15.02 godz. 21:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 2 )
Skład: Nowicki, Andruszko, Drupka, Szyngiera, Żbik, Rybiński, Zakrzewski, Jaskólski
Skład: Patałuch, Kotuła, Adham, Zapart, Lachowicz, Wojtasik
3' Piotr Drupka
9' Łukasz Zakrzewski
23' Rafał Andruszko
27' Kamil Żbik
27' Rafał Rybiński
35' Rafał Rybiński
36' Łukasz Zakrzewski
38' Rafał Rybiński
40' Łukasz Zakrzewski
2' Wiktor Zapart
15' Alan Adham
21' Alan Adham
38' Jarosław Patałuch
Zawodnik meczu: Kamil Żbik (Kamil zdobył ważną bramkę, która sprawiła, że jego koledzy poczuli wiatr w żagle i pewnie ograli Wojskowych.)

Za WSOWL ciężki mecz z kamieniarstwem-abc, teraz muszą powalczyć o punkty z Kantorem HIT gdyż widmo spadku powrotu do 1 ligi ma coraz większe oczy. Kantor pomimo kilku potknięć wciąż liczy na miejsce w pierwszej trójce i kto wie czy jak co roku im się to nie uda po raz kolejny.

1' No to rozpoczynamy ostatnie spotkanie w dniu dzisiejszym!
2' - Sędzia nakazuję wznowienie gry "gwizdek", niestety Wiktor Zapart wykonuje aut bez uprzedniego "gwizdka" arbitra i otrzymuje za swoje zachowanie żółty kartonik.
3' (0-1) - Grę w przewadze wykorzystują zawodnicy Kantor Hit. Na listę strzelców wpisuje się Piotr Drupka.
5' Na boisku od pierwszych minut lepiej prezentują się gracze w biało-czerwonych strojach.
6' Trwa oblężenie bramki Wojskowych przez graczy Dariusza Szyngiera!
7' Ależ kiks Rafała Rybińskiego, który nie trafia z najbliższej odległości do pustej bramki!
9' (0-2) - Kontrę Kantoru Hit na gola zamienia Łukasz Zakrzewski.
10' Próba przelobowania Kotuły okazuje się nie udana, bramkarz Wojskowych bez problemów chwyta piłkę.
11' - Czas dla podopiecznych Jarosława Patałucha.
12' Dwójkowa akcja Rybińskiego z Zakrzewski, ten drugi zagrywa do Rafała, lecz strzał gracza z numerem 10 trafia w poprzeczkę bramki Wojskowych.
13' Piekielnie mocno z dystansu uderza Alan Adham, lecz próba ta okazuje się niecelna.
14' Świetną interwencją w obronie popisuje się Jarosław Patałuch, który swoją ofiarnością, wybija futbolówkę zmierzająca wprost do bramki!
15' (1-2) - Fatalne wybicie piłki przez Nowickiego! Futbolówka trafia w Adhama i wpada do bramki! Dzięki temu trafieniu, Wojskowi łapią kontakt!
18' Ostatnie akcje zawodników Kantoru bardzo niecelne, brakuje dokładności w ostatnim podaniu!
21' (2-2) - Alan Adham przejmuje futbolówkę przed własnym polem karnym, robi z nią parę metrów i oddaje piekielnie mocny strzał na bramkę rywala. Strzał ten zatrzymuje się dopiero w siatce bramki strzeżonej przez Roberta Nowickiego i mamy remis!
23' (2-3) - Krótko trwała radość Wojskowych z remisu! Rafał Andruszko wyprowadza Kantor na prowadzenie.
25' Piekielnie mocne uderzenie z dystansu Marcina Lachowicza, lecz na jego nieszczeście piłka odbija się od pleców rywala i wychodzi na aut.
27' - Na boisku z bólu zwija się Jarosław Patałuch.
27' (2-4) - Kamil Żbik strzałem z dystansu powiększa prowadzenie swojego zespołu.
27' (2-5) - Rafał Rybiński po raz drugi wpisuje się na listę strzelców w dzisiejszym spotkaniu.
31' Po dwóch ciosach, jakie zafundowali Wojskowym gracze Kantoru, tempo spotkania nieco opdało.
32' Jakub Kotuła wygrywa pojedynek z Piotrem Drupka.
32' Po uderzeniu z rzutu wolnego Andruszki piłka odbija się od poprzeczki i wraca do gry.
34' Kamil Żbik zmarnował świetną kontrę swojego zespołu...
35' (2-6) - Kontra gości, Andruszko zagrywa piłkę na wolne pole do Rybińskiego, a ten bez problemów pakuje ją do pustej bramki.
36' (2-7) - Kolejną bramkę dla Kantoru zdobywa Łukasz Zakszewski.
38' - Za faul przed własnym polem karnym czerwoną kartką ukarany Jarosław Patałuch.
38' (2-8) - Uderzeniem z rzutu wolnego, gola zdobywa Rafał Rybiński.
40' (2-9) - Łukasz Zakszewski kompletuje hattricka!

Spotkanie to było wyrównane tylko do 27 minuty, wtedy wraz z upływem czasu, z sił opadali grający bez zmian gracze WSOWL. Żbiku i spółka brutalnie wykorzystali fakt "świeżości" i gry z trzema zmiennikami i pewnie zdobyli komplet punktów.