Skład: Patałuch, Kotuła, Adham, Zapart, Lachowicz, Wojtasik
Skład: Celmer, Zaborowski, Lis, Rorat, Kopeć, Gołdyń, Zaborowski, Ślepecki, Chołuj, Goclon
17' Rafał Rorat
28' Marcin Kopeć
29' Oliwier Goclon
40' Marcin Gołdyń
Zawodnik meczu: Jakub Kotuła (To dzięki jego świetnym interwencją zawodnicy WSOWL do ostatnich sekund spotkania walczyli o punkty z wyżej notowanym rywalem.)

Podmęczone pojedynkiem z Nokią, kamieniarstwo-abc mierzy się z WSOWL, którzy dziś również zagrają dwa spotkania. "Wojskowi" chociaż nie są chłopcami do bicia to na swoim koncie zgromadzili dopiero zaledwie 3 punkty. Jeśli chcą myśleć o utrzymaniu to muszą pokonać ekipę z Bielawy.

1' Skromna ławka rezerwowych WSOWL kontra zmęczeni pojedynkiem z Nokią gracze Kamieniarstwa, w spotkaniu tym zobaczymy, która ekipa posiada lepszą kondycję.
3' Niecelne uderzenie Rafała Lisa z narożnika pola karnego. Grę od bramki wznowi Jakub Kotuła.
6' Sędzia Andrzej Malec uspokaja Marcina Rorata, który w sposób niecenzuralny krytykuje decyzję arbitra.
8' (0-1) - Alan Adham strzałem w długi róg wyprowadza Wojskowych na prowadzenie.
11' Obie drużyny prezentują bardzo wysoki poziom, po pierwszych minutach ciężko wskazać faworyta tego spotkania.
14' - Czas bierze ekipa Wojskowych.
16' Jednym i drugim ciężko przedostać się pod pole karne przeciwnika, gdyż bardzo dobrze prezentują się bloki defensywne obu ekip.
17' Po strzale Wiktora Zaparta świetną interwencją popisuje się Celmer.
17' (1-1) - Rorat podeszwą wycofuje piłkę do Mateusza Chołuja, a ten strzałem w długi róg doprowadza do wyrównania.
19' Mateusz Chołuj przegrywa pojedynek z Jakubem Kotułą. Przy tej akcji świetną interwencją popisuje się bramkarz WSOWL.
21' Po strzale Fabiana Wojtasika świetną interwencją popisuje się Marcin Celmer.
22' Alan Adham uderza z rzutu wolnego, lecz futbolówka o centymetry mija okienko bramki Celmera.
23' Dwukrotnie dobrymi interwencjami popisuje się Kotuła, który broni strzały Marcina Kopcia.
25' Marcin Gołdyn oddaje strzał, ale piłką po rękach Kotuły trafia w słupek i wraca do gry.
26' (1-2) - Fabian Wojtasik zagrywa futbolówkę na na wolne pole do Wiktora Zaparta, ten uprzedza obrońcę i pakuje piłkę do bramki.
28' (2-2) - Matusz Chołuj zagrywa piłkę wzdłuż pola karnego, dopada do niej Marcin Kopeć i strzałem "do pustaka" doprowadza do wyrównania.
29' (3-2) - Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie! Tym razem na prowadzenie wychodzą zawodnicy gospodarzy! Autorem bramki Oliwier Goclon.
30' Wojtasik zagrywa do Lachowicza, lecz strzał Marcina zatrzymuje się na bocznej siatce.
31' Adham zagrywa do Lachowicza, ale strzał Marcina o centymetry mija bramkę Marcina Celmera.
35' (3-3) - Wojskowi doprowadzają do wyrówania! Najprzytomniej w polu karnym zachowuje się Alan Adham i strzałem w krótki róg zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu.
37' Końcówka spotkania zapowiada się bardzo emocjonująco! Jedni i drudzy powalczą o komplet punktów! Czy komuś się uda ta sztuka?
38' Ciężko opisać co się tutaj dzieje! W ostatnich minutach spotkania zawodnicy Kamieniarstwnie opuszczają pola karnego graczy WSOWL.
40' (3-4) - Wysiłek opłacił się! W ostatnich sekundach spotkania na listę strzelców wpisuje się Marcin Gołdyń!

Kolejny dobry mecz podopiecznych Jarosława Patałucha i... kolejna porażka. Ekipa Wojskowych zbiera cenne doświadczenie w najwyższej klasie rozgrywkowej i z meczu na mecz gra coraz lepiej. Szkoda jedynie, że nie udaje im się zdobywać punktów. W tym meczu obie drużyny zafundowały nam świetne widowisko, dopiero w ostatnich sekundach spotkania poznaliśmy zwycięzce. Kamieniarstwo w dniu dzisiejszym ugrało sześć punktów i włączyło się do walki o mistrzowski tytuł.