrowicz prostym zwodem mija obrońcę i wykłada idealnie piłkę do Krzysztofa Sucheckiego. Krzysiek mając przed sobą pustą bramkę - nie myli się i 4W już prowadzi.
14' Potężne uderzenie z dystansu Sebastiana Bednarza po którym kapitalnie interweniuje Kęszycki.
16' Mocny strzał Stasiaka wybity z linii przez obrońcę rywali.
16' (3:5) - Majchrowicz wykorzystuje dobre zagranie Nowakowskiego i zdobywa kolejną bramkę.
17' W gazie jest dzisiaj Majchrowicz. Łukasz mija dwojkę rywali i w ostateczności przegrywa pojedynek z Nowakiem.
18' (3:6) - Kontra 4W - Majchrowicz położył bramkarza i odegrał w tempo do Sucheckiego. Krzysiek również na łopatkach usadził ostatniego obrońcę i zmieścił piłkę przy powracającym golkiperze.
19' (3:7) - Nowakowski zdobywa kolejną bramkę dla 4W Team.
20' (3:8) - Stasiak przechwycił piłkę od gracza AZS-u i razem z Majchrowiczem wyszedł na jednego Nowaka. Przemek położył bramkarza i odegrał do lepiej ustawionego Łukasza, który nie pomylił się i pokonał bramkarza rywali.
21' Uderzenie Sucheckiego przed siebie zbija Nowak. Do dobitki podchodzi Stasiak i z woleja przenosi piłkę nad poprzeczką.
21' (4:8) - Kontra drużyny z UP - Chudzik zagrywa do Gutwińskiego, a ten na wślizgu pokonuje Kęszyckiego.
23' Wspaniała parada Kęszyckiego po strzale Gutwińskiego.
24' (5:8) - Marcin Krajewski zmniejsza przewagę rywali, skutecznie zamykając akcje swojej drużyny.
26' Dziubczyński w kontrze do Bednarza, a ten lobem starał się pokonać wychodzącego Kęszyckiego. Jednak ta próba mu się nie powiodła.
27' Bednarz z dystansu i słupek ratuje Kęszyckiego.
29' Wspaniały rajd Chudzika, który wychodząc na Kęszyckiego odgrywa do lepiej ustawionego Bednarza, który nie trafia na pustą bramkę!
29' (5:9) - Rzut wolny dla "Białych". Do piłki podchodzi Krzysztof Suchecki i płaskim uderzeniem zaskakuje Wojciecha Nowaka.
30' (5:10) - Suchecki wrzuca futbolówkę w pole karne do Majchrowicza, a ten czubkiem buta umieszcza piłkę w siatce.
31' (6:10) - Bednarz dostaje piłkę przed polem bramkowym, odwraca się w nim i z woleja strzela koło wychodzącego Kęszyckiego.
32' (7:10) - Bednarz strzałem z woleja pokonuje bramkarza 4W.
33' (8:10) - Rozklepana defensywa drużyny Piotra Kęszyckiego i Kamil Dziubczyński umieszcza piłkę w pustej bramce.
36' (8:11) - Majchrowicz wbiega w pole karne wcześniej mijając obrońcę i odgrywa w tempo do Nowakowskiego, który bez problemów pakuje piłkę do pustej bramki.
36' (9:11) - Gutwiński zagrywa w pole karne do Chudzika, a ten zdobywa bramkę uderzając tuż przy słupku.
37' Stasiak w słupek!
38' Instynktowana interwencja Nowaka po uderzeniu Stasiaka.
39' (9:12) - Majchrowicz do Sucheckiego i Krzysiek z bliska pakuje piłkę do siatki.

Rzadko się zdarza, aby w meczu Superligi wpadło aż 21 bramek i nie mówimy tu o meczu do jednej bramki. Obie drużyny postawiły na grę ofensywną i nie mogliśmy się nudzić na Redeco. Ostatecznie po wielkich emocjach wygrywa 4W Team, które nie traci nadzei na tytuł mistrzowski i przynajmniej do jutra będzie liderem Superligi. AZS ciągle nie jest pewny swego i musi zacząć punktować, by móc spokojnie się utrzymać. Swoje najbliższe mecze obie drużyny zagrają z Apgeo.pl Sokołem Wrocław!