17.02 godz. 21:30, Chełmońskiego 43, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Barton, Krajewski, Matejko, Gutwiński, Chudzik, Bednarz, Kupiec, Myczewski, Burzyński
Skład: Paukszt, Turski, Rejmer, Kubasiewicz, Czajka, Chmiel, Strojec, Zdun, Hajdamowicz, Galuś
5' Mateusz Barton
26' Mateusz Barton
32' Mateusz Chudzik
40' Mateusz Barton
2' Konrad Hajdamowicz
16' Jacek Zdun
19' Adam Kubasiewicz
36' Mateusz Barton (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Mateusz Barton (Zawodnik AZS UP był najaktywniejszą postacią na boisku, jako jedyny potrafił pokonać dobrze dysponowanego Piotra Turskiego.)

Wyjątkowo we wtorek został rozegrany mecz pomiędzy Alpine Stars a AZS UP. Spotkanie zaplanowane począrtkowo na 14 lutego zostało przełożone na prośbę AZS-u i za zgodą Alpiny. Chociaż to zespół Sebastiana Bednarza grał na własnym terenie to bardzo szybko, bo już w 2 minucie, po golu Konrada Hajdamowicza na prowadzenie wyszli Alpine Stars. Radość ze zdobytego gola już trzy minuty później przerwał Mateusz Barton i walka o trzy punkty rozpoczęła się od nowa.

Dalsza część meczu wciąż była bardzo wyrównana, dopiero w 16 minucie bramkę na 2:1 zdobył Jacek Zdun. Były zawodnik AZS UP pokonał Mateusza Chudzika płaskim strzałem. Po chwili AZS mógł wyrównać lecz nie potrafił wykorzystać trójkowej kontry. Trzy minuty po golu Zduna było już 3:1, Adam Kubasiewicz nie dał szans bramkarzowi rywala strzelając zza pola karnego a piłka przed wpadnięciem do siatki odbiła się od lewego słupka.

Po zmianie stron AZS rzucił się do odrabiania strat ale obrońcy i bramkarz Alpiny byli czujni. W 24 minucie dobre podanie od Myczkowskiego zmarnował Mateusz Barton, który przegrał pojedynek sam na sam z Turskim. Dwie minuty później Barton po raz drugi w tym meczu znalazł sposób na bramkarza Alpiny i płaskim strzałem w długi róg zdobył kontaktową bramkę.

W 32 minucie za wślizg za polem karnym, żółta kartkę zobaczył bramkarz AZSu ale Alpina nie potrafiła wykorzystać gry w przewadze. Dopiero w 36 minucie po strzale Kubasiewicza, niefortunna interwencja Bartona sprawiła, że piłka wpadła do bramki AZSu. Czas uciekał, AZS wycofał bramkarza ale kolejnego gola strzelił dopiero w 40 minucie, jego autorem był nie kto inny jak najskuteczniejszy tego dnia na parkiecie przy Chełmońskiego, Mateusz Barton. Na wyrównanie studentom brakło już czasu i Alpina zdobywając trzy punkty odzyskała pozycję lidera Superligi.