14.02 godz. 22:20, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
1 : 16
( 1 : 5 )
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Majchrowicz
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Podsędek, Niciński, Stopka, Sara
2' Łukasz Majchrowicz
4' Przemysław Stasiak
5' Krzysztof Suchecki
6' Marcin Nowakowski
15' Przemysław Stasiak
22' Przemysław Stasiak
23' Przemysław Stasiak
28' Marcin Nowakowski
29' Przemysław Stasiak (Rzut karny)
30' Krzysztof Suchecki
31' Krzysztof Suchecki
32' Krzysztof Suchecki
34' Marcin Nowakowski
38' Przemysław Stasiak
39' Łukasz Majchrowicz
16' Dariusz Polańczyk
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Urządził sobie istny trening strzelecki pod bramką Marcina Nicińskiego. Gracz ten popisał się niemal 100% skutecznością pod bramką rywala.)

Dosyć jednostronnie zapowiada się mecz beniaminka - RTV Euro AGD z wiceliderem - 4W Team. Bardzo ciężkie zadanie stoi przed golkiperem "Ertefałowców" - Marcinem Nicińskim, gdyż musi On zatrzymać najlepszego strzelca Superligi - Przemysława Stasiaka! Urwanie punktów teamowi Piotra Kęszyckiego byłoby wyczynem wartym uwagi i podziałałoby mobilizująco na bijące się o utrzymanie RTV. Jednak jest to zadanie bardzo, a to bardzo trudne. 4W Team jeszcze nie straciło szans na zdobycie mistrzostwa, tak więc na pewno nie przejdzie obojętnie koło tego spotkania. Miejmy nadzieje, że nie będziemy świadkami pogromu!

2' (0-1) - Przemysław Stasiak zagrywa do Łukasza Majchrowicza, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
4' (0-2) - Przemysław Stasiak zdobywa gola po rykoszecie. Marcin Niciński w tej sytuacji kompletnie bez szans.
5' (0-3) - Krzysztof Suchecki stara się przyjąć futbolówkę w polu karnym RTV, robi to nie za dobrze, futbolówka odbija się od jego nogi i wpada do bramki Marcina Nicińskiego.
6' (0-4) - To już jest pogrom! Marcin Nowakowski zdobywa kolejną bramkę dla 4W Team.
8' Łukasz Kopyś oddaje strzał po długim rogu, ale próba minimalnie niecelna.
9' Łukasz Majchrowicz uderza z woleja, lecz kapitalną interwencją popisuje się Marcin Niciński.
10' -  Czas dla RTV Euro AGD.
12' Mecz nam się nieco uspokoił, 4W Team wypracowało sobie wysokie prowadzenie i ze spokojem kontroluje przebieg spotkania.
15' (0-5) - Przemysław Stasiak na raty pokonuje Marcina Nicińskiego. To już kolejna bramka dla przyjezdnych.
16' Płaski strzał Kopysia z 4 mestra, ale nie ma bramki, gdyż kapitalną interwencją popisuje się Kęszycki.
16' (1-5) - Dariusz Polańczyk wreszcie znalazł sposób na dobrze dysponowanego Piotra Kęszyckiego.
18' Piotr Kozaczewski ratuje swój zespół przed utratą gola, wybijając piłkę z lini bramkowej.
21' Nieporozumienie między Stasiakiem a Nowakowskim, żaden z graczy nie potrafił się zdecydować kto ma oddać strzał.
22' (1-6) - Piłka jak po sznurku krązyła między piłkarzami 4W Team, trzy szybkie podania i bramkę zdobywa Przemysław Stasiak. Asystę przy tym trafieniu odnotowuje Marcin Nowakowski.
23' (1-7) - Krzysztof Suchecki najpierw "nawinął" Polańczyka, później położył Nicińskiego, a następnie wystawił piłkę do Przemysława Stasiaka, a ten zdobył gola strzałem "do pustaka".
24' Kęszycki broni łokciem strzał Polańczyka.
25' Przemysław Stasiak z dystansu trafia w słupek.
27' (1-8) - Krzysztof Suchecki odnalazł w polu karnym Marcina Nowakowskiego, a ten wpakował piłkę obok bezradnego Marcina Nicińskiego.
29' Faul Nicińskiego na Stasiaku i sędzia Miedziński wskazuje na "wapno"
29' (1-9) - Do piłki podchodzi Przemysław Stasiak i pewnie zdobywa bramkę z rzutu karnego.
30' (1-10) - Krzysztof Suchecki oddaje strzał po długim rogu i zdobywa kolejną bramkę dla swojego zespołu.
31' (1-11) - Trójkowa akcja 4W i Krzysztof Suchecki zdobywa gola strzałem "do pustaka".
32' (1-12) - Kolejna trójkowa akcja 4W i Krzysztof Suchecki zdobywa kolejnego gola.
34' Obrona żółto-czerwonych w dniu dzisiejszym jest dziurawa niczym szwajcarski ser!
34' (1-13) - Łukasz Majchrowicz wykłada piłkę Marcinowi Nowakowskiego, a ten bez problemu umieszcza futbolówkę w siatce.
35' Polańczyk przegrywa starcie jeden na jeden z Kęszyckim.
36' Łukasz Kopyś z 3 metrów uderza w słupek! To powinien być gol!
37' Łukasz Kopyś sam na sam
38' (1-14) - PRZEMYSŁAW STASIAK!!!!! Jak nie głową to nogą! Napastnik 4W na raty pokonuje Marcina Nicińskiego.
38' (1-15) - To już staje się nudne! Przemysław Stasiak po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców!
39' (1-16) - Łukasz Majchrowicz dobija rywala! Po chwili słyszymy końcową syrenę!

Niestety tak jak się obawialiśmy się 4W Team rozgromiło swojego dzisiejszego rywala. Ekipie Krzysztofa Sucheckiego w tym pojedynku wychodziło niemal wszystko, każda ich akcja sprawiała kłopoty defensywie RTV Euro AGD. Gospodarze nie byli dzisiaj drużyną, w pewnym momencie niektórzy zawodnicy odpuścili sobie to spotkanie. Efekt? Szesnaście straconych bramek i tylko jedna zdobyta...