15.02 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Celmer, Zaborowski, Lis, Rorat, Kopeć, Gołdyń, Zaborowski, Ślepecki, Chołuj, Goclon
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Goławski, Grobelny, Laskowski
22' Marcin Gołdyń
26' Oliwier Goclon
27' Rafał Rorat
29' Przemysław Gorszkowski (Gol samobójczy)
31' Mateusz Chołuj
33' Mateusz Chołuj
9' Piotr Laskowski
14' Wojciech Jastrzębski
25' Piotr Laskowski
Zawodnik meczu: Mateusz Chołuj (W końcówce spotkania wziął ciężar gry na swoje barki, czym poprowadział przyjezdnych do kompletu punktów.)

Drugi pojedynek Noki to gra o wiele bardziej wymagająca, bowiem "Fioletowi" zagrają z Kamieniarstwem, którego notowania stoją bardzo wysoko. Dawny Team Bielawa również zgłosił swoją chęć walki o medale, tak więc nie zlekceważy przeciwnika i będzie starał się ugrać kolejne 3 oczka! Nokia potrzebuje punktów jak tlenu i jeżeli w ten weekend jakiś nie zdobędzie, to za rok będziemy ją oglądać w 1 lidze!

1' Kamieniarstwo rozpoczyna swój pierwszy pojedynek w dniu dzisiejszym.
2' Łukasz Waksmański zatrzymuje strzał Oliwiera Goclona.
3' Oliwier Goclon trafia nieczysto w futbolówkę i bez problemu łapie ją bramkarz Nokii.
5' Po strzale z dystansu Rafała Lisa, mamy rzut rożny dla Kamieniarstwa.
9' (1-0) - Piotr Laskowski otwiera wynik spotkania.
11' Kamieniarstwo blisko wyrównania, lecz Rafał Rorat nie zamyka akcji swojego zespołu.
13' Wojciech Jastrzębski uderza z dystansu, lecz szczęsliwą interwencją popisuje się Marcin Celmer.
14' (2-0) - Grzegorz Goławski dogrywa idealną piłkę do Wojciecha Jastrzębskiego, a ten strzałem "do pustaka" powiększa przewagę swojego zespołu.
15' Piotr Laskowski starał się podcinką pokonać Marcina Celmera, niestety próba minimalnie niecelna.
17' Seweryn Ślepecki uderza z dystansu, ale świetnie nogami broni Łukasz Waksmański.
19' Po strzale Grzegorza Goławskiego piłka trafia w obrońcę i wychodzi na aut.
21' Po pierwszej odsłonie pachnie sensacją! Przedostatnia drużyna w tabeli wygrywa z ligowym średniakiem.
22' (2-1) - Marcin Kopeć zagrywa do Marcina Gołdyna, a ten z najbliższej odległości pokonuje Łukasza Waksmańskiego.
23' Mateusz Chołuj uderza sprzed pola karnego, ale próba minimalnie niecelna.
25' (3-1) - Kontrę Nokii na bramkę zamienia Piotr Laskowski.
26' (3-2) - Oliwier Goclon uderza z ostrego konta pod poprzeczkę i zmniejsza stratę do Nokii.
27' Rozpoczynamy pogoń Kamieniarstwa, czy uda im się odwrócić losy tego spotkania?
27' (3-3) - Rafał Rorat doprowadza do wyrównania! Ależ mamy dzisiaj wspaniały mecz!
29' (3-4) - Kamieniarstwo dopięło swego! Fatalną interwencją popisuję się Przemysław Gorszkowski, który pakuje piłkę do własnej bramki.
31' (3-5) - Piękny sen Nokii właśnie się zakończył! Mateusz Chołuj zdobywa bramkę dla przyjezdnych i to oni prowadzą dwoma oczkami.
32' - Czas dla Nokii.
33' (3-6) - Matusz Chołuj po podaniu Rafała Rorata zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu.
34' Gracze gospodarzy wydają się być podłamani! Prowadzili niemal przez całe spotkanie, lecz w pięć minut rywal z nawiązką odrobił straty...
35' Składna akcja Nokii, lecz strzał Bogacza na rzut rożny wybija Marcin Celmer.
36' Instynktowną interwencją popisuje się Łukasz Waksmański, który barkiem odbija strzał Marcina Gołdyna.
38' Gołdyn zagrywa na wolne pole do Kopcia, ale ten nie trafia w bramkę.
39' Po strzale Marcina Kopcia, Przemysław Gorszkowski wybija piłkę z linii bramkowej.

Ekipa Nokii postraszyła pretendentów do medalu, dzielnie stawiając rywalom opór. Niestety sił wystarczyło tylko do 27 minuty i marzenie o korzystnym rezultacie odeszły w kąt. Zawodnicy Kamieniarstwa pod koniec drugiej połowy pokazali charakter i zasłużenie zdobyli komplet punktów.